Jump to content

Konwoje z Janusz'em by KrystianA.


Recommended Posts

Sterowanie myszą jest ciekawe ponieważ daje płynność podczas skręcania kołami, odbija się to jednak na obserwacji. Do rozglądania się pozostają nam tylko klawisze numeryczne co jest bardzo upierdliwe - coś za coś  :lol:

Link to comment
Share on other sites

Takie zachowania innych, które można zauważyć na streamach Janusza są chęcią zaistnienia na Twitchu. Nie jest to konwój a gonitwa, ramowanie innych. Janusz wiele razy podkreślał na streamie - "Ludzie, chcę mój ładunek dostarczyć bez uszkodzeń". Niestety tak nie jest więc trzymajmy kciuki za administrację aby szybciutko reagować na wysyłane reporciki. :)

Z pozdrowieniami kierowca Master-Trans

Link to comment
Share on other sites

Takie zachowania innych, które można zauważyć na streamach Janusza są chęcią zaistnienia na Twitchu. Nie jest to konwój a gonitwa, ramowanie innych. Janusz wiele razy podkreślał na streamie - "Ludzie, chcę mój ładunek dostarczyć bez uszkodzeń". Niestety tak nie jest więc trzymajmy kciuki za administrację aby szybciutko reagować na wysyłane reporciki. :)

Z pozdrowieniami kierowca Master-Trans

To jest prawda. Nic już z tym nie zrobimy. Tylko administracja może coś z tym zrobić.

Link to comment
Share on other sites

Miejmy nadzieję, że jeżeli te wszystkie dzieci podostają bany po parę dni, to uświadomią sobie, że nie wszyscy kupowali ją po to, aby znosić ramowanie czy inne podobne problemy. Jest to symulator jazdy ciężarówką, a więc niech nim pozostanie!

Np: taki typek:

 

 

 

Już mam dość tego. Ale dobrze że ma bana teraz. :D

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.