Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zaostrzenie kar


SlimShady!

Recommended Posts

Sytuacja z przed kilkunastu minut. Jadę trasą (Praga -> Wrocław), spotykam 2 debili (początek filmu), którzy rozpędzają się i uderzają w moją ciężarówkę. Niestety tego nie nagrałem ponieważ Fraps'a włączyłem dopiero po całym zdarzeniu. Jadąc dalej spotykam kolejnego debila, który leci pod prąd i uderza w moją ciężarówkę, a ja w gracza, który jedzie za mną. Moja prośba jest taka aby administracja zmieniła system kar na bardziej surowe albo ogarnąć graczy, którzy trollują bo jak to ma dalej tak wyglądać to ten mod będzie jednym wielkim "gównem".

 

A oto link do filmu: https://youtu.be/OTWOg3h9OHE

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@bakerpk Nie pisałem raporta ponieważ gracz i tak dostał by bana na hmm? 3 dni? Nic to nie da, jak i tak wejdzie po tych 3 dniach i będzie robił to co poprzednio. Po za tym jest jeszcze kilkaset takich osób, które lubią utrudniać innym rozgrywkę. Ten film jest tylko dowodem na to, że to powinno się jak najszybciej skończyć, a gracze powinni cieszyć się rozgrywką. 

@WooQash Propozycja.

 

Niech administracja zaostrzy kary za trolling albo wprowadzi coś co ułatwi im pozbywanie się takich "delikwentów" xD 

Link to comment
Share on other sites

@bakerpk Nie pisałem raporta ponieważ gracz i tak dostał by bana na hmm? 3 dni? Nic to nie da, jak i tak wejdzie po tych 3 dniach i będzie robił to co poprzednio. Po za tym jest jeszcze kilkaset takich osób, które lubią utrudniać innym rozgrywkę. Ten film jest tylko dowodem na to, że to powinno się jak najszybciej skończyć, a gracze powinni cieszyć się rozgrywką.

@WooQash Propozycja.

Niech administracja zaostrzy kary za trolling albo wprowadzi coś co ułatwi im pozbywanie się takich "delikwentów" xD

Przez to że nie napisałeś troll mógł dalej trollować. I dlatego dostają takie krótkie bany.A takie sprawy jak to mówia najlepiej na "lewo" załatwić. Wtedy uda się takim nawet perma załatwić.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Między innymi jeżeli ktoś oglądał filmik od Wujka Bohuna był to odcinek 159 gdzie chyba z 5 razy ktoś pod prąd jechał (każdy nick inny). Myślę że w przypadku jazdy pod prąd to rzeczywiście powinien być perm ale to już zależy od Administracji żeby to przegłosowali.

Perm to przesada, ale na dzień dobry dwa tygodnie a za recydywę miesiąc czy dwa to już byłoby bardziej adekwatne.

Oni tam grałi na EU#2, więc masz też odpowiedź czemu taki chlew ich spotkał.

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Między innymi jeżeli ktoś oglądał filmik od Wujka Bohuna był to odcinek 159 gdzie chyba z 5 razy ktoś pod prąd jechał (każdy nick inny). Myślę że w przypadku jazdy pod prąd to rzeczywiście powinien być perm ale to już zależy od Administracji żeby to przegłosowali.

i co myślisz że to coś da??? bo ja uważam że nie. Będzie kolejnych dziesięciu którzy i tak pod prąd pojadą nawet jak będzie dużo Adminów na serwerze. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.