Jump to content

Długie światła


robson17997

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dodanie oślepienia kierowcy światłami długimi.

Opis Sugestii: Aktualnie na światłach długich jeździ dużo graczy. Jeżeli został by dodany mod taki w którym długie światła powodują oślepienie kierowcy to wszyscy by jeździli na światłach drogowych.

Przykładowe obrazki: Nie posiadam.

Dlaczego twoja sugestia a nie inna? urealniło by to rozgrywkę

Link to comment
Share on other sites

Mody w becie, a musiała by być opcja wyłączenia tego ponieważ są trolle które by specjalnie oślepiały.

 

czy ja wiem... To raczej nie byłaby modyfikacja. Z moich informacji wiem, że Michał coś zmieniał przy poświatach, aby właśnie podczas jazdy na długich nie oślepiały innych kierowców. Chyba, że się mylę, to co innego :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

Według mnie bardzo dobry pomysł, bo wreszcie możnaby było odegrać się na tych wszystkich trollach, którzy nie odróżniają świateł długich od krótkich i jadą za tobą np. 1000km ładujac długimi lusterkach. 

Tez tak uwazam. Jak ktos by odlepil trolla to on by udezyl w np. barierke lub znak i mial by za swoje. A co do tych 1000km to chyba o 1000m chodzilo.

Link to comment
Share on other sites

Oślepiając trolla sami stajecie się trollami. O czym Wy w ogóle piszecie? Zastanawiacie się? To co Wy piszecie nadawało by się na bana, kiedy by taki "fjuczer" działał. To, że ktoś Was "oślepia" nie oznacza, że Wy możecie bezkarnie to robić komuś innemu. Tak samo jak z rammingiem czy blokowaniem. Sądząc po waszych postach byłby to świetny "fjuczer" nie dla trolli, a dla Was, abyście mogli się pobawić z trollami i ich karmić...

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

To jest symulator kierowcy ciężarówki....

Wyobrażacie sobie, żeby kierowca jakikolwiek jechał na długich światłach, gdy ktoś nadjeżdża z naprzeciwka?

Za coś takiego jest nawet mandat.

Jakaś innowacja może to i byłaby, jakby w tej grze nie istniały trolle.

W pełni się z tobą zgadzam, lecz gdy jedziesz i z naprzeciwka koleś z "5000tyś" halogenów jedzie na długich i pomimo tego że Cię widzi nie ma zamiaru zmienić świateł na krótkie, no to nie powiesz mi, że byś się nie wnerwił. No albo jak jedzie za tobą na długich i cię "razi"?
Link to comment
Share on other sites

W pełni się z tobą zgadzam, lecz gdy jedziesz i z naprzeciwka koleś z "5000tyś" halogenów jedzie na długich i pomimo tego że Cię widzi nie ma zamiaru zmienić świateł na krótkie, no to nie powiesz mi, że byś się nie wnerwił. No albo jak jedzie za tobą na długich i cię "razi"?

Szczerze to za to powinna być opcja na reportowaniu.

Może niektórzy by zmądrzeli.

76561198099181510.png

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście naczelni spamerzy dnia dzisiejszego w natarciu.

 

Mamy to co mamy i czy ktoś jedzie na długich, czy nie to mnie średnio obchodzi powiem szczerze. Realizm realizmem, ale nie popadajmy w paranoje. Równie dobrze można by było banować za skakanie po pasie bez kierunkowskazów, bo przecież za to też grozi mandat. Za szybką jazdę... w sumie, za wszystko.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście naczelni spamerzy dnia dzisiejszego w natarciu.

 

Mamy to co mamy i czy ktoś jedzie na długich, czy nie to mnie średnio obchodzi powiem szczerze. Realizm realizmem, ale nie popadajmy w paranoje. Równie dobrze można by było banować za skakanie po pasie bez kierunkowskazów, bo przecież za to też grozi mandat. Za szybką jazdę... w sumie, za wszystko.

Z jednej strony się z Tobą zgodzę a z drugiej strony, i tak kiedyś zostanie to wszystko wprowadzone (w ekonomii). Po co wprowadzać wszystko potem "na już" jeśli można zacząć testować jak by to działało już teraz:)

Link to comment
Share on other sites

Tak w ogóle to trolle są prawie w każdej grze, więc przez nich ma zostać odrzuconych wiele pomysłów?

Może wejdziemy naprzeciw wprowadzając parę zmian w grze i wyłapiemy tych, którzy się nie stosują jak jest do tej pory, czyli reportowaniem.

Myśląc cały czas o trolach to każda sugestia będzie odrzucana. Trzeba podejść nieco z innej strony.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Oślepiając trolla sami stajecie się trollami."    moim zdaniem jeśli ktoś jedzie z przeciwka na "długich" czy dalekodystansowych nie zawsze musi być to troll, często jest tak że zestaw jadący z przeciwka wczytuje w bliskiej odległości,

Owszem są osoby które robią to celowo.

Nie stety  czy to gra ,YT ,forum, itp trolle będą zawsze ,nikt tego nie zmieni.....

Moim sposobem na trola jest krótki wpis na czacie " recording end report :) "  czasami to pomaga,a jeśli nie to zjeżdzam na pobocze lub tzw. margines i teleportuje się na serwis. 

Takie jest moje zdanie ;)

  • Upvote 2

11811551_858921757529344_383591557196837

Link to comment
Share on other sites

Oślepiając trolla sami stajecie się trollami."    moim zdaniem jeśli ktoś jedzie z przeciwka na "długich" czy dalekodystansowych nie zawsze musi być to troll, często jest tak że zestaw jadący z przeciwka wczytuje w bliskiej odległości,

Owszem są osoby które robią to celowo.

 

Oczywiście nie twierdzę, że wszyscy są trollami. Samemu zdarza mi się nie wyłączyć długich, bo albo wczytał się za późno (rzadko, ale się zdarza czasami), albo wyjechał z za zakrętu, którego nie byłem wstanie zobaczyć (paskudne słupki i brak możliwości pochylania głowy bez TrackIR/FreeTrack), albo wykonuję aktualnie coś co nie pozwala mi wcisnąć przycisk, który nie znajduje się na kole kierownicy, tylko na panelu z H-Shifterem (np. przez manewrowanie obojgiem rąk, czy zajętością drugiej ręki na czymś innym jak jakaś przekąska, woda etc.). Co prawda nie zdarza mi się to często, ale sam mam pojedyncze przypadki, że tego nie robię i nie uważam się za trolla - to jest tylko gra i póki co nie czuję presji, że przez moje światła kogoś oślepię, rozbiję czy zabiję... Ale za takie typu wstawki jak

 

Według mnie bardzo dobry pomysł, bo wreszcie możnaby było odegrać się na tych wszystkich trollach, którzy nie odróżniają świateł długich od krótkich i jadą za tobą np. 1000km ładujac długimi lusterkach.

Tez tak uwazam. Jak ktos by odlepil trolla to on by udezyl w np. barierke lub znak i mial by za swoje. A co do tych 1000km to chyba o 1000m chodzilo.

no to niestety, ale scyzoryk się w kieszeni otwiera, bo ewidentnie ktoś chciałby używać to przeciwko trollom, a to już jest trollowanie (może niektórzy nawet nieświadomie).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Ja wole ignorować trolla niż wdawać się z nim w jakieś kłótnie na czacie czy nawet w ostateczności przepychanki, takie zachowanie tylko motywuje trolla do przeszkadzania bardziej, dlatego wolę "olać temat" i jechać dalej,

Ale wiadomo- każdy ma swój sposób na trolla ;)

Pozdro

  • Upvote 1

11811551_858921757529344_383591557196837

Link to comment
Share on other sites

Jak juz kilka osob mnie troche skrytykowalo ze to co napisalem o odegraniu sie na trolach to tez tak jak bym byl trolem to moze jak by kilka razy udezyl w barierke i musial by sie do warsztatu tepnac to bu zrozumial ze nie ma co czasu marnowac na oslepianie bo za kilka sekund oslepiania traci kilka minut na podroz do serwisu. Takie jest moje zdanie. Inni moga robic inaczej ale ja chyba na ta chwile bym tak postapil tak jak to niektorzy mowili ze jak ktos im lecia na czolowke to oni w niego leca.

 

 

 

 

 

 

 

PS: Nie tylko trole jezdzą na dlugich bo dzis jechalem z normalnym graczem a on tez nie zmienial chociaz go prosilem

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście jestem za, ale trzeba zrobić coś, aby zachęcić kierowców, żeby specjalnie się nie razili w oczy, można też zrobić takie coś że na przykład w ciągu 2h można oślepić maksymalnie 20 kierowców, gdyby przekroczono tą liczbę to ban na określony czas np. pół godziny.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.