Jump to content

Warning post


radkus25

Recommended Posts

Witam.

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, jeśli nie proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Mam pytanie odnośnie "Warning post" .....

Jakiś czas temu wstawiłem obrazek bez spoilera za co dostałem w/w ostrzeżenie od moderatorki

Zdjęcie w krótkim czasie zostało umieszczone poprawnie czyli w spioler.

 

Tu moje pytanie czy ostrzeżenie zostanie zdjęte czy będzie nadal? 

 

  • Upvote 1

11811551_858921757529344_383591557196837

Link to comment
Share on other sites

Witam.

Nie wiem czy piszę w odpowiednim dziale, jeśli nie proszę o przeniesienie tematu do odpowiedniego działu.

Mam pytanie odnośnie "Warning post" .....

Jakiś czas temu wstawiłem obrazek bez spoilera za co dostałem w/w ostrzeżenie od moderatorki

Zdjęcie w krótkim czasie zostało umieszczone poprawnie czyli w spioler.

Tu moje pytanie czy ostrzeżenie zostanie zdjęte czy będzie nadal?

Też dostałem warning posta od moderatorki , za nic (odwolywalem się i tak żadnej odpowiedzi no bo po co)a i ta informacja jest tylko dla ciebie i nikt inny raczej tego nie widzi tego ostrzeżenia ale faktycznie denerwuje...

  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

Ja wstawiałem w dziale formy ( konkretnie Armagedon ) fotkę z trasy, wstawiłem w temacie bez spoileru, jak pisałem w 1 poście zostało to poprawione w krótkim czasie, również został tzw. Warning post...... :)

Powiadomienie o  ostrzeżeniu dostałem 01-12-2015..... 

11811551_858921757529344_383591557196837

Link to comment
Share on other sites

Uzytkownicy prosili sami o wprowadzenie zasady aby obrazki w dziale firm byly wrzucane w spoilerze. Zasada zostala wprowadzona i jest egzekwowana. Jezeli jest z tym jakis problem napiszcie sugestie, niech inni uzytkownicy odpowiedza czy dalej spoiler jest potrzebny czy nie.

 

@radkus25 nie, punkt nie zostanie zdjety, poniewaz zlamales regulamin. Przez jakis czas po wejsciu tylko slownie upominalismy kazda firme i osobe.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.