Jump to content

Dźwięk przed automatycznym kickiem za bezczynność w czasie gry


aieq

Recommended Posts

Alternatywną propozycją była by możliwość wyświetlania stopera-minutnika (np: umieszczony na TAB'ie) który odliczał by czas do kicka podczas afka.

Pozwoli to na zminimalizowanie do minimum niepotrzebnego pisania na czacie kropek kresek etc...  ^_^

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z mojej perspektywy ten dźwięk to dobry pomysł, jeżeli chodzi o to że dużo osób ma słuchawki zawsze mogą odłączyć na ten czas kiedy odchodzą od komputera, ale ma to też minusy musiał by być bardzo głośny bo nie ukrywajmy ale na pewno nie mamy kuchni w pokoju tylko za ścianą i oczywiście musiała by się pojawić opcja tego aby było można załączyć i wyłączyć. Drugą kwestią tak jak mówi Dako też mógłby się pojawić ten licznik sekundowy do czasu kikowania aby uniknąć tak dużego spamu na czacie gry. 

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...
  • 1 month later...

Moim zdaniem jest to niepotrzebne ponieważ gracz powinien sam zadbać o to żeby go nie wyrzuciło jest opcja pisania na czacie. 

                                                                               

                                                           GIFT.gifrTlSD4c.pngf8ksnzD.gif

Link to comment
Share on other sites

Fajna sugestia i przydatna, więc jestem jak najbardziej za :)

Natomiast jak napisał @danurb25 warto by do tego dodać ikonkę w powiadomieniach i na przykład krótka informacja w powiadomieniu podobnie jak facebook.

Przykład: "You will be kicked for 30 seconds. Please move !".

Zignorowanie powiadomienia skutkuje kickiem po upływie czasu ;)

 

Link to comment
Share on other sites

Ciekawy pomysł pytanie tylko jak by wyglądało to w praktyce. Dla jednego ok ale dla niektórych jakieś kolejne dźwięki to przeszkoda. Na pewno pomysł ciekawy i godny uwagi bo nieraz się stanie i nie spojrzy że jest ostrzeżenie o wywaleniu i niepotrzebnie trzeba się ponownie logować. Myślę że administracja na pewno spojrzy jakie są możliwości i jeśli taka możliwość będzie to to wprowadzi przynajmniej w fazie testów.

ltrn300.png 

Link to comment
Share on other sites

Ten pomysł nie uzyskał mojego poparcia ponieważ uważam że jest o wiele więcej przydatnych sugestii które można wprowadzić w świat rozgrywki multiplayer. Ponadto uważam że (pikanie) przed wyrzuceniem z gry, spowoduje że zamiast mieć dużo aktywnych graczy, będziemy mieli sporo afków którzy będą dostawać sygnał ostrzegawczy i zawsze zdążą zareagować przed wyrzuceniem z gry.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 year later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.