Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Dźwięk przed automatycznym kickiem za bezczynność w czasie gry


aieq

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dźwięk przed kickiem za bezczynność w czasie gry

  • Opis Sugestii: Wyrazisty dźwięk na krótki czas przed automatycznym kickiem za bezczynność w czasie gry, np: 15 sekund przed kickiem

  • Przykładowe obrazki: Brak

  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Palisz, idziesz zrobić sobie kawę, masz rozmowę telefoniczną czy też przez inne rzeczy musisz odejść od komputera? Parkujesz swój ciągnik w bezpiecznym miejscu i spokojnie robisz powyższe czynności... gdy usłyszysz dźwięk informujący o zbliżającym się automatycznym kicku, jesteś w stanie zareagować... Ponadto kilku osobom spodobał się ten pomysł więc napisałem nową sugestię...

  • Upvote 5

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem za, ale... Większość z nas gra na słuchawkach, a kiedy idziemy zrobić kawe, ktoś zadzwoni itd. to raczej ze słuchawkami na uszach tych czynności nie wykonujemy :P Najlepiej byłoby aby ten dźwięk był jeszcze słyszalny z poziomu Windowsa, np. podczas przeglądania fejsbuków, minimalizujemy grę i kiedy zbliża się czas kicku dźwięk jest słyszalny. Pomyślałbym też nad dłuższym czasem tzn. aby można było ze spokojem podejść i ruszyć z miejsca. Powiedzmy 45-30 sek przed wywaleniem z serwera.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem za, ale... Większość z nas gra na słuchawkach, a kiedy idziemy zrobić kawe, ktoś zadzwoni itd. to raczej ze słuchawkami na uszach tych czynności nie wykonujemy :P Najlepiej byłoby aby ten dźwięk był jeszcze słyszalny z poziomu Windowsa, np. podczas przeglądania fejsbuków, minimalizujemy grę i kiedy zbliża się czas kicku dźwięk jest słyszalny. Pomyślałbym też nad dłuższym czasem tzn. aby można było ze spokojem podejść i ruszyć z miejsca. Powiedzmy 45-30 sek przed wywaleniem z serwera.

 

Zgadzam się, chodź można coś pomyśleć nad tym, by w trakcie powiadomienia, ikonka która jest na pasku zadań, po prostu by zaczęła mrugać, tak jak np. przychodzi wiadomość ze steama i ikonka zaczyna pomrugiwać.

  • Upvote 1

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

tak ciezko co jakis czas wpisac kropke? nawet jak rozmawiacie prze tel to chyba nie trzymcie go obiema rekami :) Takie fam fary mysle nie sa potrzebne przeciez jest komunikat ze was zaraz wywali :) A jak was wywali to bedzie mial ktos inny okazje wejsc i grac a nie stac bezczynnie :)

Link to comment
Share on other sites

watek byl wczoraj poruszony

alarm to dobra rzecz jest tylko dopracowac trzeba

Był ale nie w tym temacie :)

tak ciezko co jakis czas wpisac kropke? nawet jak rozmawiacie prze tel to chyba nie trzymcie go obiema rekami :) Takie fam fary mysle nie sa potrzebne przeciez jest komunikat ze was zaraz wywali :) A jak was wywali to bedzie mial ktos inny okazje wejsc i grac a nie stac bezczynnie :)

Kto powiedział że bezczynnie? Oczekiwanie za konwojem, za znajomymi czu chociaż zrobienie sobie kawy... Człowiek już nawet od komputera odejść nie może?

Ps. Proszę o połączenie z drugim postem.

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

no a za co wywala z gry ? za bezczynnosc drogi "kolego" :P Jak ja siadam do etsa mp to wczesniej robie sobie kawe zebym nie musial odchodzic w czasie gry. Odbierac tel tez mi nikt nie karze moge najzwyczajniej oddzwonic pozniej. A jesli cie nie ma przed kompem (to sygnal nic nie da ) to nie grasz i tylko blokujesz miejsce innym. Jesli czekasz to raz na 5min mozesz wpiasac kropke na czacie i po problemie.

Link to comment
Share on other sites

Bezczynność, drogi? xD

Ty może tak, ale nie każdemu starczy jedna kawa na rozgrywkę. Nie każdy ma też w naturze oddzwianianie. Także się sobą nie sugeruj "kolego", bo każdy ma inny charakter.

No ale przeciez to ty potrzebujesz przerw blokujac innym slot na serwerze wiec sugeruje sie toba :) Wypadalo by zebys pomyslal o innych nie tylko o sobie.  Jak zauwazyjes kazdy ma inny charakter i nie jest takim egoista zeby trzymac sie miejsca na serwerze jak urzedas stolka :) Pozniej gracze ktorzy chca sobie pograc musza czekac na miejsce na serwerze az wyrzuci kogos kto nie gra i tylko zajmuje miejsce. Dla twojego zdrowia zrob sie czasem przerw miedzy kawami od komputera napewno ci to nie zaszkodzi tak samo jak opuszczenie serwera za bezczynnosc :)

Link to comment
Share on other sites

Bezczynność drogi? xD

Ty może tak, ale nie każdemu starczy jedna kawa na rozgrywkę. Nie każdy ma też w naturze oddzwianianie. Także się sobą nie sugeruj "kolego", bo każdy ma inny charakter.

 

Właśnie o to chodzi. Po za tym są różne inne sytuacje, które zmuszają nas do odejścia od komputera.

 

Nie rozumiem natomiast po co Wam alarmy z poziomu windowsa czy też migająca ikonka na pasku. Macie coś więcej do zrobienia? wyjdźcie z gry i nie zajmujcie slotów.

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

no a za co wywala z gry ? za bezczynnosc drogi "kolego" :P Jak ja siadam do etsa mp to wczesniej robie sobie kawe zebym nie musial odchodzic w czasie gry. Odbierac tel tez mi nikt nie karze moge najzwyczajniej oddzwonic pozniej. A jesli cie nie ma przed kompem (to sygnal nic nie da ) to nie grasz i tylko blokujesz miejsce innym. Jesli czekasz to raz na 5min mozesz wpiasac kropke na czacie i po problemie.

 

Jak ktoś ma pilny telefon z pracy ?

Sygnał może zdziałać bo zawsze jak ktoś idzie na AFK to może włączyć głośniki i wtedy będzie słyszał. Nie każdy gra na słuchawkach. Co do czekania miałem wiele sytuacji kiedy w czasie czekania mnie wywala z gry. Wtedy najczęściej robi się inną rzecz kto by patrzył 10 minut na ten sam ekran. Nie patrze cały czas na chat w grze. W 100% powinno się to pojawić w multiplayer.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

ja mysle ze obecny system dziala bardzo sprawiedliwie i jak ktos nie gra to out z serwera :) Jak zaczniemy sie rozczulac na tym ze ktos pali czy pije kawe to przez wasze nalogi i przywileje z tym zwiazane nie wejdzie do gry polowa graczy a wy w najlepsze bedziecie stac na afk. W pracy jakos nie slyszalem zeby palacze dostawali dodatkowe przerwy w pracy bo to ich problem ze maja nalog ktory ich od tej pracy odciaga. wpisanie byle czego na czacie daje chyba 10min na bezczynnosc wiec mozna w tym czasie zrobic to co potrzebujemy i jesli nam czasu nie starczy to nie ma sensu przeciagac tego w nieskonczonosc i blokowac sloty innym.

Link to comment
Share on other sites

Właśnie o to chodzi. Po za tym są różne inne sytuacje, które zmuszają nas do odejścia od komputera.

 

Nie rozumiem natomiast po co Wam alarmy z poziomu windowsa czy też migająca ikonka na pasku. Macie coś więcej do zrobienia? wyjdźcie z gry i nie zajmujcie slotów.

Panowie nie ma co wydziwiac Jestem za Alarmem jak najbardziej (dla palaczy nie tylko fajek) ale juz za ikonami to nie gdyz to totalny bezsens sa na czerwono komunikaty u dolu ekranu i styka wiec po co komplikowac zycie?  

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.