Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Duża i mała pauza


AdrianPL86

Recommended Posts

Witam wszystkich serdecznie.

 

Nazwa Sugestii: Duża i mała pauza

Opis Sugestii: Po zjeździe na wybrany parking, mamy możliwość wykręcenie dużej lub małej pauzy. Wyświetla nam się okienko z możliwością wyboru, która pauzę chcemy wykręcić np mała (5-10min), duża (15-20min). Co do konkretnego czasu w minutach - kwestia do dogadania. Głównym założeniem tego co proponuję jest delikatne rozbudowanie i urealnienie jazdy. Obecnie możemy sami dla siebie zrobić to samo, jednak po dłuższym czasie bez aktywności zostajemy wyrzuceni z serwera, po wyborze pauzy byłby to czas bezpieczny. Przykładowo: zjeżdżamy na parking, wyświetla nam się okienko z wyborem pauzy, klikamy sobie małą pauzę 5min - w tym czasie (+- 1min dodatkowo) mamy zapewnione miejsce na serwerze mimo wykazywanego braku aktywności, mija powiedzmy te 6min i dopiero nas wyrzuca, podobnie z dużą pauzą, mija 16min i zostajemy rozłączeni z serwera. Wydaje mi się że ten czas to nie długo na ewentualne blokowanie slotu, a dla kierowców lubiących realność - fajny bajer.

Przykładowe obrazki: brak

  • Upvote 1

ets2_00209.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jestem zdecydowanie na nie, ponieważ każdy który zrobi sobie takie przerwy i przyjdzie po 15 min i wrzuci następne 15 min to już miejsce sloty jest zajęte. Jak widać w czasie weekendu jest bardzo dużo ludzi i niech każdy tysiąc na każdym serwerze zrobi to samo i nie wejdziesz do gry nigdy... Na moje nie jest to dobre rozwiązanie.

  • Upvote 3

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Może to i dobre by było ale przy większej ilości slotów. Przy tym co serwer oferuje nam teraz jestem na nie dlatego że ciężko się wbić. Co do kicka to napewno przydałby się jakieś 10 - 15 sek. przed automatycznym wyrzuceniem z serwera sygnał dźwiękowy.

  • Upvote 1

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Może to i dobre by było ale przy większej ilości slotów. Przy tym co serwer oferuje nam teraz jestem na nie dlatego że ciężko się wbić. Co do kicka to napewno przydałby się jakieś 10 - 15 sek. przed automatycznym wyrzuceniem z serwera sygnał dźwiękowy.

takie fam fary na odchodne :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Może to i dobre by było ale przy większej ilości slotów. Przy tym co serwer oferuje nam teraz jestem na nie dlatego że ciężko się wbić. Co do kicka to napewno przydałby się jakieś 10 - 15 sek. przed automatycznym wyrzuceniem z serwera sygnał dźwiękowy.

a to akurat dobre jest syrena ostrzegawcza kiedy pale w oknie lub przed domem i love it

 

akceptacja pomyslu : Nie nein No 

 

 prosze o wykasownie postu powyzej thx :P

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Może początkowe założenie kolegi było dobre, bo fajnie byłoby jeszcze bardziej "urealnić" tą grę, lecz tak jak pisali moi przedmówcy to nie ma prawa bytu, bo jest za mało slotów na serwerach, a za dużo graczy. I przykładowo gdyby na 2500 graczy 1000 graczy zrobiłoby sobie tą "dużą pauzę" to serwery byłyby zablokowane i na wejście do gry czekalibyśmy pewnie z miesiąc.

Link to comment
Share on other sites

Myślę że byłby to dość dobry pomysł żeby wszedł w życie ale jeżeli raz pójdziemy na 15 min przyjdziemy i znowu sobie przedłużymy do 15 min to może się ciągnąć w nieskończoność ale jest też z tego wyjście gdyby była opcja że tylko raz możemy tego użyć na te 15 min bądź 10 min podczas wejścia na serwer i jego wyjścia. Myślę że jest to do przemyślenia, ale czy tak czy tak uważam że lepiej żeby tak opcja się nie znalazła. ;) 

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Przecież to jest niewykonalne. W tym sensie, że jest to już zrobione.

Symulacja zmęczenia = czas pracy kierowcy.

System oryginalny (stworzony przez SCS), nie działający na Multiplayerze, ale jest!

Myślę, że symulacja zmęczenia zaspokoiłaby większość osób co do czasu pracy kierowcy, o ile zostanie wdrożona do trybu Multiplayer.

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.