Jump to content

Urodzinowy Konwój High Distance Squad [23-01-2016]


Recommended Posts

W imieniu całego Zarządu spedycji High Distance Squad chciałbym podziękować za udział w konwoju oraz za wszelkie opinie wyrażone na forum, jak i po konwoju na kanale TeamSpeak.

Pragnę zauważyć parę faktów.

1. Trasa była dostępna dla każdego. W grze jest możliwość ustawienia własnej trasy GPS. Nie widzę problemu w przerobieniu domyślnie generowaneh trasy na tę z konwoju (niekoniecznie na 100% dokładnej bo czasami się nie da) i trzymanie się jej.

2. Komunikacja na kanale TeamSpeak: udostępniliśmy głos wszystkim. Prosiliśmy o spokój. Kierowcy sami robili zamieszanie przekrzykując się i rozmawiając na tematy niezwiązane z konwojem. Widocznie możliwość rozmowy podczas konwoju to dla niektórych za duży przywilej :)

3. Osoby niezrzeszone w firmach: nad nimi nie ma kontroli. Nie wiadomo nigdy kto się trafi. Bez administratora ciężko ogarnąć ich zachowanie. Niektórzy są tacy co ogarną. Inni jeżdżą jak chcą. Można ich nie zapraszać, ale wiadomo - po drodze ktoś na pewno się dołączy do konwoju.

Myślę, że wszystkie negatywne opinie nie są tylko z naszej winy, ale każdy z uczestników ponosi malutką odpowiedzialność za całe zamieszanie. Była nas ponad setka, więc nie musieliśny robić dużo by zrobił się taki nieporządek jak podczas konwoju.

Pewne propozycje zostaną przekazane do Zarządu i następne konwoje będą organizowane według trochę innych zasad.

Dziękuję i pozdrawiam,

Menedżer High Distance Squad, czareq234 (w grze: [HDS] Ghost [PL])

Wysłane z mojego LG-H440n przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Witam jestem nie zrzeszony. Szkoda że dopiero teraz trafiłem na ten temat bo chętnie też bym pojechal gdzieś na szarym końcu. Mam nadzieję że jeszcze trafi mi dołączyć do jakiegoś konwoju. Gratulacje dla HDS wytrwałości w grze i dalszego pomyślnego rozwoju.

Link to comment
Share on other sites

Konwój, jak było? Ekstra było :), Na tsie i czacie poleciały hejty, komuś coś się nie podobało. Tak zawsze jest, że pyszczą jakieś łebki. Ale to margines. Podróż minęła bez większych problemów i spokojnie dojechaliśmy do miejsca docelowego, wszystko ładnie wyjaśnione, opisane i przedstawione graficznie. Tylko ślepy by się doczepił. HDS wykonał dobrą robotę. Dzięki za konwój.

 

 

Vice Prezes ETG

kamera222

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Witajcie.

Chciałbym w imieniu swoim oraz zarządu firmy serdecznie podziękować wszystkim firmom które zaszczyciły nasz ewent swoją obecnością.

Podziękowania również w kierunku osoby z poza firmy jaką jest Matthew za pilotowanie grupy kierowców nie zrzeszonych w firmach uczestniczących w konwoju.

 

ale również małe podsumowanie konwoju i odpowiedz krótka i zwięzła na temat krytycznych opinii na temat ewentu :

 

1. Zastanawiam się na tym czy przychodzimy na konwój po to żeby się razem wspólnie bawić przejechać kawałek mapy naszego wirtualnego świata czy wykłócać się o to ze kierowca z jakiejś firmy cos nie tak zrobił a powodów takiej sytuacji może być wiele (lag , słabszy sprzęt , sytuacja na drodze). Bardzo fajnie ujął to organizator konwoju urodzinowego firmy SKYLINE w swoim regulaminie  ( używanie mózgu)

 

2. brak znajomości trasy ? Trasa była podana w momencie tworzenia tego wątku i przy obecnym stanie gry nie jest problemem ustawienie jej sobie na własnym GPS.

 

3. udzielenie głosu wszystkim uczestnikom konwoju . Nie jednokrotnie nawet wśród swoich kierowców słyszałem narzekania na mutowanie kanału a dawanie głosu tylko przedstawicielom firm. Podjęliśmy próbę udzielenia glosu wszystkim uczestnikom konwoju , padł zarzut o przekrzykiwanie sie , nie panowanie nad ludźmi , tu sie zgodzę , z tym ze to kultura graczy powoduje to ze się przekrzykujemy a nie potrafimy  słuchać tego co ma do powiedzenia organizator konwoju. Dla kilku osób (firm) był to pierwszy duży  ewent w którym brały udział stad w pewnych momentach zagubienie takich graczy .

 

4. Skargi na TS na kierowców firm i wzajemne obrzucanie sie błotem i pretensje ? zapytam was tak czy gra powoduje tyle emocji ,czy walczymy o czas , punkty , zdobycie czegoś , jakiegoś terytorium , czy razem przemierzamy trasy ze względu na w pewnym sęsie pasje ? w pewnym momencie na konwoju czułem się jak w szkole " proszę pani on mi zabrał kredki , proszę pani on mnie pociągną za włosy" . LUDZIE MY MAMY SIE RAZEM DOBRZE BAWIC A NIE WZAJEMNIE OBRZUCAĆ WYZYWAĆ I OBRAŻAĆ GRA MA RELAKSOWAĆ A NIE WPROWADZAĆ ZBĘDNE NERWY !!!!!!

 

5.Kolejna kwestia to gracze nie zrzeszeni . Wielokrotnie organizowaliśmy konwoje z graczami randomowymi może nie ogłaszane przez forum ETS2MP.com

ale po raz 1 zdarzyły się tego typu problemy . w moim odczuciu kwestia jest taka ze jeśli jedziesz w konwoju doczepiasz się do niego w jego trakcie to nie dezorganizuj go swoją obecnością. Czytasz wątek na forum o imprezie chcesz w niej uczestniczyć decydujesz się na nie przebywanie na ts w pewnym sęsie masz większy problem z komunikacja .

 

6. Kolejna kwestia poruszana na TS po konwoju to 0 wsparcie poza możliwością ogłoszenia informacji o ewencie na tym forum  ze strony administracji ETS2MP . jeśli nie masz znajomego admina jesteś w czarnej (_|_). Bo gracz spotykający konwój na drodze jeśli jest to troll to działa taki konwój jak płachta na byka.

 

7. ruszanie konwoju z miejsca startu bądz postoju chamowania itp. jak rozumiem kolegów prowadzacy konwój ma od startu depnąć w podłoge uzyskac predkosc podrózna i nie patrzyc na to co sie dzieje z tyłu ciekawa uwaga :)

 

8. kolejna wazna kwestia jako firmy zbyt mało jest okazji na wspolne ewenty i wypady wieksza grupa kierowców stąd zamieszanie itp.

 

Jeśli kogoś uraziłem swoją wypowiedzią bardzo przepraszam ale tego typu myśli i w sumie na gorąco po imprezie chodzą mi po głowie .

 

Mam nadzieje na kolejne ewenty przez nas organizowane oraz wasze zainteresowanie nimi

Pozdrawiam i szerokości

 

Właściciel High Distance Squad

 

PiwowarekPL :)

  • Upvote 6
 

 

baner2.gif

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.