Jump to content

Urodzinowy Konwój High Distance Squad [23-01-2016]


Recommended Posts

urodziny.jpg
 

 Witamy, Spedycja High Distance Squad ma przyjemność zaprosić wszystkich miłośników Euro Truck Simulator 2 na konwój z okazji swoich pierwszych urodzin. Odbędzie się on w Sobotę 23.01.2016.

 

 

     Data:  23.01.2016.

 

Serwer: EU - #3

Miasto startowe: Wrocław (PL)

Zbiórka: 18.00

Start Konwoju: 19.00

Miasto Docelowe: Lyon (F)

TS eventu: 37.187.192.160

Kanał: Spontaniczne konwoje / konwój

 

 

                                             

    Miejsce zbiórki:

 

                                                                                    startwroc%B3aw.png

 

                                                            

                                                                                               Zasady Konwoju:

 

1. Nie wyprzedzamy się i prowadzącego konwój, zachowujemy ustawienie konwoju chyba że zostanie podjęta inna decyzja.
2. Maksymalna prędkość jazdy – 80 km/h (autostrady) / 70 km/h (drogi krajowe, jednopasmowe)
3. Zachowujemy odstępy między pojazdami
4. Sygnalizujemy wszystkie manewry drogowe i przestrzegamy zasad ruchu drogowego
5. Postoje są ustalane po zgłoszeniu się dużej liczby graczy i odbywają się w sposób nie przeszkadzający innym graczom (przerwy 10-15 minutowe)
6. Uczestników obowiązuje kultura zarówno na czacie jak i kanale TS
7. Nie przeszkadzamy innym graczom nie uczestniczącym w konwoju
8. Zakazuje się reklamowania i zachęcania graczy do przystąpienia do spedycji biorących udział w konwoju. Chcemy miło spędzić czas. Konwój to nie ,,miejsce na Twoją reklamę”
9. Nie obrażamy firm biorących udział w konwoju i nie wywołujemy konfliktów. Odnosimy się z szacunkiem do innych spedycji
10. Kierowcy należący do spedycji jadą razem z innymi kierowcami ze swojej firmy (chyba, że jej przewodniczący zdecyduje inaczej)
11. Gracze nie będący w spedycji jadą na końcu konwoju.
12. Na konwój stawiamy się zatankowanym i sprawnym ciągnikiem.
13. Zakaz używania świateł ostrzegawczych (kogutów).
 

Trasa konwoju przebiegać będzie przez lub w okolicach miast:
WROCŁAW -> OSTRAWA -> BRNO -> WIEN -> GRAZ -> KLAGENFURT -> INNSBRUCK -> MUNCHEN -> MILANO -> TORINO -> BERN -> LYON

 

urodzinymapa.jpg

 

Uczestnicy Konwoju:

firmynaurodziny.png

Ustawienie Firm:

Ustawienie firm pojawi się w tym temacie w dniach 20 -21.01.2016

 

Zgłoszenia Firm:

 

Zgłoszenie ma zawierać:

1. Nazwa Firmy

2. logo firmy w formacie .png (mile widziane bez tła) nie większe niż 250 x 150 px

3. Link do strony firmowej lub forum

4. kontakt z osoba zgłaszającą firmę ( link do steam)

5. przewidywaną liczbę osób z firmy

 Zgłoszenia wysyłamy na : [email protected]

 

Wnioski przyjmujemy do 19.01.2016

 

Bardzo prosimy osoby z poza firm w razie chęci uczestnictwa w konwoju o ustawienie się na końcu konwoju, oraz nie utrudnianie przejazdu konwoju.

 

KOLEJNOŚĆ FIRM

kolejnoscfirm.jpg

 

USTAWIENIE FIRM

ustawieniefirm.jpg

ustawieniefirm1.jpg

ustawieniefirm2.jpg

  • Upvote 2
 

 

baner2.gif

Link to comment
Share on other sites

Ludzie przeczytajcie co jest napisane w poście pierwszym:

Zgłoszenia Firm:

Zgłoszenie ma zawierać:

1. Nazwa Firmy

2. logo firmy w formacie .png (mile widziane bez tła) nie większe niż 250 x 150 px

3. Link do strony firmowej lub forum

4. kontakt z osoba zgłaszającą firmę ( link do steam)

5. przewidywaną liczbę osób z firmy

Zgłoszenia wysyłamy na : [email protected]

Wnioski przyjmujemy do 19.01.2016

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

kubabialy1 & robson2100 zgłosicie udział jak się zastosujecie do wzoru i wyślecie stosowne podanie na e-mail do Kasi bądź Piwowarka.

Zbędny spam będę zgłaszać i zostanie to stosownie ukarane !

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

Szkoda, że wszyscy nie są poustawiani tak jak pierwsze 3 firmy, uniknęłoby to wielu osobom cierpienia z powodu spadku fpsów.

Na tyle dobrze, że nasza firma (organizator, HDS) jest z dala od stacji, co uniknie w jakimś stopniu w moim przypadku cierpienia i patrzenia na spadek fpsów.

 

Powodzonka i cierpliwości na stacji. ;P

  • Upvote 1

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Ehhh, co by tu powiedzieć. STEADFAST zrezygnował po 40 minutach konwoju. Jeżeli ktoś nie potrafi prowadzić konwoju to niech tego nie robi. Pierwszy i ostatni konwoj z HDS'em. Nie wiem czy Trigger jest kierowcą HDS ale on i Kwiatek, bez przerwy hamowali cały konwój. Na autostradach 80, co zjazd do zera trzeba było hamować. Jeżeli robi się konwoje po 90 osób, to trzeba jechać dobrym tempem i nie hamować co minute. Przez to 20 minut potrwało, zanim wszyscy wyjechali ze stacji... Wypadek za wypadkiem, no po prostu szkoda słów. Dziękujemy za zaproszenie, może i pomysł był dobry, ale umiejętności niektórych kierowców pozastawiają wiele do życzenia.

  • Upvote 4
i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem, czy nie mogę jeździć w konwojach czy po prostu mam pecha. Po pierwsze, już po starcie nie mogłem dogonić firm, które jechały na początku, nawet jadąc 120 km/h, a napisane było że autostrady = 80 km/h. Nie daleko Brna jechał za mną pan DirtyWolf. Jechał on za mną na grubość lakieru, a co jest napisane w regulaminie? 3. Zachowujemy odstępy między pojazdami. Następnie mnie cofneło, a pan za mną we mnie wjechał. Potem pan DirtyWolf napisał "dobry alt tab", a mój ping jak i fpsy do najlepszych nie należą. A, i przy okazji zostałem 2 razy zrammowany. Pierwszy raz przygnieciono mnie do barierek, a drugi raz zostałem tak mocno zrammowany, że wyleciałem na pobocze. Mnie zostawiono na poboczu jak d***la pod mostem.

 

 

 

 

 

  • Upvote 1
76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Sorry panowie ale tragedia.

Chcieliście konwój z randomami więc macie teraz negatywny komentarz. Organizacja poniżej dna rowu mariańskiego. Totalna dezinformacja, brak komunikatów, a kiedy już ktoś z organizatorów próbuje cokolwiek powiedzieć, jest przekrzykiwany przez 10 osób na raz.

Nie potraficie ustawić ludzi do pionu nie zabierajcie się za takie rzeczy. Niech te słowa krytyki będą dla was nauczką na przyszłe organizowanie eventów.

 

 

pozdrawiam

 

 

Dako

PR Manager BlueTransSpedition

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Zarząd i kierowcy firmy Master_Trans życzą wszystkiego najlepszego firmie HDS z okazji jej jubileuszu. Jeśli chodzi o konwój jubileuszowy to uważamy, że był on dobrze zorganizowany, a małe problemy powodowane były już przez samych uczestników konwoju. Niestety również nasi kierowcy popełniali błędy podczas tego konwoju, za co serdecznie przepraszamy. Myślę, że połączy nas jeszcze nie jeden konwój i wiele godzin wspólnej zabawy i mimo kilku małych zgrzytów będziemy trwać w przyjaźni. Pozdrawiam wszystkich i życzę szerokości.

  • Upvote 6

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.