Jump to content

Serwer EU#3 z duzym realizmem


[RT] Trybcio86

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Realizm EU#3

Opis Sugestii: Wprowadzenie na serwerze eu#3 ograniczenia do 90km/h i zablokowanie na minimalne przyczepnosci naczepy oraz wlaczenie symulacji zmeczenia na stale

Przykładowe obrazki: brak

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Sa osoby poszukujace w tej grze wiekszej dozy realizmu.  Fajnie by bylo stworzyc im miejsca gdzie w zblizonych do realnosci warunkach mogli by sobie grac z ludzmi o podobnych zapedach :) Serwer dla lubiacych predkosz juz jest ( eu#2) dlaczego nie mialo by byc czego dla tych zapalencow ?

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Powiedz mi jak dlugo jezdziles z bocznymi kolkami w rowerze ? Czy rodzicie biegaja do dzis za toba i asekuruja twoja rownowage jak jezdzisz na rowarze ? Naucza sie, to nie jest takie trudne, wystarczy chciec :) Ja wiem ze gry staja sie coraz prostsze i oglupiaja ,ale bez przesady nie az do takiego stopnia, zeby sie nie nauczyc jezdzic bez wywrotki co 5 min :)

 

nie idzmy w te strone :D

 

4934501-mem-maturalny-900-854.jpg

 

P.S. Ten obrazek moze tyczyc sie patcha 1.22 gdzie jest nowa "fizyka opon" i kolorowanie opon :) w sam raz dla tych ktorzy sobie z jazda w warunkach duzej realnosci nie radza moga chociaz pokolorowac opony :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo można dodać fizykę jazdy póki mamy wintermod :P Chciałbym zobaczyć te tłumy ludzi "driftujących" na zakrętach :D Ale pomysł fajny, a ogranicznik do 90 mógłby w jakiś sposób odstraszyć trolli, bo kto by jeździł z takimi prędkościami ;) 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jeżeli mam być szczery to pomimo tego, że lubię realizm i sam się stosuję do niego to wolałbym aby zostało jak jest. Niestety nie mamy normalnego ruchu AI na Multiplayerze i jedyną obcą formą życia są gracze, którzy są mniej lub bardziej obliczalni. Osobiście wolałbym poruszać się w warunkach jak teraz z różną stabilnością i różnymi prędkościami co przy braku AI jest jedyną możliwością zróżnicowania ruchu i nie zanudzenia się czasami na śmierć. Przy serwerze z max 90km/h i równą stabilnością jazda będzie bardzo monotonna. Obecnie jest ten dreszczyk niepewności jak zachowa się inny gracz, czy postanowi nas wyprzedzić ze 110km/h na budziku, czy nie. Wywali się na ostrym zakręcie, czy nie. Właśnie to, że trzeba domyślać się pewnych rzeczy i próbować przewidywać niektóre ruchy jest według mnie ok, bo przy nowych zasadach EU3 będzie dużo nudniejsze i bardziej monotonne.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

stworzenie rownych warunkow dla wszystkich graczy na jednym serwerze nie uwazam z monotonie tylko za rowne zasady :) To ze bedzie ograniczenie do 90 nie oznacza ze wszyscy tyle beda jezdzic :) sa ludzie ktorzy jezdza 75, 80,85 i ich tez bedzie mozna wyprzedzac :) (tylko troszke dluzej)

Link to comment
Share on other sites

Wiadomo, że wszyscy nie będą ciskać 90km/h nie mniej wydaje mi się, że ryzyko... może inaczej, prawdopodobieństwo wystąpienia nieoczekiwanych zdarzeń zostałaby zniwelowana do minimum. A właśnie te nieoczekiwane zdarzenia nadają według mnie smaku tej rozgrywce. W życiu realnym mamy puszki czyli samochody osobowe, dzięki którym kierowca musi uważać i być czujnym. W ETS2MP ich nie ma i w tej chwili za te puszki uważam kierowców, którzy nie trzymają się tak realizmu przez co czasami trzeba kilka razy zastanowić się przed wykonaniem ruchu.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Przeciez nikt Wam nie zabrania jezdzic na eu 1 :) jesli poczujesz sie znudzony i chetny przygod masz eu 1. Jesli masz juz dosc niemilych przygod na eu1 to wbijasz na ten serwer i masz stabilniejsza sytuacje gdzie jest bardzie spokojnie ( i ile tak bedzie ) Cos dla kazdego :) np firmowe konwoje na takim serwerze mysle ze byly by bardzo porzadane :) ulozeni kierowcy na drodze i mozna w spokoju europe podbija calymi taborami :) Mam nadzieje ze to nie idealistyczna utopia by trybcio86 ale fajnie by bylo :P

Link to comment
Share on other sites

WooQash ta niepewność to czasami przesada gdy ktoś wywali Ci na czołówkę czego efektem będzie 100% uszkodzeń. Mało tego, ciężarówkę naprawisz ale 60% naczepy zostanie co przy prawie 1500km nie jest niczym przyjemnym, aż odechciewa się grać :/

ja sie tutaj dolacze do wypowiedzi w temacie pare dni temu poruszylem podobny temat kiedy to 2 na 3 ladunki byly przerywane przez trolli i naprawde po takiej akcji odechciewa sie jechac dalej,  

 

 panowie ja proponuje taka Usluge na forum  :D  :D RAMMER OF THE WEEK kiedy to wszyscy uzytkownicy moga glosowac na rammera czy tez trolla tygodnia i odpowiednia go nagrodzic banikiem :ph34r:  :ph34r:

 

ps: fajnie sie czyta komentarze jestem za ale w sumie przeciw. A ja jestem za servervem tylko dla PRIV VIP masz kase placisz jedziesz 100% real za niektore drogi bramki tez trzeba placic taki logic

  • Upvote 2

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

konkurs dla trolli ? czy ty oszalales ? wtedy by sie kuzwa ich namnozylo ! Dla glupiej popalarnosci na "debila" tygodnia ramowali by kazdego. Troll ma odwrocona logike i nie zrozumie ze to konkurs na kare :)

 

A co do pelnych serwerow to ten pomysl ich nie odciazy (choc kto wie) ale przeniesi graczy ktorzy wola realizm i wsrod takich graczy zawsze sie znajdzie miejsce dla tych ktorzy potrafia jezdzic z zerowa stabilnoscia ale lubia zapier.... :) bo tez mogo to robic tylko ze ciut wolniej :P

Link to comment
Share on other sites

Husky przykro mi ale taki serwer nie powstanie. Michał wielokrotnie powtarzał że jedyną osobą która płaci za multiplayer jest on. Utrzymuje serwery itd itd...

i to jest wlasnie ten jeden minus ja rozumiem ze ktos ma odpowiedzialne zadanie i jestem mu za to bardzo wdzieczny, mysle nawet ze sa obawy o to ze ktos pozniej  zostanie z platnoscia za ten serv sam na sam hmm zrozumiale ale co zrobic kiedy spoleczenstwo sie domaga :rolleyes:

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

 

  • Nazwa Sugestii: Realizm EU#3
  • Opis Sugestii: Wprowadzenie na serwerze eu#3 ograniczenia do 90km/h i zablokowanie na minimalne przyczepnosci naczepy oraz wlaczenie symulacji zmeczenia na stale

 

 

W pełni popieram kolegę, bo EU#2 jest stworzone dla osób które "kochają" prędkość, część z nich uwielbia tam przeszkadzać, ale na to nie poradzimy nic. A na takim EU#3 z pewnością graliby sami ogarnięci gracze, którzy chcą urealnić swoją rozgrywką :) Bo nie ukrywajmy gra nie jest realna, gdy ja jadę 90km/h, a obok mnie zasuwa konwój 15 osób, które sypią 110km/h ciężarówką z naczepą. Podsumowując jeżeli EU#2 jest zrobione dla ludzi, którzy chcą zasuwać na full gazie, to czemu EU#3 nie może być przerobione w inny sposób? Wydaje mi się, że sam fakt jazdy max. 90km/h odstraszałby potencjalnych trolli :)

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.