Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Jak dostać admina/moderatora


Kuchar12

Recommended Posts

[PL]

Chciałbym prosić o pomoc ni wiedziałem gdzie dokładnie zadać to pytanie aczkolwiek chciałbym się ubiegać o admina. Dlaczego? Po pierwsze wiele razy przejeżdżam przez Rotterdam a sami dobrze wiemy co si tam wyrabia. Po drugie wiele razy ludzie proszą admina o pomoc ale nie zawsze admin ma czas na nagłą reakcje by od razu pomóc. Po trzecie jako że często jeżdżę tamtą drogą jestem już na miejscu. I ostatnie często widzę jaka się tam dzieje i wielokrotnie byłem ofiarą potrąceń oraz zderzeń czołowych i takie sytuacje były reportowane lecz często bezowocnie dlatego prosiłbym o upoważnienie by móc coś z tym w końcu zrobić. Z góry dziękuje za każde rozpatrzenie tego posta i proszę o ewentualne wskazówki

 

 

[ENG]

I would like to ask for help than I knew exactly where to ask this question but I would like to apply for an admin. Why? Firstly, many times go through Rotterdam and ourselves we know what out there kneading . Secondly, many times people ask the admin for help but no admin always has time to sudden reactions to immediately help . Thirdly, as we often go both roads I'm already in place. And last I often see what is happening there and has repeatedly been the victim of deductions and head-on collisions and such situations were Reported but often fruitless so I would ask for authorization to be able to do something about finally done . 'Advance thanks for any examination of this post and ask for any tips

Link to comment
Share on other sites

Administratorzy gry muszą być aktywni. No to właśnie mam do czynienia z ich aktywnością. Od ponad 48h czekam aż którykolwiek admin sprawdzi reporta którego wysłałem i nadal nic. Cały czas jest status oczekiwania na rozpatrzenie. Rozumiem że wielu graczy może wysyłać reporty i wiem że admini też mają życie prywatne ale taki czas oczekiwania do według mnie zdecydowanie za dużo.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo każdy report to ok. 5min. Wszystko zależy od długości filmików na youtube, zdarzają się bardzo mili kierowcy którzy wrzucają link do twitcha gdzie nagranie ma np 4 godziny :) Jest sporo rzeczy których nie widać na pierwszy rzut oka i stąd też wielu graczy ma problem z administracja. Wy jak jeździcie to jest fajnie ale admin jak pojedzie trasę to już znaczy że oni nic nie robią i tylko się bawią. Aktualnie jest ponad 2 000 banów z samych waszych reportów i są to ostatnie 12 dni. No i nie zapominajmy o grze gdzie jest tego ponad 4 000 też tylko z ostatnich 12 dni. Przeliczcie sobie to na czas jaki został poświęcony wam, bo to dla was tutaj jesteśmy a jedyne co dostajemy w zamian to narzekania. No ale Polakowi nie dogodzi :)

  • Upvote 7
Link to comment
Share on other sites

Generalnie dla mnie taki post na forum z prośbą o przyjęcie na admina, bez wcześniejszego zapoznania się z wyżej przytoczonymi tematami, które są w dodatku POPRZYPINANE powinien automatycznie klasyfikować jako NIE NADAJE SIĘ NA STANOWISKO!

 

Tracisz tutaj czas supportu na odpowiedzi z czystego lenistwa.

  • Upvote 2

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Dodatkowo każdy report to ok. 5min. Wszystko zależy od długości filmików na youtube, zdarzają się bardzo mili kierowcy którzy wrzucają link do twitcha gdzie nagranie ma np 4 godziny :) Jest sporo rzeczy których nie widać na pierwszy rzut oka i stąd też wielu graczy ma problem z administracja. Wy jak jeździcie to jest fajnie ale admin jak pojedzie trasę to już znaczy że oni nic nie robią i tylko się bawią. Aktualnie jest ponad 2 000 banów z samych waszych reportów i są to ostatnie 12 dni. No i nie zapominajmy o grze gdzie jest tego ponad 4 000 też tylko z ostatnich 12 dni. Przeliczcie sobie to na czas jaki został poświęcony wam, bo to dla was tutaj jesteśmy a jedyne co dostajemy w zamian to narzekania. No ale Polakowi nie dogodzi :)

No to nieźle. Admin Sysgen sprawdza mój report od 4 czy 5 godzin i jeszcze nie skończył. Film z dowodem ma tylko 20s.

Link to comment
Share on other sites

No to nieźle. Admin Sysgen sprawdza mój report od 4 czy 5 godzin i jeszcze nie skończył. Film z dowodem ma tylko 20s.

Wejscie w raport automatycznie go przypisuje do danego admina. Admin mogl jedynie wejsc zobaczyc o co chodzi, i sprawdzic na spokojnie w wolnej chwili. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.