Jump to content
Sign in to follow this  
HUSKY JOANNA

Mod Imigrantow w Calais

Recommended Posts

Witam 

Tak sobie mysle i pewnie nie tylko ja jestem w tym temacie na bierzaco czy taki mod zostanie wprowadzony do oryginalnej wersji gry czy ktos cos wie moze na ten temat wszedlem ostatnio w jego posidanie i jest calkiem realistyczny a jak wiemy sprawa w Calais jest powazna i szybko sie nie rozwiaze zastanawiajaca rzecz. 

ps nie dodaje zadnego linka do tego modu jest osiagalny w kazdej wyszukiwarce 

Guest Mikkell [PL/SE]

nie dojrze że ciapate i brudasy najeżdżają na europę to ty chcesz jeszcze ich mieć w ETS. Czy cie bóg opuścił rozumiem że może realistycznie ale no bez przesady. 

Bez jaj xd

Tak na temat: To podchodzi pod edycję mapy, także odpada  ;)

EDIT: Bardzo fajne hejty na samego autorów modyfikacji, fakt chyba mają niepoukładane w głowie :P Realistyka, realistyką, ale to już jest totalne przegięcie.

Od Siebie dodam ze mod ogolnie zostal bardzo dobrze przyjety przez graczy i maja byc nowsze wersje, hmmm byc moze wcale nie wejdzie w zycie Ets2 w oryginale trzeba sobie radzic 

nie powiedziałbym że został dobrze przyjęty... na ets2.lt w komentarzach wyśmiewają autorów ;)

Kilka komentarzy jest negatywnych, ale większości się podoba.

jesli bedzie mozna ich rozjezdzac to jestem za

193_tak.jpg

-----------------------------------------------------------------------

Jeśli chodzi o sam pomysł, to jestem do tego neutralnie nastawiony. Mam nadzieję że oni nie strzelają do ciężarówek ani nie wchodzą do naczepy?

Na singlu taki mod jak najbardziej, nie mam nic przeciwko, ale jeżeli chodzi o takie coś na MP to jakoś sobie tego nie wyobrażam.

Dokładnie na singlu można na tym pograc. Natomiast na multi nie przeszloby to na 100%. Bo dodatkowa synchronizacja.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Ta, i na granicy francji- niemieckiej, taki abdul wali głową w jezdznie, na swoim czerwonym dywaniku, chcesz to widzieć? Polecam odwiedzieć niemcy, blisko granicy Niemieckiej.  Zdjęcie dla podglądu abdullllaaaaaa. Niżej.

2aeqvjm.jpg

Czego to ludzie nie wymyślą...

Ogólnie to na multi na początku mogło by być zabawnie później by to denerwowało. Ogólnie to na multi dużo kebabów zachowuje się jak małpy (Nie wszyscy) , odwalają masakre i czasem myśle że na multi już jest ten mod.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Create New...