Jump to content

MASAKRA koło Berlina 07.01.2016 - latające ciężarówki


kristoferek

Recommended Posts

07.01.2015 koło Berlina powstał mega zator , w którym sporo osób zostało poszkodowanych. Ciężarówki 'latały' bo zbugowały się naczepy. Jak ktoś chce się odwołać to tu jest filmik ENJOY!  :D 





Korek trwał ponad 2 godziny bo akurat nie było admina  :mellow:
Link to comment
Share on other sites

Widocznie za mało jest adminów, czasami jak ktoś blokuje to chyba lepiej jak spróbuje go wyminąć niż wciskać raport i samemu blokować, administracja pewnie też chce sobie pograć a nie tylko pilnować porządku, więc może wprowadźcie sobie grafik kto w jaki dzień pilnuje a kto gra, bo zator na drodze to pikuś gorzej jak ktoś blokuje wjazd po towar lub co gorsze jak chcesz wiecheć z towarem.

Link to comment
Share on other sites

No ja tam jedyne co widzę to dwóch debili ( bo inaczej tego nie nazwać ), którym zachciało się skutecznej rozrywki pt. Zróbmy sobie zator. Jeden staje w poprzek drogi, a drugi jadąc pod prąd buguje naczepę. Celowe zachowanie, jak dla mnie powinni perma dostać bez możliwości jakiegokolwiek powrotu. Kto ich zobaczy to może od razu wchodzić im w dupę przy okazji.

Link to comment
Share on other sites

Jestem  tego samego zdania jak Coyotek na nagraniu ewidentnie widać że był to dwie osoby które specjalnie blokowały autostradę, mając do tego ubaw z graczy którzy próbowali ich ominąć i jechali dalej,a i tak wylatywali w powietrze,i na nagraniu widać również jak jeden z blokujących graczy specjalnie jechał też pod prąd,zamiast normalnie wcisnąć F7+Eneter i nie byłoby,problemu,moim zdaniem za takie coś powinni dostać na dłużej bana,może czegoś ich to nauczy.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Tam na początku filmu nawet widać jak jeden koleś stoi pod prąd przyklejony do naczepy, a 2 na pełnym gazie w nią wjeżdża (też jadąc pod prąd), powinni wyłapać dużo dłuższe bany, tydzień to chyba za mało, jak chłopaki tak fajnie się bawili blokując drogę, to może jeszcze lepiej pobawiliby się na singlu przez około miesiąc?

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.