Jump to content

Automatyczne kary za wykroczenia


DethTroll

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Automatyczne kary dla graczy za wykroczenia
  • Opis Sugestii: Chodzi mi o to, aby karać graczy, którzy w ciągu określonego czasu (np. 10 minut) kilka razy spowodowali kolizję. Wiele razy spotykałem gościa, który blokował drogę i czy wjeżdżał w ciężarówkę, co kończyło się dostaniem 0 pieniędzy, 0 doświadczenia i tylko zmarnowanym czasem. Reporty w tych przypadkach nic nie dawały, bo ci "kierowcy" i tak przez cały czas robili swoje jak nie ze mną to z innymi graczami.

    Przykładowe obrazki: --

  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Pomogło by to obniżyć ilość  takowych ludzi i poprawiłoby jakość rozgrywki.
Link to comment
Share on other sites

Łatwiej byłoby zrobić system automatycznej kary za jazdę pod prąd, niż zrobić ww. system w stosunku do kolizji drogowych. Mogą się zdarzyć sytuacje, gdzie ukarany zostanie nie ten co trzeba.

 

If you want to ask anywhere on forums whenever 32-bit version of MP will be supported in future, try to start GTA V on your 32-bit machine before checking game's system requirements.

Instead of quoting the post above, use the ^ character. The character is actually pointing to the post above.

How to fix sudden steering issue on your USB steering wheel

Link to comment
Share on other sites

Jestem pewien że deweloperzy mają takie coś w planach, ale to jeszcze trochę potrwa za nim będzie to wprowadzone, odpowiednio zaprogramowane i przetestowane ;) W tej chwili musimy zdać się na naszych adminów i jedynie co nam pozostaje to nagrywanie tras i wysyłanie reportów na ets2mp.com

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

No przy ostatniej sytuacji to admin mnie wywalił, za obrazę a jak wszedłem z powrotem to kolega dalej szalał przez 15 minut na innych ofiarach i raporty nic nie dały przez ten czas.

 

Nagrywanie jest świetne, ale problem pojawia się kiedy nie ma się wystarczającego miejsca na dysku czy kiedy program by obciążał słabszy komputer.

Ale fajnie było by takie coś w (niedalekiej) przyszłości zobaczyć :)

Link to comment
Share on other sites

Ja dodam też gdy są np. korki w Rotterdamie przy wjeździe do portu tak jak na screenie z wczoraj http://www107.zippyshare.com/v/wS83c6rN/file.htmlWidać dokładnie jak pojazd z przodu z czerwona naczepa jedzie pod prąd i drugi z biała naczepa, dodam że te dwa pojazdy pchały się na chama żeby tam wjechać, moim zdaniem też powinno dawać się bany za taka jazdę przez takie osoby robi się jeszcze większy kocioł.

 

 
Link to comment
Share on other sites

 

Ja dodam też gdy są np. korki w Rotterdamie przy wjeździe do portu tak jak na screenie z wczoraj http://www107.zippyshare.com/v/wS83c6rN/file.htmlWidać dokładnie jak pojazd z przodu z czerwona naczepa jedzie pod prąd i drugi z biała naczepa, dodam że te dwa pojazdy pchały się na chama żeby tam wjechać, moim zdaniem też powinno dawać się bany za taka jazdę przez takie osoby robi się jeszcze większy kocioł.

 

Widać że nie znasz regulaminu, bo w europorcie wyprzedzanie jest surowo zabronione.

 

A co do samego pomysłu, niewykonalny bo system nie jest wstanie określić czy robisz to umyślnie czy nie.

MrCZM4t.png

Link to comment
Share on other sites

No ale czy walnięcie 5 razy w ciągu kilku(nastu?) minut jest normalne? Raczej nie. A o to mi właśnie chodzi, żeby po jakiejś ilości uderzeń czy przy kolizji z innym graczem (jeśli da się tak zrobić).

Jeżeli nie umie ktoś jeździć jest wykonalne, a przy walnięciu w cokolwiek w ciągu 5 minut też by cie wywaliło, bo gra nie wczyczyta czy to pojazd gracza czy model np. barierka tylko liczyłaby uderzenia na podstawie kolizji.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

No ale taka osoba jednak może przeszkadzać skoro co chwilę będzie walić gdzie popadnie. Nie, żebym się wymądrzał czy coś tego typu, ale "trenować" można na singlu, skoro się co chwilę w coś przypiernicza ;)

Mam kumpla który od początku grał na MP i co troche leżał, co ciekawe nikt na niego nie wypisywał, że ma iść na SP czy coś tylko mieli z niego beke :) Ostatnio też miałem sytuacje co jechałem z kolegą i na zakręcie wyskoczył mu jakiś koleś. Kolega położył się na bok a za nami jakiś koleś co na YT nagrywał jechał i miał z niego beke :P Najwidoczniej społeczeństwo ETS2MP zaczyna się zmieniać :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie powiem, też są przypadki, gdzie nie można powstrzymać się ze śmiechu przy wywrotce. Co do zmiany, to czuje się w MP lepiej niż było to rok temu, ludzie są lepsi, śmieszniejsi i przyjaźniej nastawieni.

Wiem, przypadki zdarzają się każdemu, ale bez przesady, ze koleś wali cały czas w tego kogo akurat widzi i żadne raporty nic nie robią, bo dalej robi to co robi od 15 minut :/

 

Ale jak mówiłem, musiało by to być więcej niż 2 uderzenia żeby chociażby wyrzuciło z serwera na kilka minut, co pozwoliło by komuś ochłonąć, zniechęcić to trolowania, czy może nawet go ogarnąć.

 

 

kubekson, ale tu nie chodzi o rozstrzyganie czy to gracz czy obiekt w grze.... Chodzi o ogólne kolizje. Według mnie w ciągu 10 minut ciężko 5-6 razy w coś przywalić.

Edited by DethTroll
Link to comment
Share on other sites

Nie powiem, też są przypadki, gdzie nie można powstrzymać się ze śmiechu przy wywrotce. Co do zmiany, to czuje się w MP lepiej niż było to rok temu, ludzie są lepsi, śmieszniejsi i przyjaźniej nastawieni.

Wiem, przypadki zdarzają się każdemu, ale bez przesady, ze koleś wali cały czas w tego kogo akurat widzi i żadne raporty nic nie robią, bo dalej robi to co robi od 15 minut :/

Ale jak mówiłem, musiało by to być więcej niż 2 uderzenia żeby chociażby wyrzuciło z serwera na kilka minut, co pozwoliło by komuś ochłonąć, zniechęcić to trolowania, czy może nawet go ogarnąć.

Nagrywaj i reportuj na ets2mp.com :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Nie mam tyle miejsca na dysku, aby pozwolić sobie nagrywać filmy, a druga sprawa, to nie wiem czy komputer mi wytrzyma, bo bebechy do wymiany ;)

 

I na pewno poza mną są osoby, które z wielu względów nie mogą nagrywać.

 

Ale screenami będę najeżdżać forum ^.^

Edited by DethTroll
Link to comment
Share on other sites

Nie mam tyle miejsca na dysku, aby pozwolić sobie nagrywać filmy, a druga sprawa, to nie wiem czy komputer mi wytrzyma, bo bebechy do wymiany ;)

 

I na pewno poza mną są osoby, które z wielu względów nie mogą nagrywać.

 

Ale screenami będę najeżdżać forum ^.^

i tutaj sie z kolega zgodze mialem sytuacje gdzie bylem hamsko potraktowany i gracz zostal zareportowany dodatko postanowilem poinformowac Admina w tym samym czasie tylklo po to by dowiedziec sie ze nic nie moze zrobic i najlepiej zebym to nagral i jeszcze wrzucil na youtube niestety nie jezdze z nagrywaniem bo by mi komp nie wytrzymal presji pozatym luz 2 godziny jazdy psu w d.pe i co wtedy ma zrobic zwykly gracz taki jak ja czy kolega powyzej, 

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

No ale taka osoba jednak może przeszkadzać skoro co chwilę będzie walić gdzie popadnie. Nie, żebym się wymądrzał czy coś tego typu, ale "trenować" można na singlu, skoro się co chwilę w coś przypiernicza ;)

 

A jak ktoś będzie stał w korku i np. wyrzuci go w powietrze, ciężarówka będzie walić gdzie popadnie, to rozumiem gracza który nic nie zrobił ma wywalić z gry? Tak w ogóle to już niektórzy ludzie na tym forum mają naprawdę dziwne pomysły... Nie widziałem gry symulacyjnej multiplayer w której za walnięcie kilka razy w coś się dostaje kicka... Mi jakoś bany wystarczają i cieszę się że mogę jeździć. W niektórych grach nie ma w ogóle banów.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

A jak ktoś będzie stał w korku i np. wyrzuci go w powietrze, ciężarówka będzie walić gdzie popadnie, to rozumiem gracza który nic nie zrobił ma wywalić z gry? Tak w ogóle to już niektórzy ludzie na tym forum mają naprawdę dziwne pomysły... Nie widziałem gry symulacyjnej multiplayer w której za walnięcie kilka razy w coś się dostaje kicka... Mi jakoś bany wystarczają i cieszę się że mogę jeździć. W niektórych grach nie ma w ogóle banów.

 

Fakt, popieram kolegę. Przemyślałem całą sytuacje i jednak pomysł do kosza... Nie możliwe jest żeby serwer sam banował za ramming itd. Sztuczna inteligencja to nie to samo co inteligencja człowieka.

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Fakt, popieram kolegę. Przemyślałem całą sytuacje i jednak pomysł do kosza... Nie możliwe jest żeby serwer sam banował za ramming itd. Sztuczna inteligencja to nie to samo co inteligencja człowieka.

Zgoda tylko na jakiej zasadzie dziala system tego reportownia skoro Admin nie jest w stanie nadazyc z reakcja na dana sytuacje 

 

9078daf64360210f.jpg

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.