Jump to content

Konsola i cheaty


TheAifam5

Recommended Posts

Nazwa SugestiiKonsola i cheaty
Opis Sugestii: Pomysl polega na wylaczeniu konsolowych cheatow.  Konsolowe cheaty bardzo psuja gre... Jest wiele wariatow na EU serwerze gdzie nie przejmuja sie mandatami poniewaz maja wpisana komende "g_police" (czy jak jej tam) oraz innych komend ktore nie sa fair wobec graczy ktorzy ich nie uzywaja... Oczywiscie najlepiej zeby konsola zostala powniewaz niektorzy maja problem z pustym oknem zlecen.
 
Przykładowe obrazki: BRAK
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Bardzo poprawi jakosc gry oraz zabawe

  • Upvote 1

If you need help, please contact with Community Manager.


 


Recruitment for In-game AdministratorOFF 


>>> How to become admin? Click here! <<<


Recruitment for Forum moderator: OFF


Recruitment for SupportOFF


Link to comment
Share on other sites

Nie będę stać w pustym mieście na czerwonym świetle.

Nie będę zwalniać na autostradzie gdzie droga jest pusta i prosta.

 

Co innego gdy ktoś jedzie, wtedy sytuacja jest zupełnie inna bo trzeba zachować się zupełnie inaczej niż moja powyższa treść.

Dokładnie tak samo. Jak nikoqo nie ma to nie stoję, jak ktoś jest to zachowuję ostrożność.

forum.png

Link to comment
Share on other sites

Osobiście dopóki nie używałem komendy g_police 0 miałem gdzieś mandaty, bo to są tak małe kwoty. Teraz tym bardziej mam gdzieś mandaty, a wyłączyłem głównie dlatego, że denerwował mnie ten dźwięk co chwilę gdy przejeżdżałem przez puste skrzyżowanie (brak synchronizacji) na czerwonym świetle. 

  • Upvote 1

5166305447.png

Link to comment
Share on other sites

Z poziomu konsoli dev byłby wstanie zablokować komendę g_police (tak jak to zrobili z 2 innymi), ale niestety ta komenda jest dostępna w CFG, który nie jest plikiem edytowalnym tylko z poziomu gry (czyt. nie ma funkcji "Tylko do odczytu"), przez co tak naprawdę szłoby to obejść.

No chyba, że MP przed uruchomieniem skanowałoby ten plik i jeżeli ta wartość byłaby zmieniona to gracz dostawałby kicka z powiadomieniem do zmiany tej wartości.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

To żaden problem

g_brake_intensity

W tej chwili też jest przyblokowane, aby nie można było przyjąć wartości ujemnych, więc to nie problem aby przyblokować inną funkcję, aby zawsze przyjmowała 1. Pytanie podstawowe tylko, po co? Ekonomii nie ma i hajsu można sobie dorobić jak kto chce (oczywiście nie polecam, bo to żadna zabawa później śmigać z 1 mld zł). Z tytułu, że coś przeskrobaliśmy nic po za mandatem nie mamy, a np. w Polsce są punkty karne, które w Multiplayerze, raczej szybko się nie pojawią (albo jego odpowiednik).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.