Jump to content
Sign in to follow this  
tomek206pl1

promods

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: promods
Opis Sugestii: Według mnie to nie sprawiedliwe że gracze którzy mają dobre komputery i mogą pograć na promods a przez graczy ze słabymi komputerami nie mogą  , więc według mnie powinien powstać serwer o nazwie promods gdzie tylko osoby które mają promods mają wstęp

Przykładowe obrazki: imgur.com/R56QeCT​
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: To nie sprawiedliwe żę gracze którzy mają dobre komputery i mogą pograć na promods nie mogą przez graczy z słabym komputerem

Sprawa ProMods oraz Poland Rebuilding była już poruszana i... NIE.

Tutaj była poruszana sprawa PR i PM kiedy ETS2MP Team organizował Stream z przejazdu po tych mapach. Co prawda nie śledziłem tego streamu to na pewno zostało to tam wyjaśnione.

Miłego oglądania:

• Upvote 1

gracze z gorszymi komputerami ... dlaczego maja byc wykluczani ?? nie rozumiem cie wogole kto wie moze byc tak ze 40% graczy ma na tyle slabego kompa by udzwignac promods i slabe lacze internetowe a na dodatek serwery by mialy ciezko. dla tego jestem na nie co do tego pomyslu ktory byl juz poruszany tak jak kolega WooQash poruszył !

gracze z gorszymi komputerami ... dlaczego maja byc wykluczani ?? nie rozumiem cie wogole kto wie moze byc tak ze 40% graczy ma na tyle slabego kompa by udzwignac promods i slabe lacze internetowe a na dodatek serwery by mialy ciezko. dla tego jestem na nie co do tego pomyslu ktory byl juz poruszany tak jak kolega WooQash poruszył !

Autor tematu napisał że ma być osobny serwer gdzie będzie ProMods. 

PS: Jestem na nie. Pewnie i tak dużo osób tego nie przeczyta, i będą dalej takie sugestie, ale mody dopiero w becie. Chyba że wintermod.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this