Jump to content

promods


tomek206pl1

Recommended Posts

Nazwa Sugestii: promods
Opis Sugestii: Według mnie to nie sprawiedliwe że gracze którzy mają dobre komputery i mogą pograć na promods a przez graczy ze słabymi komputerami nie mogą  , więc według mnie powinien powstać serwer o nazwie promods gdzie tylko osoby które mają promods mają wstęp
 
Przykładowe obrazki: imgur.com/R56QeCT​
Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: To nie sprawiedliwe żę gracze którzy mają dobre komputery i mogą pograć na promods nie mogą przez graczy z słabym komputerem

Link to comment
Share on other sites

gracze z gorszymi komputerami ... dlaczego maja byc wykluczani ?? nie rozumiem cie wogole kto wie moze byc tak ze 40% graczy ma na tyle slabego kompa by udzwignac promods i slabe lacze internetowe a na dodatek serwery by mialy ciezko. dla tego jestem na nie co do tego pomyslu ktory byl juz poruszany tak jak kolega WooQash poruszył !

d5b550697cf2cd4fmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

gracze z gorszymi komputerami ... dlaczego maja byc wykluczani ?? nie rozumiem cie wogole kto wie moze byc tak ze 40% graczy ma na tyle slabego kompa by udzwignac promods i slabe lacze internetowe a na dodatek serwery by mialy ciezko. dla tego jestem na nie co do tego pomyslu ktory byl juz poruszany tak jak kolega WooQash poruszył !

 

Autor tematu napisał że ma być osobny serwer gdzie będzie ProMods. 

 

PS: Jestem na nie. Pewnie i tak dużo osób tego nie przeczyta, i będą dalej takie sugestie, ale mody dopiero w becie. Chyba że wintermod.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.