Jump to content
  • 0

Problem ze spatkami FPS


Verti

Question

Siema posiadam laptopa lenovo g510 z parametrami:

Procesor: intel core i3-4000M

Ram: 4GB

System: Windows 8.1

Grafika: intel HD Grapchic 4600 nie wiem ile dokladnie okolo 5000-4000

Jesli o czyms zapombnalem piszcie :)

Ten sprzet jest tylko by pograc w trasie a tak na weekend to siadam na kompa z tymi spadkami fps to jest tak ze jade sobie spokojnie i nagle mi spadaja fps z pól minuty lagyje albo mniej i powraca do normy nie wiem co jest przyczyna posiadam left4dead2 i tam to tego wgl. Nie spotkalem prosze o pomoc ;)

Link to comment
Share on other sites

4 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Multiplayer cierpi na spadki FPS przy pojawianiu ciężarówek na TAB`ie. Na singlu samochody są inaczej synchronizowane. Ja na singlu mam Ultra 400 % Skalowania (62 fps), a na przykład na multi tylko Średnie 125 % (62 fps). Moim hardware`owym okiem jest to wina sprzętu

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Mam podobną maszynę tylko, że z i7 na pokładzie i niestety w ostatnim czasie mam podobnie. I co prawda jest to dziwne bo takowe lagi potrafią się zacząć w różnych momentach. Czasami mam na tabie 15 osób i jest ok, a po chwili gdzie tak na prawdę nadal mam tą samą 15 osób mam nagle lagi chociaż nikt nowy się nie pokazał, ani nagle te 15 ciężarówek nie pojawiło się przed maską. Źle się jedzie z FPS'ami poniżej 10, ale cóż, trzeba to jakoś przeboleć niestety.

 

 

Moim hardware`owym okiem jest to wina sprzętu

 

Nie do końca się zgodzę. Co prawda laptop sam w sobie nie jest do gier to ta maszynka nie jest najgorsza. Nie mniej jak pokazują różne przykłady to i na super hiper sprzęcie potrafi lagować, tak więc sprzęt tutaj nie ma nic do gadania, a raczej program, a w tym przypadku gra, która sama w sobie jest na dość leciwym już silniku, który powoduje takie jajca. Co prawda Multiplayer daje jej jeszcze więcej do pieca, no ale według mnie nadal jest to wina silnika gry niżeli naszych sprzętów.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.