Jump to content
  • 1

Ban


Riko227

Question

Recommended Posts

  • 0

Kolega z grupy ETS2MP na Facebook'u nie przekazał informacji?

Rozumiem, że o swoje pozostałe 12 kont (tylko z tego konkretnego IP, bo zbanowanych kont jest około 20 z drugiego IP o ile nie ma więcej): damonDtbsound, kappa16, Dymek101, Justik1337, Tidzej001xpabi636, KaliMoV, isowsky99, Melving, fidox11 i Adix007 się nie martwisz?

 

Przy takiej ilości zbanowanych kont sprawa śmierdzi na kilometr i według mnie nie ma żadnego rozwiązania.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Sprawa jest dziwna, bo w ciągu ostatniego miesiąca ponad 20 kont logowało się z adresów IP, które Ty używasz/używałeś (różnica ostatniej cyferki). Niemożliwym jest aby dostawca internetu zmieniał adres IP tylu osobom, którzy grają w ETS2MP. Ja bym na Twoim miejscu wyjaśnił tą sprawę z osobami, z którymi mieszkasz lub dzielisz internet, bo to jest jakiś cyrk na kółkach aby w 2 tygodnie zablokowano 20 kont z powodu obchodzenia bana.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Napisales ban appeala jakis czas temu i go przyjalem bo mnie przekonales. A zeby zmienic numer IP to zmien dostawce internetu. Ale nie chce mi sie wierzyc ze 20 osob z jednej miejscowosci graja wszyscy w ETSa z jednego konta...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 0

Nic nie napisałeś o swojej sieci, z kim ją dzielisz, czy tylko ty z niej korzystasz, może to sieć tzw. osiedlowa.

 

Bo jak czytam ten temat (cały) to nie wierzę w twoją niewinność.

20 kont lub więcej, coś mi się wydaje, że kręcisz kolego.

 

Osobiście podejrzewam trik z dynamicznym IP. Skoro WooQash napisał:

 

ponad 20 kont logowało się z adresów IP, które Ty używasz/używałeś (różnica ostatniej cyferki).

 

Miałem kiedyś Neostradę, i reset modemu powodował przydzielenie nowego adresu IP od dostawcy internetu. W ten sposób można było omijać limity czasowe na stronach hostujących filmy.

 

Proponuję jeśli jest taka możliwość, sprawdzić adres MAC urządzenia/komputera danych kont.

Edited by WooQash
No no, nie administrator :P

eXGGTCM.gif


Tylko MAN

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.