Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Euro Truck Simulator 2 Multiplayer Gerçekçi Kademeli Silecek Modu v1.0

Guest

Recommended Posts

Euro Truck Simulator 2 Gerçekçi Kademeli Silecek Modu v1.0

Program sileceklerinizi girilen saniyeye göre kademeli olarak açıp kapatır ve gerçekcilik sağlar.
Sürüm : 1.0
Versiyon : Tüm Versiyonlarla Uyumludur
Yapımcı : BurakPasa
Açıklama : Multiplayer'da çalıştığı için burada paylaşılması gereği duydum.
ets2-gercekci-silecek.png

Kurulum

-İndirdiğiniz Uygulamayı açın “Tuş” kısmına oyundaki sileceği açmak için bastığınız tuşu 2 tane yazın.Örneğin p ise pp yazın.
-Ms kısmına kaç saniyede bir silmesini istiyorsanız ona göre saniye verin.İdeali 3’tür. Sonra oyundayken silecekler kapalı
durumdayken başlat’a basmanız yeterlidir.Oyun içersinde iken Tab tuşu ile açıp ç tuşu ile de kapatabilirsiniz.

İndirme bağlantısına buradan ulaşabilirsiniz

Alındıdır&Kaynak > EuroTruck2

Multiplayer  DESTEK & UYUMLU mudur? sonra unsupported mod'dan perma yemiyelim :D

2 Ay'dan fazla kullanmıyorum, şu zamana kadar sorunla karşılaştığım denemez, sanırsam sorun olmayacak çünkü bazı oyuncuların bu modu kullanmışlığını bile görmüştüm ;) Hem Bu eklenti? Single'e girip vs vs bişe onaylamıyorsun mod yöneticisinden

• 3 weeks later...

Every2015 in dedigi gibi sikintili olabilir. Cunku suana kadar kullandigim butun modlari Belgerim deki Euro Truck Simulator 2 icindeki Mod klasorune atip oyuna giriyordum. Bu arka planda calisan bir program olunca ister istemez supheleniyoruz.

• 1 year later...
  • Guest locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.