Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Zderzyć się czy nie?


ElectroMusic!

Recommended Posts

Za coś podobnego to przynajmniej pół roku ban.

już to widzę jak dostają bana na pół roku. 

 

A zobacz co mnie spotkało ostatnio dwa ruskie trolle https://youtu.be/PK1QYtQ6oTs

A co do filmu to ja robię tak że jak ktoś mi zajeżdza lub blokuje droge to  ja w niego z całej pety i ten ktoś dostaje nauczkę zwiedzając gwiazdy w niebie.

Link to comment
Share on other sites

Takie pytanko mam, chyba raczej do admina niż do zwykłego gracza.

Jadąc sobie autostradą w nocy 2 pasmową drogą, nagle wyskoczył mi z naprzeciwka typ, który jechał pod prąd.

Zderzenia udało się uniknąć, ale sam fakt, że gość jechał pod prąd autostradą i to bez świateł w dodatku nocą.

Report poleciał, lecz został odrzucony przez admina i gracz pozostał bez kary.

Wkurzają mnie 'kierowcy' jeżdżący pod prąd, więc pytanie moje brzmi, czy nie lepiej zjechać, zderzyć się z nim i zgłosić report mając całe zdarzenie nagrane na filmie?

Wątpliwości są takie, czy ja za takie coś dostanę bana bo specjalnie zjechałem mu na czołówkę.

Ale co prawda gość jedzie pod prąd więc to jego wina. A ja, jadąc prawidłową stroną jezdni, mam prawo do zmiany pasów.

Hmm, ktoś się wpowie? :)

Powiem Ci, że na twoim miejscu dalej kontynuował bym jazdę swoim pasem, czekając z włączonym programem do nagrywania, na ruchy kolesia jadącego pod prąd. Bo zdarza się z przyzwyczajenia w Anglii pojechać pod prąd, no ale wtedy jak najszybciej wraca się na swój pas i trzyma się pobocza lub od razu f7+enter. A gdy koleś specjalnie jedzie ci na czołówkę to na twoim miejscu nie zjechałbym ani o centymetr, a gdyby we mnie wjechał, to od razu film wrzuciłbym jako report ;)

Link to comment
Share on other sites

Czy w zyciu realnym tez byscie jechali specjalnie na czolowke majac taka sytuacje?? Nie. Wiec jezdzijcie z wlaczonym nagrywaniem. Macie jego nick filmik z dowodem i tylko wystarczy report na ets2mp.com. to ze admin nie dal mu bana, no coz bywa i tak, ale na pewno nie walicie specjalnie w takiego trolla. Szczegolnie teraz waryo reportowac jak jest nowy system banowania. Ja natomiast oczywiscie probuje ominac takiego kierowce jak sie uda to super i reporta nie daje (choc wiem powinienem) aczkolwiek jak sie nie uda i oczywiscie mam jakies uszkodzenia to report leci. Co do nagrywania polecam overwolf. Ja uzywam nvidia experience z shadowplay (musicie miec odpowiednia karte nvidia) z mozliwoscia nagrywania tak zwanego "cienia" czyli nie nagrywacie ale jak cos sie stanie click i maci np ostatnie 5 minut gry.

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Czy w zyciu realnym tez byscie jechali specjalnie na czolowke majac taka sytuacje?? Nie. Wiec jezdzijcie z wlaczonym nagrywaniem. Macie jego nick filmik z dowodem i tylko wystarczy report na ets2mp.com. to ze admin nie dal mu bana, no coz bywa i tak, ale na pewno nie walicie specjalnie w takiego trolla. Szczegolnie teraz waryo reportowac jak jest nowy system banowania. Ja natomiast oczywiscie probuje ominac takiego kierowce jak sie uda to super i reporta nie daje (choc wiem powinienem) aczkolwiek jak sie nie uda i oczywiscie mam jakies uszkodzenia to report leci. Co do nagrywania polecam overwolf. Ja uzywam nvidia experience z shadowplay (musicie miec odpowiednia karte nvidia) z mozliwoscia nagrywania tak zwanego "cienia" czyli nie nagrywacie ale jak cos sie stanie click i maci np ostatnie 5 minut gry.

Dobrze, nikt w realnym życiu nie jechał by wprost na gościa , które leci nam na czołówkę, ale w realnym życiu nikt nie sypie Ci specjalnie na czoło, bo chyba każdy normalny człowiek ceni swoje życie... Więc proszę Cię co możemy porównać to porównujmy ale bez przesady :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dobrze, nikt w realnym życiu nie jechał by wprost na gościa , które leci nam na czołówkę, ale w realnym życiu nikt nie sypie Ci specjalnie na czoło, bo chyba każdy normalny człowiek ceni swoje życie... Więc proszę Cię co możemy porównać to porównujmy ale bez przesady :)

Chcecie urealnic ta gre w postaci dlugich swiatel ktore by razily, lub specjalny serwer z limitem 90km i minimalnie stabilna naczepa wiec urealnijcie i tutaj. a poza tym skad wiesz ze kiedys ci sie nie trafi taki troll w realu ktory bedzie sypal pod prad?? ile to filmow na yt jest jak ktos jedzie pod prad?? Wiec jak kazdy normalny czlowiek w grze zachowuje sie jak przystalo i probuje to ominac.

  • Upvote 1

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.