Jump to content

Zderzyć się czy nie?


ElectroMusic!

Recommended Posts

Takie pytanko mam, chyba raczej do admina niż do zwykłego gracza.

Jadąc sobie autostradą w nocy 2 pasmową drogą, nagle wyskoczył mi z naprzeciwka typ, który jechał pod prąd.

Zderzenia udało się uniknąć, ale sam fakt, że gość jechał pod prąd autostradą i to bez świateł w dodatku nocą.

Report poleciał, lecz został odrzucony przez admina i gracz pozostał bez kary.

Wkurzają mnie 'kierowcy' jeżdżący pod prąd, więc pytanie moje brzmi, czy nie lepiej zjechać, zderzyć się z nim i zgłosić report mając całe zdarzenie nagrane na filmie?

Wątpliwości są takie, czy ja za takie coś dostanę bana bo specjalnie zjechałem mu na czołówkę.

Ale co prawda gość jedzie pod prąd więc to jego wina. A ja, jadąc prawidłową stroną jezdni, mam prawo do zmiany pasów.

Hmm, ktoś się wpowie? :)

Edited by bakerpk
Nie potrzebne słowa zastąpione ;)

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Dziwne że kick nie poleciał za takie coś. Jeżeli ewidentnie widać na filmie, że typ jechał pod prąd stwarzając zagrożenie, to chociaż tą najniższą kare [kick] powinien ponieść :)  No a tak jak mówisz, za to że ty w niego wjedziesz, możesz ty dostać bana. Dla mnie to troche błąd Admina, bo jeżeli on nie banuje takich osób, to później kierowcy walą na czołówke i pod prąd... "Bana nie bedzie jak nie uderze". 

Ty chociaż dałeś sie wypowiedzieć ^^ Inni by po prostu sie nie przejmowali... i na czołowe!!! xD

i5-4460 3.2 Ghz / Crucial Ballistix 8GB 1600MHz / MSi H81M-P33 / Corsair VS450 / Zalman T3 / Seagate 500GB / Windows 10 [64bit] /
ZOTAC GTX 660Ti 2GB / Logitech G27 / SAMSUNG SyncMaster BX2331 23"
 

 

Link to comment
Share on other sites

W jakimś celu Mr. X jedzie pod ten prąd,  zdarza się to często i gęsto . U mnie w praktyce wygląda to tak że jak widzę że jedzie pasem awaryjnym i widząc nadlatujące osoby zatrzymuje się na tym pasie traktuje tak jak by chłop faktycznie jechał przypadkowo, tylko nie rozumiem dla czego nie skorzystają po prostu z "F7 ENTER"

Ale jak zapiernicza środkiem drogi to bez zastanawianie się przed maską  leci auto zapis . 

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Ja tam jak widze że typ leci pod prąd srodkiem pasa na autostradzie to specjalnie celuje i na czolowe lece, oczywiscie po uprzednim quick save. To samo tyczy sie durniów na landowkach, co dla jaj wyskakują na twój pas a potem szybka ucieczka, jak to widze to odrazu celuje na czolowe tlumaczac ze sie wystraszylem, no bo jak ktos ci leci pod prad to logiczne ze uciekasz na boki. Teraz nagrywam przejazdy więc staram się nie robic takich wycieczek na landowkach ale jak ktoś sie prosi to mu pomgam. W każdym przypadku bylo tak ze winowajca pisal "sorry" po czym szybko znikał.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Jak widzisz takiego gościa to nie zjeżdzasz a trzymasz się swego pasa i czołówkę robisz,fakt,nowi admini to w kólki lecą jakby w moim przykładzie:renderowanie,ucinanie,wysyłanie,opis itd.i godzinki nie masz a taki admin zaakceptuje ale bana nieda i poco to?? zmienić cały system raportowania albo stały regulamin dla adminów zrobić i niech tego twardo się trzymają.A i dla adminów co nieprzestrzegają regulaminów kary stosować i zdejmować z tej funkcji.A więc ElectroMusic (na czołówkę i raport zdajesz)

Link to comment
Share on other sites

To że ktoś łamie przepisy nie daje Wam prawa do samodzielnego wymierzania sprawiedliwości. IMO admin widząc, że jeden grzeje pod prąd, a drugi specjalnie w niego uderzył, powinien nagrodzić obydwu. To że on jechał pod prąd, nie znaczy że by cie uderzył - to ty go uderzyłeś, gdyby nie ty to gość dalej by jechał.

Najlepiej więc nagrywać wszystko, jechać jak się jechało a później zgłaszać dołączając filmik. Możecie też takich czołówkować, tylko proszę, nie przychodźcie z powrotem na forum z płaczem, bo dostaliście bana.

Smooth shiftin brothers

Link to comment
Share on other sites

Wał śmiało w takiego osła.

Osobiście też już się nie cackam i nie ustępuje. Leci na czołówkę to niech się liczy z konsekwencjami. Gdybym miał jechać pod prąd autostrada to robiłbym to na bombach pasem awaryjnym, żeby z daleka mnie widziano.

Kiedyś taki jeden wyjechał mi pod prąd jak leciałem 110 do europortu, bo oczywiście wyprzedzać mu się tam zachciało. Wyhamować nie było szans tylko pobocze, ale to olałem. Pełna prędkością w niego wjechałem. Jego zestaw aż wzbił się w powietrze i położył się na bok. Doprowadziło to do chwilowego zatoru, ale miałem uciekać na pobocze na pewną "smierć" ?

  • Upvote 2

www.ets2sync.com


Synchronize your jobs with other players in 3 easy steps


qey40X.gif


https://www.youtube.com/watch?v=2WuAGjBQX0A

Link to comment
Share on other sites

Nie którzy się tak wygłupiają celowo doprowadzając do takiej sytuacji, czyli "odbiję pod prąd po czym szybko skoryguję tor jazdy na swój pas".

Ja zazwyczaj tak mam, że moja gra nie zarejestruje kolizji z takim delikwentem, który robi taki cyrk na drodze. W efekcie "ciągnę" go za sobą, bo jego gra wykryła kolizję z moim modelem. A ja mam zabawę patrząc w lusterko i przyspieszam do 110 lub więcej jeśli jestem na EU2 :).

  • Upvote 1

eXGGTCM.gif


Tylko MAN

Link to comment
Share on other sites

Coraz bardziej modna staje się jazda bez świateł w nocy... 

 

ElectroMusic! chcesz mieć zrobione coś dobrze? To zrób to sam. Sprawiedliwość trzeba wymierzać samemu bo na administrację niestety nie ma co liczyć :/

 

Jazda nocą bez świateł to przegięcie; ale jazdę nocą na postojowych rozumiem w sytuacji gdy gramy na winter mod. Problemem jest mocno dające po oczach odbijające się od jezdni światło. 

Link to comment
Share on other sites

Żeby to tylko były jednorazowe przypadki.Przywali w Ciebie taki delikwent i ani przepraszam/pocałuj mnie w cztery literki.Nie ma co się tak mocno przejmować.Losowe przypadki chodzą po ludziach.Tak jakby każdy pilnował „taryfikatora kar” i zaczął nagrywać każdego kto złamie przepisy to 2 miesiące i nikt by nie grał na mp.Czasami od niechcenia , trzeba zrozumieć pokrzywdzone rozumy co niektórych graczy i robić swoje dalej.

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

W sumie co racja to racja, jeszcze mogę zrozumieć takie przypadki na landowce, jakaś chwila rozkojarzenia i człowiek leci na czołowe, jednak na autostradzie to już inna bajka, jak by nie patrzeć, to wychodzi na to, że warto zawsze posiadać włączone nagrywanie

  • Upvote 1

It's supposed to be hard.. the hard is what makes it great.

 

Take what you can… Give nothin' back!

 

Link to comment
Share on other sites

Jak tak czytam wasze komentarze to nie dziwię się, że admini mają tyle roboty... 

Bezczelne wjechanie w kogoś na czołówkę ( nawet jeśli to on jedzie pod prąd! ) powinno być bardzo surowo karane. Taki sam ban dla tego co jechał pod prąd i dla tego co z premedytacją wjeżdża w kogoś! 

Jeśli masz szansę uniknięcia zderzenia, to masz to zrobić a gościa reportować. 
Dziwne rozumienie macie Panowie... 
W jednym i drugim przypadku jest to ramming a co za tym idzie ban tu i tu. 

------------------------------------------------

Admin TS3 ETS2MP

------------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

No ja unikam wypadku jeżeli widze że np: koleś wyprzedza kolumne pojazdów i się nie wyrobi, ale Troll to troll a nie każdy nagrywa przejazdy i w większości raporty tego typu sa ignorowane, nie można polegać tylko na administracji :) Pojęcie ramming widze że jest bardzo szeroko rozumiane... jak w czasie zderzenia czolowego robisz ramming? Bo ramming to, spychanie, przygważdżanie, np: do barierki. Dla mnie winna jest tylko i wyłącznie osoba jadąca pod prąd, a taką kolizją nawet wymuszoną jestesmy w stanie uchronić innych, bo kolezka i tak pewnie zrespi sie do mechanika.

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja jak widzę takiego typa to włączam nagrywanie i zależy od ładunku,jeśli mam krótką trasę to jadę na niego (oczywiście nadal swoim pasem przy lewej krawędzi) jak typek chce niech "wali" na czołówkę, no chyba że mam ładunek z większym dystansem do pokonania to w miarę możliwości uciekam, ale zdarzają się tacy którzy i tak się wbiją w zestaw. 

Coraz częściej widzę że ktoś stoi na środkowym,czy nawet lewym pasie na autostradzie i z tym też się nic nie robi......

Co do kwestii czy typ dostanie bana czy nie to zależy tylko od znajomości........ 

 

 

Edit: 16-01-2016 ( 17:40) wszedłem na ETSa 2 ledwo podczepiłem naczepę i taka sytuacja:

 

ręce opadają ;)

  • Upvote 3

11811551_858921757529344_383591557196837

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja jak widzę takiego typa to włączam nagrywanie i zależy od ładunku,jeśli mam krótką trasę to jadę na niego (oczywiście nadal swoim pasem przy lewej krawędzi) jak typek chce niech "wali" na czołówkę, no chyba że mam ładunek z większym dystansem do pokonania to w miarę możliwości uciekam, ale zdarzają się tacy którzy i tak się wbiją w zestaw. 

Coraz częściej widzę że ktoś stoi na środkowym,czy nawet lewym pasie na autostradzie i z tym też się nic nie robi......

Co do kwestii czy typ dostanie bana czy nie to zależy tylko od znajomości........ 

 

 

Edit: 16-01-2016 ( 17:40) wszedłem na ETSa 2 ledwo podczepiłem naczepę i taka sytuacja:

 

ręce opadają ;)

A zobacz co mnie spotkało ostatnio dwa ruskie trolle https://youtu.be/PK1QYtQ6oTs

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.