Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×
  • 0

Crashowanie się gry


Marceli

Question

Witam, od paru dni multiplayer bardzo często się wiesza w Holandii, ale i również tam gdzie jest sporo graczy. Po prostu nagle gra się wyłącza i koniec... od czego może to być spowodowane?

 

Druga sprawa, przed chwilą w Amsterdamie jakiś admin napisał, że nie można jeździć bez świateł. Trochę przykro mi się zrobiło, bo mój sprzęt nie wyrabia z grą gdy pojazd ma odpalone światła, normalnie mam 40 fps, a gdy odpalam światła to od razu 20-25...

Link to comment
Share on other sites

8 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Może masz za mało ramu lub twój sprzęt nie wyrabia.

Na singlu też tak się dzieje?

Ramu mam sporo, aż 4gb na 2gb da się grać komfortowo, a co dopiero na 4. Plik stronnicowania wyłączyłem, bo używam SSD i mielił i mielił... efekty wiadome...

 

Na singlu nic się takiego nie dzieje. :P

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Ale sprzęt nie jest zły, dla przykładu DayZ Standalone działa w 35-40 fps na niższych, train simulator na niskich - płynnie, dodatkowo gram na Windowsie 10, bo karta obsługuję Direct 12 i gry działają na dwunastce 40% lepiej.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na najniższych i skalowaniu 100%, jednak jest to tylko 11 calowy netbook i na więcej mi nie pozwala, choć integra jak na taki netbook jest potężna, bo w gta v da się śmiało grać, oczywiście pomijam fakt, że na dysku się nie pomieści. :P

Gram na directx, jak wspomniałem 10 obsługuję 12, a moja integra jest dość świeża, więc dodaję +40% fps

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.