Jump to content

Konwój / Convoy - Gabaryty / Oversize


GrakuPL

Recommended Posts

Powiem tak wygląda to super ale są dwie sprawy. Po pierwsze nie blokujcie każdego wyjazdu ze stacji oraz autostrady bo za to bana możecie wyrywać po drugie po co piloci się wyprzedzają dwóch z tyłu i dwóch z przodu a nie takie bez sensowne wyprzedanie. To ma być konwój gabarytowy a nie rajdowy. Jak dla mnie to jest OK 

 

 

 

ps. Wyraziłem swoją opinie.

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie przyznaję iż blokowanie KAŻDEGO jest bez sensu ale chwile można poczekać jeżeli zablokujemy. Nie sądzę żeby administracja banowała za to iż staramy się urozmaicić sobie rozgrywkę. Wyprzedzanie jest konieczne w dwóch celach 1. robimy to aby uniknąć monotonii 2. Aby piloci z tyłu mogli zablokować to muszą wyprzedzić konwój. ;)

 

Osobiście preferuję takie opinie, zawsze można coś poprawić. :)

Link to comment
Share on other sites

Faktycznie przyznaję iż blokowanie KAŻDEGO jest bez sensu ale chwile można poczekać jeżeli zablokujemy. Nie sądzę żeby administracja banowała za to iż staramy się urozmaicić sobie rozgrywkę.

 

Ale za to w regulaminie gry jest pod punkt:

 

"Nieodpowiednie pilotowanie konwoju - Ban Nowość

Grupy (oraz pojedynczy gracze), które próbują pilotować konwój, lub go prowadzić nie są upoważnione do blokowania, albo spowalniania ruchu w żadnym wypadku."

 

Z tego można wywnioskować że admin nie będzie miał litości i któryś pilotów otrzyma BANA 

Link to comment
Share on other sites

Regulamin twardą ręka pisany, i punkt jest, rzeczywiście.

Ale dlaczego mielibyśmy nie urozmaicać sobie grę ? Jeżeli faktycznie są ogarnięci PILOCI, którzy nie odwalają tzw. MANIANY, i zablokują chwilowo w mieście rondo, czy skrzyżowanie by jakoś to realnie wyglądało. 

 

Kolejna sprawa to faktycznie, jest niepotrzebne blokowanie każdego zjazdu, czy tam wyjazdu z stacji. Ale dalej uważam, że wielkiej krzywdy nie wyrządzamy graczom, blokując rondo na 45sek, by 4 ciągniki jakoś przejechały. Nawet jeżeli mielibyśmy powiadamiać Administracje o planowanym konwoju, i osobach które biorą w nich udział, to myślę, że powinno być to dopuszczone.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

@PatrycjaPL no wiec skoro to jest prawidłowe, dlaczego 2 zdania w jednym punkcie tego regulaminu wzajemnie siebie wykluczają ?

pierwsze pisze iż NIEODPOWIEDNIE PILOTOWANIE KONWOJU = BAN, po czym następnie, że nie można w ogóle blokować dróg.

 

Może ktoś z administracji się wypowie ?

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście mam doświadczenie w pilotażu gabarytów, bo sam tam pracowałem więc wiem jak to mniej więcej się odbywa.

I zablokowanie ronda, bądź skrzyżowania na 40sekund, by konwój przejechał nie skrzywdzi żadnego gracza, raz, iż większość miast jest pusta, i nie zatrzymujemy nikogo, dwa że wiekszośc przejazdu odbywa się autostradą, a z drugiej strony, gdybym sam został zablokowany przez takiego pilota w granicach rozsądku na rondzie, i widział przejeżdżający konwój to bym prędzej powiedział " Kurde, jak chłopaki się zajebiś*e bawią ! " a nie reportował za łamanie regulaminu.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli blokowanie wszystkich dróg to jest bez sensu - blokujecie możliwość dobrej zabawy ale jeżeli blokowanie wyjazdów ze stacji oraz skrzyżowań na autostradach zgadzam się ale zablokowanie ronda na 45 sekund w centrum miasta - uważam to za ciekawe urozmaicenie. :)

Link to comment
Share on other sites

Kozik w realu jak ci piloci od gabarytów blokują drogę mimo że masz pierwszeństwo też dzwonisz na policje ze skargą że Ci utrudniają jazdę.

Plus dla chłopaków za zgranie i sprawne wykonanie operacji transportu ponadnormatywnego.

Link to comment
Share on other sites

Chłopie nie porównuj do reala. Czy wioząc koparkę ktos mi ruch blokuje? Czy walec drogowy? Raczej nie jak już tak chcesz porównań. A póki co w ets2 nie ma takich naczep z prawdziwego zdarzenia do ładunków ponadgabarytowych. I jak jasno napisane w regulaminie blokowanie dróg powodujące utrudnianie innym rozgrywki to ban

Link to comment
Share on other sites

Kozik w realu jak ci piloci od gabarytów blokują drogę mimo że masz pierwszeństwo też dzwonisz na policje ze skargą że Ci utrudniają jazdę.

Plus dla chłopaków za zgranie i sprawne wykonanie operacji transportu ponadnormatywnego.

Hahaha śmieszne zauważ ze gabryty przeważnie jeżdżą nocą a nie w dzień więc mogą sobie blokować wszystkie drogi oprócz tych krajowych.

A poza tym ETS 2 MP a REAL to duża różnica...

 

Jak jedne czy dwóch bana dostanie to się w końcu nauczą pilotowania.

Link to comment
Share on other sites

Tylko, że w grze nie ma takich gabarytów aby blokować drogi. W realu blokuje się drogę aby zestaw mógł bezpiecznie pocisnąć pod prąd lub oba pasami, a grze najszerszy zestaw mieści się nadal w jednym pasie. Po za tym takie konwoje gabarytów w realu są zgłaszane na policje i dość często im towarzyszy, a tutaj raczej nie często zgłasza się takie konwoje aby admin wspierał lub wydał zgodę.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

No właśnie idąc tokiem myślenia szakala porównując real organizator powinien wystąpić o zgodę na konwój i zamkniecie dróg do nadzorującego czyli do adminow tam powinna byc trasa przejazdu itp i tak jak Matthew napisal przejazd musi byc tylko w nocy. I admini czyli nadzorujący powinni to dodatkowo zabezpieczać no i co najważniejsze nie ma póki co takich naczep

Link to comment
Share on other sites

Czyli chłopaki na następny raz przed imprezą zgłoście administralicji chęć zrobienia takiego konwoju z podaniem szczegółowej tracy, bo jak napisałem wyżej samo wykonanie konwoju poza drobnymi szczegółami wyszło efektownie.

Mattew dobrze zauwazyłem, gabaryty przeważnie jeżdżą nocą, ale nie zawsze. I Panowie nie wieźli tu koparki a elementy wiatraka.

I już na koniec, zawsze znajdzie się ktoś komu będzie przeszkadzać, że ktos inny bawi się lepiej od niego...

Link to comment
Share on other sites

Trudno, niech nas wszystkich po banują za urealnienie rozgrywki i urozmaicenie losowych zdarzeń na ETS2MP.

Nie rozumiem dlaczego to ma być jakiś problem - regulamin regulaminem - niech najpierw wyłapią i po banują tych co jeżdżą pod prąd i blokują drogi w nie uzasadnionych przyczynach a potem nas, grzecznych ogarniętych użytkowników. 

Przejechaliśmy ponad 1000km i nikt się nie przyczepił ani nas nie "reportował" - ludzie odbierali to w dobrym znaczeniu co widać nawet w filmiku. 

Moim zdaniem, żal ci dupę ściska, że nie masz ekipy aby się tak bawić - bo nie jesteś obrońcą regulaminu. Gdyby tak było to pozgłaszał byś nas do administracji wraz z kilkoma użytkownikami którzy nie przestrzegają regulaminu na tym filmiku i widać to wyraźnie i już by nas tu nie było. 

Następnym razem zgłoszę to do administracji aby wiedzieli, że coś takiego będzie miało miejsce. A tak wgl dalej nikt z tych "najwyższych" się nie wypowiedział czy zgadzają się na taka zabawę czy nie. 

Widzisz tylko scanie blokujące drogę, i to, że łamiemy tym regulamin - o rany to takie straszne... 

Link to comment
Share on other sites

Moim zdaniem, żal ci dupę ściska, że nie masz ekipy aby się tak bawić - bo nie jesteś obrońcą regulaminu. Gdyby tak było to pozgłaszał byś nas do administracji wraz z kilkoma użytkownikami którzy nie przestrzegają regulaminu na tym filmiku i widać to wyraźnie i już by nas tu nie było. 

 

hahahahahaha dobre skąd to wziąłeś ???? Kawały.pl czy inna strona. Bawić się można w inny sposób A NIE bez sensu blokować drogę. A po za tym ja nie z tych żeby zgłaszać reportu do administracji. A co to regulaminu to go przestrzegam a nie tak jak wy lub inne dzieciaki 

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.