Jump to content

Başvuru

Suleyman.53

Recommended Posts

Merhaba öncelikle kolay gelsin.Oyunda admin olmak için neler gerekir.Türk adminler az olduğu için yetişemeyebiliyorlar reportlara ve gecikme oluyor.Ben admin olmak istiyorum sizlere yardım etmek için ve reportlara zamanında yetişebilmek için sürekli aktifim ets2mp de ama ingilizce bilgim az sadece report sistemine bakmak oyun içi reportlarda sizlere yardım etmek isterim.

Merhaba öncelikle kolay gelsin.Oyunda admin olmak için neler gerekir.Türk adminler az olduğu için yetişemeyebiliyorlar reportlara ve gecikme oluyor.Ben admin olmak istiyorum sizlere yardım etmek için ve reportlara zamanında yetişebilmek için sürekli aktifim ets2mp de ama ingilizce bilgim az sadece report sistemine bakmak oyun içi reportlarda sizlere yardım etmek isterim.

ingilizcenin kotu ise admin olamiyorsunuz. Ustelik admin olabilmek icin skype uzerinden adminlerle ingilizce konusmaniz gerekmektedir.

Nasıl Admin Olunur ? => https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/15404-how-to-become-in-game-administrator/

Önce Support (Destek) olman gerekiyor. Onun alımlarıda yapılacağı zaman konusu açılıyor. Bunların şartıda genelde;

-17 Yaş üzeri

-75 Gönderi

-İyi ingilizce

gibi şartları bulunuyor. Bunları sağlıyorsanız beklemeniz gerekiyor.

Yaş Konusuna fazla bakmıyorlar, Gönderiler'de dahil ( İstisnalar gösterilebiliyor ) Fakat ingilizcede, istisna gösterilmiyor. 

^ Artık bildiğim kadarıyla yaş konusuna da dikkat ediyorlar.

Benim bildigimde oyle. Zaten takim da 17 yasindan kucuk olan bir kisi var o da TruckDriver

Benim bildigimde oyel. Zaten takim da 17 yasindan kucuk olan bir kisi var o da TruckDriver

15 Yaşında Ben'den de küçük, ama eskiden yanı bu durumu eski oyuncular bilir, ben oyunu ilk çıktığı haftadan beri oynuyorum, Eskiden Böyle Admin olmak için ilk olarak support sonra moderatör sonra gerektiğinde admin olmak vs yoktu, böyle Doch'larlan alımlar vs yapılmazdı, facebookda duyuru yaparlardı, forumda konu vs açmazlardı, eski forumun teması çok kötüydu gene bu tema şuan çok ideal, temayı değiştirdiğine dua edin siz yeni nesiller :P

15 Yaşında Ben'den de küçük, ama eskiden yanı bu durumu eski oyuncular bilir, ben oyunu ilk çıktığı haftadan beri oynuyorum, Eskiden Böyle Admin olmak için ilk olarak support sonra moderatör sonra gerektiğinde admin olmak vs yoktu, böyle Doch'larlan alımlar vs yapılmazdı, facebookda duyuru yaparlardı, forumda konu vs açmazlardı, eski forumun teması çok kötüydu gene bu tema şuan çok ideal, temayı değiştirdiğine dua edin siz yeni nesiller :P

Root isten cekilince buaralar modernlesti desene :D

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.