Jump to content

Naczepy w ETS2


maxymiliano

Recommended Posts

Skin białej chłodni można uzyskać poprzez wzięcie naczepy z firmy Skandynawskiej i edytowanie jej w save gry.

Lub drugim łatwiejszym sposobem znalezienie moda na białą chłodnie, wzięcie jej poprzez mod na singleplayer i przejście na multiplayer.

;)

Gotowca Ci nie dam, musisz sobie poradzić z wyszukiwarką. ;)

Ale łap ogólnodostępny temat: https://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/6812-allowed-mods/

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

Wchodzisz do SP, aktywujesz moda, odpalasz profil, bierzesz interesujący cię ładunek z białą naczepą (lub inną), wychodzisz z gry, wchodzisz do MP, odpalasz profil, wywali błąd o braku modyfikacji, ale tym się nie przejmuj, po załadowaniu profilu klikasz GRAJ! i masz swoją naczepe z modyfikacji.

Oczywiście z modyfikacji wykorzystującej pliki gry a nie nowe naczepy z poza gry :P

I co w tym takiego ciężkiego? :D

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Odkopuję !

 

Ktoś z wtajemniczonych może podpowiedzieć pod jaką spedycje oraz miasto należy teraz przypisać naczepę by była biała ?

 

Jakiś czas temu korzystałem z cont_port.oslo ale od czasu update podrzuca mi to pod skin Aria..

  • Upvote 1

Obrazek łamiący regulamin sygnatur. // Wexu

Może i tak ale nie musiałeś mi go usuwać :(. // apostou!

Wexu bardzo serdecznie przeprasza. // Bandero :D 

Pozdro dla Bandero !! :D:D // apostou!

Również Bardzo serdecznie Pozdrawiam! ^.^ // Bandero

76561198125862147.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.