Jump to content

Propozycje malowan firmowych


maxymiliano

Recommended Posts

Masz ty pikselozo jedna  :lol:  ;)

 

A więc jeżeli dasz malowanie takie jak masz logo, to nie będzie to najlepiej wyglądać. Kolory są bardzo jaskrawe (zwłaszcza zielony) być może wypadałoby coś zmienić ?

To tylko moje subiektywne odczucie, staram się tylko wyciągać konstruktywną krytykę. 

 Jednak przeważnie wszystko robi się metodą prób i błędów, życzę więc dobrych i oryginalnych pomysłów, gdyż kopiowanie malowań innych firm jest wysoce nie wskazane. :blink:

 

23447845839_85d5dd9ded_o.png

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Od niebieskiego trzymaj się z daleka hyhy :angry:  :lol:  :P

 

Nie miałem na myśli całkowitej zmiany barw, tylko zmianę na bardziej stonowane odcienie.

Dobrym pomysłem byłaby zmiana czcionki i dodania jakiś detali do loga.

 

Co oznacza samo "EM" w nazwie twojej firmy ?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Warto zwrócić uwagę na dobór barw, aby to jakoś ze sobą współgrało :) Jaskrawe barwy odpadają, bo będzie kicha. Niebieski to Ty zostaw w spokoju, spora ilość VSek na MP ma kolor niebieski w swoich malowaniach :P Żółtych barw za dużo firm nie ma także możesz spróbować. Paleta barw w ETSie jest bardzo obszerna, więc dobór 2-3 kolorów w malowaniach może być ciężki, ale efekt końcowy może powalić na kolana (może troche przesadzam :D )

Dako bardzo dobrze pisze, zrób według jego wskazówek i powinno wyjść cacy :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.