Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

Dyspozytor


Jaro [PL]

Recommended Posts

Witam :) przepraszam jeśli w złym dziale to napisałem. Poszukuję osoby chętnej do współpracy w nowo powstałej firmie SOUTH TRANS na stanowisku Dyspozytora. Osoba taka miała by gównie za zadanie zatwierdzać oraz sprawdzać poprawność zgłaszanych przez kierowców firmy tras w systemie MyVTC, mile widziane jakieś doświadczenie z tym związane oraz wykonywanie przewozów dla naszej firmy. :)

Ja niestety nie zawsze mam czas na zajmowanie się wszystkimi sprawami firmy z racji tego że studiuje, a uważam że głupio było by zatrudniać kierowców którzy chcą jeździć a potem z braku czasu ich że tak powiem "olać" dlatego pilnie poszukuje osoby na stanowisko Dyspozytora. :)

Link to comment
Share on other sites

A jakie ma znaczenie czy macie forum, albo jak dawno firma została założona, jeżeli nie przedstawiłeś swoich oczekiwań? Nie macie własnego forum więc się do siebie nie odzywacie? Rzucasz hasło dyspozytor ale nie odzywasz się ani słowem w kwestii tego, co tak na prawdę będzie musiał robić.

Link to comment
Share on other sites

A jakie ma znaczenie czy macie forum, albo jak dawno firma została założona, jeżeli nie przedstawiłeś swoich oczekiwań? Nie macie własnego forum więc się do siebie nie odzywacie? Rzucasz hasło dyspozytor ale nie odzywasz się ani słowem w kwestii tego, co tak na prawdę będzie musiał robić.

Dobrze już uzupełniłem braki, nie musisz się tak napinać.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.