Jump to content

Możliwość włączania "TAB" przy raporcie Zlecenie Wykonane


Piniek[PL]

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Możliwość włączania "TAB" przy raporcie Zlecenie Wykonane
  • Opis Sugestii: Zrobienie możliwości włączenie "TAB" przy raporcie Zlecenie Wykonane.
  • Przykładowe obrazki
  • UxejAWp.jpg
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?:  Dla tego, gdyż niektóre Firmy wymagają Screen'a z wynikiem Zlecenia, i przy tym trzeba również włączyć "TAB", aby udowodnić, że zlecenie zostało wykonane na #EU1, ale teraz tutaj jest problem, czasami po przejechaniu 2000 km, zapominamy wcisnąć "TAB", a gdy zlecenie już się wyświetli, nie jesteśmy wstanie już tego zrobić.

76561198043096947.png

Link to comment
Share on other sites

Ja osobiście zawsze podczas jazdy mam włączony, ( wtedy można czasem to użyć jak lusterka ;) ) więc raczej mi przeszkadza ten tab gdy mapę chcę przesunąć i tutaj też było by super możliwość wyłączenia/ włączenia tab-a.

 

Jestem za.

  • Upvote 2

Never give up. Hard work always pays off.

76561197993874215.png

Link to comment
Share on other sites

 

 

czasami po przejechaniu 2000 km, zapominamy wcisnąć "TAB", a gdy zlecenie już się wyświetli, nie jesteśmy wstanie już tego zrobić.

 

Jesteśmy, wtedy po oddaniu i naciśnięciu kontynuuj masz z pomocą quick save/auto save - max 5 min wstecz w przypadku tego drugiego czyli kilkadziesiąt km.

Nie jestem anie przeciw, ani za.

Link to comment
Share on other sites

Jesteśmy, wtedy po oddaniu i naciśnięciu kontynuuj masz z pomocą quick save/auto save - max 5 min wstecz w przypadku tego drugiego czyli kilkadziesiąt km.

Nie jestem anie przeciw, ani za.

Nie uważasz, że to nieco uciążliwe, a taka rzecz nikomu nie przeszkodzi a wręcz pomoże i ułatwi życie? Bardzo dobra propozycja, sam byłem czasami ofiarom TABA :D

Link to comment
Share on other sites

Jeszcze jedno mi się przypomniało. Tryb fotograficzny moi mili. Chcecie szybko uchwycić jakiś ekstra moment, tryb fotograficzny, pstryk... i w rogu piękny tab. No to trzeba wyjść aż do trybu jazdy, wyłączyć, wejść z powrotem do fotograficznego i okazuje się, że już jest po ptokach.

Link to comment
Share on other sites

Ale taki TAB można włączyć przed oddaniem ładunku. Włączasz TAB i klikasz T oddajesz zlecenie, robisz zdjęcie, w menu masz dalej tab, bierzesz ładunek i tab zamykasz, więc moim zdaniem nie jest to tak potrzebne bo to można obejść(jak tak to można nazwać).

Zrozum że nie raz nie dwa ktoś o tym zapomni... Włączysz 9 razy zapomnisz raz a tam kursik 2k km, powiesić by się można -_-

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Jestem jak najbardziej na tak był by to dobry pomysł ale myślę że może to spokojnie poczekać ponieważ da się to w inny sposób zastąpić m.in. wciskać przed zrobieniem ss i pamiętać później to wejdzie w nawyk a zawsze można się wczytać 5 min wcześniej i nie zrobi to wielkiej różnicy tym bardziej jeżeli komuś zależy

e7883d.png

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.