Jump to content

Problem ze zleceniami, automatyczne przeniesienie trucka do garażu


Dworas

Recommended Posts

Witam serdecznie.

 

Często mam problemy ze zleceniami, tzn. nie pojawiają się one w ogóle w menu, szukałem na forum i znalazłem, że trzeba zrobić reset ekonomii. Zrobiłem to i rzeczywiście, zlecenia wróciły, ale mój Truck automatycznie zostaje przeniesiony z miejsca w którym skończyłem ostatnie zlecenie do mojego garażu... Czy da się temu jakoś zapobiec? 

 

Mam na myśli to, że dziś wziąłem zlecenie z Pragi do Krakowa, po dojechaniu do Krakowa i oddaniu naczepy, nie miałem żadnego zlecenia do wyboru w menu. Zapisałem gre, wpisałem w konsoli g_force_economy_reset 1, zrestartowałem gre, zalogowałem się na swój profil i ponownie otworzyłem konsole i wpisałem g_force_economy_reset 0. Zlecenia się pojawiły, ale mój Truck został przeniesiony do garażu (chociaż zostawiłem go na parkingu w Krakowie przed resetowaniem ekonomi). Po wczytaniu tej zapisanej gry, wracam do punktu wyjścia czyli na parking w Krakowie bez widocznych zleceń w menu :(

 

Jest jakiś sposób, żeby zlecenia się pojawiały i nie przenosiło mnie automatycznie do garażu?

 

Z góry dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, przetestuję to później.

W dalszym ciągu się zastanawiam, czy jest jakiś sposób, żeby trucka nie przenosiło do garażu po zresetowaniu ekonomii bez pomocy tego projektu ets2sync? Może coś w configu zmienić?

Jak by ktoś coś wiedział to z góry dzięki za pomoc :P

Link to comment
Share on other sites

Gdy zresetujesz ekonomię komendą g_force_economy_reset 1 wtedy gra ma wczytany automatyczny powrót do garażu po każdym wczytaniu. Jeżeli po wyjściu z gry nie chcesz żeby Cię wracało musisz po zresetowaniu ekonomi komendą g_force_economy_reset 1 od razu wpisać g_force_economy_reset 0. Komenda ta służy za resetowanie całej ekonomi po każdym wczytaniu profilu, stąd to przenoszenie do garażu.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • KOZIK_ locked this topic
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.