Jump to content

Dodanie daty do taba


Seba740i (PL)

Recommended Posts

  • 3 months later...

Odswiezam temat. Jak juz wszyscy powiedzieli byloby to bardzo przydatne dla vs'ek ostatnio sie spotkalem z osobami ktore robia kilometry w jednym tygodniu a oddaja trasy o wiele pozniej dzieki temu jest kierowca tygodnia czy tez miesiaca...staram sie cos takiego wychwycic ale nie zawsze tak pojdzie, a niektorzy zrobia wszystko by zostac tym kierowca tyg/miesiaca. Jak na moje zamiast tych scoutow (skoda) na eu2 mogli by zrobic cos bardziej uzytecznego np jak wlasnie ta data. btw jak juz wiekszosc zauwazyla eu2 oblegane i trolowane poniewaz moga sobie pojezdzic skodami, a eu1 pusta gdzie na moje dla vs'ek jedynka byla lepsza bo ogranicznik jest a na dwojce teraz kazdy kierowca moze zrobic 2 razy wiecej km bo moze jechac 160km/h

shaqnator.png  g_Nw7c_Xv.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

4 hours ago, Shaquall said:

Jak juz wszyscy powiedzieli byloby to bardzo przydatne dla vs'ek ostatnio sie spotkalem z osobami ktore robia kilometry w jednym tygodniu a oddaja trasy o wiele pozniej dzieki temu jest kierowca tygodnia czy tez miesiaca...staram sie cos takiego wychwycic ale nie zawsze tak pojdzie, a niektorzy zrobia wszystko by zostac tym kierowca tyg/miesiaca. 


Tutaj bardzo mądre słowa. To by się przydało.


Dodanie daty do taba: Oczywiście, że tak! :) 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Oczywiście że jestem na TAK temat się odświeży i może po roku ktoś ostatecznie wyda werdykt bo sam pomysł jest naprawdę przydatny nie tylko dla VS (chodź głównie dla nich) ale i dla wolnych strzelców. Pisanie komend cudów wianków i pamiętanie co należy zrobić nie zawsze jest proste (tab+screen+komenda /time+na początku spisać godzinę wyjazdu + godz. przyjazdu + tonaż). Wprowadzenie czegoś takiego zapewne trudne nie będzie ale za to jak przydatne

Link to comment
Share on other sites

On 6.09.2017 at 10:03 PM, [SpediStar] Shaq said:

Temat wraca jak bumerang. juz ma 5 stron a akceptowane sa pomysly ktore nie sa potrzebne lub tylko pogarszaja rozgrywke(...)

To jest główny problem Multiplayera, rzeczy ważne są pomijane (nikt nie raczy jasno przyjąć bądź odrzucić pomysłu, co swoją drogą byłoby dla odrzucającego, w tym przypadku, niezbyt dobre patrząc na opinie społeczności), a rzeczy drażniące wchodzą w życie. Mało tego w tej chwili nawet nikt reportów nie sprawdza (mój "wisi" od tygodnia, znajomych z VS o wiele dłużej) tak więc coś z TruckersMP poszło nie talk jak należy a to niestety może odbić się na samych twórcach (znane są przypadki z innych gier, gdzie fajne projekty tak jak ten po prostu umierały, czego tutaj nie życzę) Ale cóż nam zwykłym szarakom poradzić poczekamy zobaczymy ....

Link to comment
Share on other sites

On 11.09.2017 at 8:09 PM, Meitt said:

Według mnie takie rzeczy nie są pomijane, ponieważ sugestie zapewne są przedstawiane twórcą multika. Jedynym problemem może być taka mała drobnostka jaką jest strefa czasowa która może komplikować lekko sprawę

komenda /time nie ma problemu ze strefami (bądź co bądź jest chyba tylko w WB godzina wstecz)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

A ja uwazam jak i inne osoby ze pomysl jest zbedny, a argumenty smieszne sa dla mnie, bo ktos oszukuje w firmie, to go wywalcie, kazdy moze pod czas jazdy zrobic sweet focie i macie date i godzine w prawym dolnym rogu.

Poza tym jest cos takiego jak Trucksbook.

ale widac szanujace sie Vsk-i wola starozytne metody.

Moze i kiedys cos takiego powstanie, ale puki co jak juz czerwony sie wypowiadal ta gra potrzebuje calej pracy ekipy do czegos innego, co jest bardziej potrzebne niz jakas zbedna moim zdaniem data i godzina.

Ja robie screena i mam date i godzine po prawej na dole , nie wiem po co tyle krzyku.

a tworca tematu, powinien zniesc krytyke , bo to tylko sugestia, to ze wiele osob wypowiada sie na tak nie znaczy ze gora ma obowiazek juz natychmiast twoj pomysl wprowadzic w zycie  bo kazdy tak napisal.

Kazda sugestia jest czytana ale nie znaczy to ze bedzie zatwierdzona, my jako gracze mozemy jedynie w tym temacie swoje zdanie napisac czy pomysl sie podoba czy tez nie  - ale to nie znaczy ze mamy prawo domagania sie aby temat sugestia od razu zostala w zycie wlaczona.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.