Jump to content

Dodanie daty do taba


Seba740i (PL)

Recommended Posts

Bakerpk - tylko te ulepszenia w grze jak to nazwałeś niejednokrotnie biorą się najpierw z sugestii

 

Trybcio86 - to nasza sprawa co mamy w VS-kach , a co nie. Nie odpowiada CI to , to jesteś wolnym strzelcem i tyle.

 

Poza tym cały czas odwołujecie się do tego layout-a steama z godziną , a chyba nie czytacie ze zrozumieniem. Głównie chodzi o DATĘ , a godzina to ewentualnie przy okazji mogłaby być.

  • Upvote 1

4934788230.png

Link to comment
Share on other sites

Mp prędzej nie zobaczysz i tak jak 2tyg po premierze ats , 64 bit pewnie dopiero wyjdzie z nast patchem do ets , zobacz mati Kiedy był temat założony , poza tym to i tak nie usprawiedliwia tego że można dodać datę i godz do taba , bo przecież w ats będzie wszytko to samo i to mnie trochę martwi , oczywiście sama gra

Galaxy S6 ☆Tapatalk☆

Link to comment
Share on other sites

Dodanie daty do TAB'a to rzecz niezwykle istotna dla szanujących się VTC. Moim zdaniem jeżeli ludzie kantują Firmę na lewo i prawo wyciągając screeny z przed tygodnia lub w ekstremalnych przypadkach miesiąca (bo i tacy się nam trafiali) i mogą "robić" Firmę jak chcą to tylko idzie na niekorzystną opinie Firmy oraz na to, że staje się w ten sposób łatwa. Nie zależy wam na weryfikacji tras waszych pracowników i chcecie być robieni w bambuko? Nie ma sprawy! Ale jesteście na przegranej pozycji wśród Firm bo w tym przypadku z automatu wychodzicie na tę co można bardzo łatwo zbajerować. Co do tematu Sugestia nie została jeszcze odrzucona bądź zaakceptowana, więc darujcie sobie te zbędne komentarze pod tytułem "Deweloper już wydał na was wyrok"...

  • Upvote 1

zY8Ts56.png1    J%2BWXcfLHQsq2jP3McV5AQIjSN9k%3D.png

Dzc3JgQ.png  0ii4fOH.png status.png Retired TRUCKERSMP Game Administrator

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Widzę, że muszę tracić czas, ale dobrze. Na wstępie @lukiin09 może się już pożegnać z forum. Niepotrzebne są tu prowokacje. 

 

Ciężko to zrozumieć, że w tej chwili ekipa ma zupełnie inne priorytety, i musimy robić coś ważniejszego niż godzina na tabie?

  • Upvote 9

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

mwl4 - Ja tam w pełni rozumiem że macie ważniejsze sprawy na głowie i się napewno tego czepiać nie będę, również mało mnie obchodzi ta godzina i data, oczywiście fajny pomysł ale nie chce już rozwijać tego tematu Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego ukarałeś lukina09 taką karą czyli banem że nie może pisać na forum. Wypowiedział się swoją opinią, nie bluzgał i nikogo nie obraził. A do wyrażania własnej opini chyba ma każdy prawo. Także myślę że samo ostrzeżenie by wystarczyło.

  • Upvote 1

uRAxDAU.png

Link to comment
Share on other sites

mwl4 - Ja tam w pełni rozumiem że macie ważniejsze sprawy na głowie i się napewno tego czepiać nie będę, również mało mnie obchodzi ta godzina i data, oczywiście fajny pomysł ale nie chce już rozwijać tego tematu Zastanawia mnie tylko fakt dlaczego ukarałeś lukina09 taką karą czyli banem że nie może pisać na forum. Wypowiedział się swoją opinią, nie bluzgał i nikogo nie obraził. A do wyrażania własnej opini chyba ma każdy. Także myślę że samo ostrzeżenie by wystarczyło.

 

Dostał za to, że prowokował do gównoburzy (kłótni) ;)

  • Upvote 2

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Też tak uważam, obecnie najważniejszymi rzeczami są (tak myślę) przejście na wersję 64 bitową oraz zsynchronizowanie Americana, którego premiera już niedługo. :)

Z tym to nie wiem czy się tak da robić przed premierą. Chyba że Michał dostał wcześniej dostęp do gry :)

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Chyba się nie zrozumieliśmy... Nikt tutaj nie sugeruje, aby zaimplementować to usprawnienie tu i teraz na gwałt, z językiem na brodzie. Skoro to jest sugestia to nic nie stoi na przeszkodzie, aby podjąć decyzję teraz tak jak w stercie innych rozpatrzonych już sugestii w których propozycje nie są jeszcze wprowadzone, a mimo to już "klamka" zapadła. Są priorytety? Kwestia jak najbardziej jest zrozumiała bo są rzeczy ważne i ważniejsze, ale musimy się wzajemnie szanować.

  • Upvote 3

zY8Ts56.png1    J%2BWXcfLHQsq2jP3McV5AQIjSN9k%3D.png

Dzc3JgQ.png  0ii4fOH.png status.png Retired TRUCKERSMP Game Administrator

Link to comment
Share on other sites

Chyba się nie zrozumieliśmy... Nikt tutaj nie sugeruje, aby zaimplementować to usprawnienie tu i teraz na gwałt, z językiem na brodzie. Skoro to jest sugestia to nic nie stoi na przeszkodzie, aby podjąć decyzję teraz tak jak w stercie innych rozpatrzonych już sugestii w których propozycje nie są jeszcze wprowadzone, a mimo to już "klamka" zapadła. Są priorytety? Kwestia jak najbardziej jest zrozumiała bo są rzeczy ważne i ważniejsze, ale musimy się wzajemnie szanować.

Przynajmnie jedna osoba potrafi podejść do tematu na spokojnie ;) Moim zdaniem jak i gracze, tak i administracja tej gry powinni się wzajemnie szanować i starać się zrozumieć "jeden - drugiego", a nie rozpętywać głupawe słowne przepychanki. Wydaje mi się, że na akceptację każdej sugestii przyjdzie czas, a po takiej wymianie zdań, ta sugestia na pewno nie pójdzie "w niepamięć" :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.