Jump to content

Dodanie daty do taba


Seba740i (PL)

Recommended Posts

Jestem na tak ponieważ, skończyłoby się wreszcie chomikowanie oraz niesprawiedliwe oddawanie tras w terminie.

Istnieje zaś jeszcze jeden sposób, który już nie jest do obejścia: człowiek robi trasę na singlu, a przed oddawaniem naczepy "T" przechodzi na multiplayer i robi screena z TAB'em. Na to znaleźć złoty środek i wszyscy będą happy.

zY8Ts56.png1    J%2BWXcfLHQsq2jP3McV5AQIjSN9k%3D.png

Dzc3JgQ.png  0ii4fOH.png status.png Retired TRUCKERSMP Game Administrator

Link to comment
Share on other sites

Wasyl - jest jeszcze inny sposób gdzie ktoś fizycznie nie zrobi nawet km a na podsumowaniu i tak będzie miał na przykład 1000km wtajemniczeni będą wiedzieć o co chodzi. Także jeśli ktoś chce oszukiwać to to zrobi , ale zakładamy ze ludzie jeżdżą uczciwie i dla przyjemności, a to po prostu ułatwiłoby firmom  rozliczanie raportów oraz także pomogło by kierowcom niezrzeszonym  , bo mieli by wgląd kiedy jaki kurs zrobili jeśli  zbierają screeny.

4934788230.png

Link to comment
Share on other sites

Skoro wszyscy się wypowiadają w tej sprawie to ja także się wypowiem co do tej sugestii. Moje stanowisko jest takie że jestem oczywiście za ponieważ w firmie której jeżdże trzeba odawać trasy zgodnie z czasem z gry a na tabie tego nie widać i trzeba przed naciśnieńciem przycisku T spisać czas kiedy się odało ładunek. A po wprowadzeniu takiej opcji ułatwiło by to graczą i kierowcą w VS odawanie tras na myvtc. Jestem za wprowadzeniem tego do MP.

 

Pozdrawiam serdecznie Mysterio dawniej znany jako [ETR]Madara

  • Upvote 1

jtSiywi.png

Link to comment
Share on other sites

rzecz pewnie dla was banalna do zrobienia ale po co prawda ? Jak dla mnie to tu nie chodzi tylko o VS ki ale tez jadac zwykla trase , bedac w trasie czesto patrze ktora jest godz i zawsze jakos oruchowo sieham po telefon bo shift + tab jest mi niewygodnie , szkoda ze macie takie podejscie do Graczy a zwlaszcza polaków gdzie w sumie 99% jest na TAK

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Płaczecie, że nikt nie zaakceptował tej sugestii, a nikt nie zauważył, że pozostałe propozycje też nie są ani akceptowane, ani odrzucane? Ja rozumiem, że komuś może zależeć na tym pomyśle, ale chciałbym przypomnieć, że w tej chwili najważniejszą rzeczą jest przejście na architekturę x64 i jeżeli wszystko potoczy się po myśli to na pewno odpowiednie osoby zaczną ponownie przeglądać Wasze sugestie. Po za tym modyfikacja (w normalnym trybie wydawczym) nie wychodzi co tydzień, tylko średnio raz lub dwa na miesiąc.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Skoro dużo ludzi jest za pomysłem to niech ludzie napiszą kilka linijek kodu i wyślą mwlowi. A jak nie potraficie to róbcie jeszcze więcej spamu to na pewno zmotywuje go, żeby to zrobić i na pewno nie zadziała odwrotnie. Bardzo dobrze, że wymuszacie to na deweloperze, który dla Was pracuje i któremu płacicie, żeby tworzył nowe rzeczy do multi... 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Płaczecie, że nikt nie zaakceptował tej sugestii, a nikt nie zauważył, że pozostałe propozycje też nie są ani akceptowane, ani odrzucane?

To ja spytam gdzie są ludzie od tego ? :-D

Śmiało można powiedzieć że moderacja się obija . Lepiej zlać polskich graczy i napisać "no przecież macie godzinę poprzez kliknięcie shift tab"

To że mwl robi mp pod 64 bit to ok rozumiem , lecz on sam powinien się wypowiedzieć A nie wyslugiwac się swoimi adwokatami ,

Powinien przyjść napisać w temacie słuchajcie chłopaki nie da rady tego zrobić bo jest to trudne do zrobienia itp lub Tak jest to do zrobienia , wasz pomysł będzie zaakcepowany Ale będzie wprowadzone to później .

Galaxy S6 ☆Tapatalk☆

Link to comment
Share on other sites

To ja spytam gdzie są ludzie od tego ? :-D

Śmiało można powiedzieć że moderacja się obija . Lepiej zlać polskich graczy i napisać "no przecież macie godzinę poprzez kliknięcie shift tab"

Moderacja z tym działem ma mało wspólnego. Moderator jest od sprzątania na Forum, a nie od zatwierdzania czy odrzucania pomysłów. Jedynymi osobami, które mogą się wypowiedzieć racjonalnie oraz zadecydować o tym czy pomysł jest ok, czy keke są deweloperzy lub menedżerowie projektu czyli w tym przypadku mwl4 lub Vodka. Chciałbym tylko przypomnieć, że świat nie kończy się na ETS2MP oraz na sugestiach, które niecały miesiąc temu zostały przeorane.

 

To że mwl robi mp pod 64 bit to ok rozumiem , lecz on sam powinien się wypowiedzieć A nie wyslugiwac się swoimi adwokatami ,

Powinien przyjść napisać w temacie słuchajcie chłopaki nie da rady tego zrobić bo jest to trudne do zrobienia itp lub Tak jest to do zrobienia , wasz pomysł będzie zaakcepowany Ale będzie wprowadzone to później .

mwl4 powinien się wypowiedzieć? Zrobił to!

 

Shift + Tab, otwiera się layout steama i macie godzinę.

Także teoretycznie po tym wpisie można by jednoznacznie uznać co się stanie z tą sugestią.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Także teoretycznie po tym wpisie można by jednoznacznie uznać co się stanie z tą sugestią.

Pewnie zostanie odrzucona , tylko po co to wszystko przedłużać i robić komuś nadzieję ? Nie lepiej od razu odrzucić ?

Ja wiem dlaczego nie została odrzucona , bo 99% ludzi jest za i założę się że jest to banalna sprawa , jak sobie przypomnę jak wyglądał tab na początku a jak wygląda teraz i tyle ile i opcji jest tam dodane to nie chce mi się wierzyć żeby tego nie dało się zrobić .

Galaxy S6 ☆Tapatalk☆

Link to comment
Share on other sites

Smieszy mnie to bardzo :) Ciskacie sie do deweloperow o zmiany w grze zamiast cisnac organizacje VS-ek zeby nie byli tacy drobiazgowi. W koncu VS-ka to wirtualna firma i macie sie wyszscy dobrze bawic a nie tlumaczyc z czasu kiedy gracie i wyliczac sie z niego. Za chwile beda od was wymagac zgody rodzicow i poreczenia majatkowego. Wiecej luzu :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.