Jump to content

Dodanie daty do taba


Seba740i (PL)

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Dodanie daty (ewentualnie też godziny) do TABA

  • Opis Sugestii:Po wyświetleniu taba byłaby widoczna  data  oraz godzina

Przykładowe obrazki

VTY3Qrh.jpg

Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Opcja ta byłaby szczególnie przydatna w VS-kach.U nas w firmie  wymagany jest TAB na screenie z podsumowania zlecenia (aby wiedzieć ze kurs został przejechany na multi na EU1), zatwierdzając raport widzielibyśmy kiedy kurs został wykonany . Uniknęlibyśmy tym samym oddawania jakichś starych raportów (chomikowania ich) tylko byłyby akceptowane raporty oddawane na bieżąco. Poza tym jesli ktoś zbiera ss ze swoich frachtow wiedzialby kiedy jaki kurs wykonal.

  • Upvote 4

4934788230.png

Link to comment
Share on other sites

Również jestem jak najbardziej za

 

  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Opcja ta byłaby szczególnie przydatna w VS-kach.U nas w firmie  wymagany jest TAB na screenie z podsumowania zlecenia (aby wiedzieć ze kurs został przejechany na multi na EU1), zatwierdzając raport widzielibyśmy kiedy kurs został wykonany . Uniknęlibyśmy tym samym oddawania jakichś starych raportów (chomikowania ich) tylko byłyby akceptowane raporty oddawane na bieżąco. Poza tym jesli ktoś zbiera ss ze swoich frachtow wiedzialby kiedy jaki kurs wykonal.

 

 + dla mnie bo nie raz zapominam spojrzeć, która godzina jest i mijają mnie wiadomości na RMF ;D

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.