Jump to content

Bugun ki güncellemeden sonra iş cıkmıyor

BtB06

Recommended Posts

İlk Olarak Merhabalar, @BtB06.

İlk olarak elimden geldiği kadar size bu konu altında yardımcı olmaya çalışacağım :) Bunu en başta belirtmek isterim, Şimdi size ilk yapmanız gerekeni anlatacağım " Config " Dosyalarınız hasarlandığı için bu sorunu yaşıyorsunuz, 

Belgelerim I Euro Truck Simulator 2 > " Config " Silip oyuna tekrar girmeyi denermisiniz? Sorununuz düzelir'se eğer lütfen gerekli cevabı tarafınızca bize gönderin sonra Arkadaşın sorunu acaba Çözüldümü / Çözülmedimi, endişesine kapılıyorum. 

Çok endişelenme İsmail, genç yaşta ne lüzumu var :P

Takılıyorum öyle aman diyeyim :)

Sorun yok yahu, istediğin şekilde takılabilirsin :) Ben asla ve asla insanlara onu deme bunu deme uğraşma benle vs demem :P Sorun yok zaten hoşumada gidiyor böyle konuşmalar yalan değil.. :D

1. Belgelerim\Euro Truck Simulator 2\profiles konumuna girip kullandığınız profilin dosyasına girin. (örnek olarak benim profil dosyam, 455453324H3J64732E8F4612)
  2. config.cfg dosyasını metin editörü yardımıyla açın (örn: notepad).
  3. uset g_force_economy_reset "0" satırını bulup 0 değerini 1 olarak değiştirin.
  4. Play Euro Truck Simulator 2 Multiplayer kısayolundan oyunu açıp, profile giriş yapın.
  5. Son olarak, oyundan çıkın ve config.cfg dosyasında değiştirdiğiniz satırı bulup 1 değerini 0 olarak değiştirin, aksi takdirde oyunu her başlattığınızda ekonomi sıfırlanacaktır.

Alıntıdır.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.