Jump to content

Wersja 0.2.0.5.1 została wydana.


Recommended Posts

  • Game Developer

logohd.png

 

 

Cześć,

nowa aktualizacja została wydana!

 

Zmiany:

  1. Naprawiono strefy bezkolizyjne na wielu prefabrykatach;
  2. Dodano możliwość zmiany koloru oraz wyłączenia graczy na mapie świata. Również znajomi na steamie posiadają inny kolor;
  3. Naprawiono rotację kół w naczepach.

Szerokiej drogi!
mwl4

  • Upvote 13

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

To teraz można bez taba jeździć i będzie wiadomo czy znajomy ze steama jedzie z naprzeciwka lub przed nami :)

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Czy tylko ja mam problem ,że nie moge zainstalować nowego MP?
Po otworzeniu archiwum pokazuje się błąd. D:\DOWNLOADS\Chrome\ets2mp_20510 (1).zip: Unexpected end of archive

Kilka razy już pobierałem i za każdym razem to samo.

Już działa. Za 15-tym razem w końcu udało się uruchomić.  :huh:

Edited by Proszo
Link to comment
Share on other sites

Zauważyłem jeden błąd a mianowicie nie mam żadnych ładunków do transportu, aby to rozwiązać używam opcji snu na postoju, szybkiej podróży do innego garażu lub korzystania z pomocy drogowej wtedy gra się zawiesza, po chwili pokazuje się wszystko tak jak powinno być (ładunki są) z trzema małymi wyjątkami.

1. Mam dodatkowe 40 mln pln.
2. Praktycznie wszyscy moi kierowcy mają 10 poziom.
3. Z 35 tygodni w grze robi się 55.
Nie wiem czy to problem z modem zimy czy z nowym MP, na singlu wszystko działa poprawnie tak jak powinno. Wiem, że w mp funkcja snu nic nie daje oraz działalność kierowców AI jest wyłączona jest to jednak dość drażniący błąd.

76561198109718618.png

Link to comment
Share on other sites

Zauważyłem jeden błąd a mianowicie nie mam żadnych ładunków do transportu, aby to rozwiązać używam opcji snu na postoju, szybkiej podróży do innego garażu lub korzystania z pomocy drogowej wtedy gra się zawiesza, po chwili pokazuje się wszystko tak jak powinno być (ładunki są) z trzema małymi wyjątkami.

1. Mam dodatkowe 40 mln pln.

2. Praktycznie wszyscy moi kierowcy mają 10 poziom.

3. Z 35 tygodni w grze robi się 55.

Nie wiem czy to problem z modem zimy czy z nowym MP, na singlu wszystko działa poprawnie tak jak powinno. Wiem, że w mp funkcja snu nic nie daje oraz działalność kierowców AI jest wyłączona jest to jednak dość drażniący błąd.

 

1. i 2. Kierowcy nie zarabiają na multi tak samo jak na singlu, więc jak się przespałeś to przez ten czas musieli tyle zarobić i tyle doświadczenia nabić.

 

3. W MP jest inny czas.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.