Jump to content

1.22 Fizyka


HanibaII243

Recommended Posts

Co nie którzy już się pewnie przekonali iż wraz z 1.22 zmieniła się fizyka przynajmniej takie mam odczucia iż na jednym ogumieniu ( tym co można kolorować ) co prawda ciężarówka dobrze się trzyma nawierzchni i na zakrętach ale przy mocnym hamowaniu wchodzi w poślizg  o pierwszym ogumieniu to nie wspomnę wcale ( co chwile wywrotka ) a jakie są wasze odczucia?

Link to comment
Share on other sites

Pytanie jeździsz 4x2 czy 6x2/4 ? Bo to też jest różnica :) Bo ja przy 4x2 tylko widzę różnicę na WoT. Nie testowałem 6x2/4.

Wczoraj jadąc z lekkim ładunkiem wyminął mnie szybko jadący turek, który zaraz po tym wpadł w poślizg na zakręcie, śmiałem się z tej sytuacji, zwolniłem i w tym samym miejscu rzuciło i mnie, nie miałem naczepy z WoT, więc wydaje mi się, że może być coś w tym prawdy, bo rzadko kiedy tracę przyczepność. Jeżdżę w konfiguracji 6x4.

  • Upvote 1
ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

Dla SCS to nie problem, wystarczy usunąć "stabilność naczepy" z menu gry i ustawić na sztywno najniższą, ale nie mogą tego zrobić bo jest sporo graczy która zaraz przyleciałaby z płaczem. :D Jak sami kiedyś powiedzieli ich gra jest dla każdego.

To niech sobie usuna z nazwy "symulator" w takim razie ! I ich glownym odbiorca BEDA GRACZE W PRZEDZIALE 3-13 LAT. Beda im dawac figurki do kabiny i kolorowanki na opony bo kredek im rodzice nie kupili to se w grze beda malowac...

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

To niech sobie usuna z nazwy "symulator" w takim razie ! I ich glownym odbiorca BEDA GRACZE W PRZEDZIALE 3-13 LAT. Beda im dawac figurki do kabiny i kolorowanki na opony bo kredek im rodzice nie kupili to se w grze beda malowac...

Uwierz mi że nie tylko "dzieci" jeżdżą ze stabilnością na maxa ;) Znam takich co mają po 19-20 i latają sztywnym truckiem, bo mają podciągnięty suwak na maksymalną pozycje. Zresztą to nawet widać jak za kimś jedziesz i wchodzicie w zakręt. Ty się położysz, a on leci jak gdyby nigdy nic.

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

poki co to frajde z tego maja male dzieci, bo sie moga poscigac ciezrowka niczym w NFSie... jak im policje wprowadza to kopia most wanted a nie ETS :/ Czy my sie kiedys doczekamy gabarytow na wysokosc i szerokosc ? czy pomysla zeby zrobic bramki dla gabarytow i objazdy dla tuneli i wiaduktow ? Przeciez w ta gre graja rowniez kierowcy "tirow" i ich mozna olac bo w robocie dosc maja realistyki...Juz nie mowie ze sa osoby ktore pod wplywem tej gry chca isc na zawodowego kiermana :) jak zobacza czym sie rozni ta gra od prawdziwej drajwerki to sie mocno zdziwia :)

Link to comment
Share on other sites

Macie racje. Jest sporo osób które traktują tę grę jako kolejną część NFS. SCS na pewno zdaje sobie sprawę jakich zmian chcą gracze, ale ciągle serwują nam jakiś badziew. O ile grając na singlu szczerze mnie to waliło, bo włączyłem sobie mody i miałem co chcę o tyle wchodząc na multiplayer widać biedotę tej gry jak i poziom graczy. Z jednej strony rozumiem, że pewnie jednym z najważniejszych czynników dla studia jest sprzedaż i więcej jest graczy z zamiłowaniem do wyścigów niż tych którzy chcą pograć w dobry symulator, ale w takim razie może na prawdę jak ktoś wyżej napisał niech usuną z nazwy symulator i zmienią ją na "Pomaluj ciężarówkę i ścigaj się z turkami" :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Co do stabilności naczep to może da się to jakoś zablokować w MP tak jak maksymalną prędkość :) Wtedy nie było by problemu, że każdy jeździ z innymi ustawieniami i byłby większy realizm a z drugiej strony nie miało by to wpływy na samą sprzedaż gry bo jednak MP to mod a nie oficjalna cześć gry. Wiec moim zdaniem można by wprowadzić jakieś wymagane ustawienia wymuszane przez serwer (jeżeli da się to zrobić a raczej powinno).

Link to comment
Share on other sites

Nie każcie grać innym jak wy gracie. Jeden woli realniej, drugi arcade. Osobiście sam jadę na maks w realu jak się to tylko da, ale wiem i szanuję że inni mają swoją wizję.

Nie bez przyczyna gra w tytule ma "Simulator" i wez to pod uwage, ze spora czesc swiadomych graczy kupila to gre ze wzgledu na to slowo "klucz". Ja oczekuje od symulatora realnosci a nie arcadowej rozgrywki :) Juz kiedys pisalem, ze jesli SCS obral droge symulacji to musi isc na konsekwetnie ! Chyba ze usunie magiczne slowo "Simulator" i wtedy problem znika :) Moze ze wzgledu na banalny system prowadzenia troli jest co nie miara bo maja pole do popisu. Gdyby podniesc poziom trudnosci to przez jaki czas bylo by troche chosu ale pozniej by sie przyzwyczaili i jezdzili nie da sie ukryc bardziej ostroznie by nie lezez co chwile. 

Link to comment
Share on other sites

Nie bez przyczyna gra w tytule ma "Simulator" i wez to pod uwage, ze spora czesc swiadomych graczy kupila to gre ze wzgledu na to slowo "klucz". Ja oczekuje od symulatora realnosci a nie arcadowej rozgrywki :) Juz kiedys pisalem, ze jesli SCS obral droge symulacji to musi isc na konsekwetnie ! Chyba ze usunie magiczne slowo "Simulator" i wtedy problem znika :) Moze ze wzgledu na banalny system prowadzenia troli jest co nie miara bo maja pole do popisu. Gdyby podniesc poziom trudnosci to przez jaki czas bylo by troche chosu ale pozniej by sie przyzwyczaili i jezdzili nie da sie ukryc bardziej ostroznie by nie lezez co chwile. 

Powiem tak każdy gra jak chce. Nie podoba się nie graj. Bo nie każdy musi grać tak jak Pan. Jeden chce sobie pograć na spokojnie, a drugi tak jak w realu jest. I po co się o takie rzeczy kłócić. Chce Pan grac jak w realu to graj, nikt tego Panu nie broni. Ale proszę nikogo nie zmuszać żeby grał tak samo jak Pan. Ja tak po prostu zrozumiałem czytając Pana wcześniejsze posty. I to jest tylko moje zdanie nikt z nim nie musi się zgadzać.

Link to comment
Share on other sites

Powiem tak każdy gra jak chce. Nie podoba się nie graj. Bo nie każdy musi grać tak jak Pan. Jeden chce sobie pograć na spokojnie, a drugi tak jak w realu jest. I po co się o takie rzeczy kłócić. Chce Pan grac jak w realu to graj, nikt tego Panu nie broni. Ale proszę nikogo nie zmuszać żeby grał tak samo jak Pan. Ja tak po prostu zrozumiałem czytając Pana wcześniejsze posty. I to jest tylko moje zdanie nikt z nim nie musi się zgadzać.

A pograsz sobie spokojnie jak dzieciaki z euro track simulator zrobily sobie kolejne czesci NFS czy GTA albo Colina dirta ? Zawsze mozna z EU#3 stworzyc serwer czysto symulacyjny dla prawdziwych zapalencow i po klopocie :) Dla wariatow jest EU#2, dla przecietniakow EU#1 to czemy inni maja byc gorsi ? Nie jest wcale trudno stworzyc takie warunki i sie okaze czy takie rozwiazanie nie jest porzadane prze znacznie wieksza grupe osob niz sie wydaje ? Chyba zglosze taki pomysl by deweloperzy z serwera eu 3 zrobili plac dla graczy oczekujacy realizmu z ogranicznikiem do 90km/h z wlaczona symulacja zmeczenia i stabilnoscia nczepy na minimum :)

Link to comment
Share on other sites

A pograsz sobie spokojnie jak dzieciaki z euro track simulator zrobily sobie kolejne czesci NFS czy GTA albo Colina dirta ?

Powiem tak mi jakoś to nie przeszkadza, ja to traktuje jako grę. A nie żeby od tego zależało moje życie. Ogólnie to jest dyskusja na temat fizyki w patchu 1.22. I to nic wspólnego nie ma z tym jak ktoś jeździ w MP. Już dalszego spamu nie robię, bo ten temat nie jest od tego jak kto gra na MP.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.