Jump to content

Brak nowych dodatków w DLC Cabine


Max.pl

Recommended Posts

Witam,nie wiem czy wszyscy tak mają,ale podobno były dodane jakieś nowe dodatki do DLC Cabine Accessories... Wbiłem na multi wbiłem na singla,ale tych dodatków nowych nie widzę,wie ktoś może jak mam je uruchomić czy coś? Znając życie,to pewnie trzeba jakieś DLC świąteczne kupić,to by była parodia już...

Link to comment
Share on other sites

Cytat:

"Aby je zgarnąć, trzeba być posiadaczem DLC Akcesoria Kabinowe a także tematycznych paczek malowań  Christmas Paint Jobs Pack and Ice Cold Paint Jobs Pack"

 

Więcej tutaj: http://eurotrucksimulator2.info/pl/aktualizacja-1-22-juz-dostepna/

 

W Ice Cold Paint Jobc Pack dostaniesz 3 dodatki:

- firanka w postaci sopelków

- "dyndający" płatek śniegu

- oraz świecący bałwanek

 

W Christmas Paint Jobs Pack dostaniesz także 3 dodatki:

- firanka w postaci świecących lampek choinkowych

- mikołaja trzymającego lampkę, która świeci

- oraz "dyndający" prezent

 

Wszystkie dodatki się ruszają. Polecam, fajny klimat na multiplayerze ze śniegiem. ;)

A teraz są przeceny o połowę chyba wszystkie dlc są o połowę tańsze.

  • Upvote 3

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

No niestety.... Z tymi dodatkami do kabiny ktore dodaja za posiadania malowan to jest paranoja :/ Mozy by wreszcie zamiast glupkowatych figurek zrobili tachograf do kabiny( bo ten ktory jest to wystepuje tylko w doradcy drogowym) a nie poswiecac czas na pierdolki. Ja postanowilem nie wspierac tych durnych pomyslow i nie kupowac tych malowan dla jakiejs tam figurki.

Link to comment
Share on other sites

No fakt  paranoją jest że trzeba  mieć 2 malowania  by mieć firanki   i  mikołaja w kabinie...  to trochę  takie naciąganie na kase

 

Oj tam od razu naciąganie. Zdecyduj się co Ci bardziej odpowiada, bałwanek, sople lodu i płatek śniegu czy mikołaj żarówki i prezent, i kup tylko jeden dodatek. :P

Będziesz bogatszy o całe 49 centów = około 2 złotych za które kupisz piwo - jeśli jesteś pełnoletni lub lody, chipsy, płytkę cd/dvd żeby np. nagrać piracką wersje XP lub gry lub cokolwiek innego. xD

Poza tym, dostajesz także malowania nad którymi ktoś pracował i poświęcił na to czas. Także tak. Co zrobisz jak nic nie zrobisz?!

  • Upvote 2

 

7dsgvP1.png <-> opj1pzK.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.