Jump to content

Kontrola adminów


kubekson

Recommended Posts

  • Nazwa Sugestii: Kontrola adminów i moderatorów oraz wprowadznie dokładnego taryfikatora kar 
  • Opis Sugestii:

Nie chodzi o to że chce się użalać że dostałem bana za nic bo za coś dostałem. Lecz chce by Główni admini, rooci kontrolowali adminów bo jak widzę nie ma żadnej kontroli. O co chodzi? Dostałem bana na 4 dni za powiedzenie jednego brzydkiego słowa. Inny gracz za blokowanie dostał tylko na 1 dzień. Nic dziwnego każdy dostał bana, ale według mnie nie sprawiedliwie. Raczej mało osób patrzy na czat i nie utrudnia to rozgrywki. Ale gdy ktoś blokuje komuś drogę przejazdową to już utrudnia. Jak dla mnie za jedno niecenzuralne słowo powinien być ban na conajwyżej 1 dzień, I tutaj wkraczam z prośbą o stworzenie dokładnego taryfikatora kar. Jeden admin daje bana na 3 dni a drugi za to samo na tydzień... No jest to sprawa dla mnie nie poważna. Tutaj w tym przypadku nie będę mówić pseudonimami bo dostanę kolejnego bana. Wiem wyrzucenie admina powoduje mniej pieniędzy na serwery (Bo z tego co wiem trzeba zapłacić, tak jest na ts3 napisane), ale dla dobra rozgrywki warto poświecić te kilka euro.

  • Przykładowe obrazki
  • Dlaczego twoja sugestia a nie inna?: Ponieważ chcę by panowało sprawiedliwe karanie 
Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Wiem wyrzucenie admina powoduje mniej pieniędzy na serwery (Bo z tego co wiem trzeba zapłacić, tak jest na ts3 napisane)

 

Co ty opowiadasz? TS3 to jest zupełnie coś innego. Tutaj admini nie płacą ani grosza. 

 

Kontrola adminów jest ciągle, tylko właściwie kara jest zależna od wielu czynników.

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Podpowiem, ja to wygląda na innym serwerze innej gry :)

 

Tam odwołując się od bana ma głos banujący, jak i banowany. Wyższy stopniem decyduje wtedy o pozostawieniu/anulowaniu/zmniejszeniu bana. I panuje zasada, że bez dowodu (u nas akurat demka, bardzo rzadko SS) nie ma bana.

 

To tylko informacyjnie, nie zajmuję tutaj żadnego stanowiska.

logo-wotr.png

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.