Jump to content

Dziwna ciężarówka na Multi


xdk //E53

Recommended Posts

Odemnie tez juz na pw :)

Jeśli ktoś chce jakieś modyfikacje niech pisze tutaj w poscie jakie i da save to ktoś powinien je dla was wykonać. Jeśli chodzi o lampki to dajcie SS gdzie maja być zamontowane

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Nie rozumiem ludzi którzy tak kombinują z edycją tych save'ów.. Ani to ładnie nie wygląda, ani nie jest fajne, a wręcz przeciwnie wygląda jak samochód klauna, dziwaczny składak z nie wiadomo jakich samochodów, a w efekcie końcowym i tak nie wiadomo co to jest.

To, że jednej osobie się to nie podoba nie ozacza, że każdy ma tego nie robić. Niekróre połączenia mogą dziwnie wygląć natomiast drugie czasem lepiej wyglądają od oryfinału. Tak samo tyczy się dodawaniu Lampek itp. Jeśli wiesz jak to dobrze zrobić to efekt bedzie udany.

 

 

Przykład bez świateł długich.

mcyqlb.jpg

 

Z światłami długimi.

26r0lw.jpg

 

Jak widać była tutaj robiona modyfikacja save. Lecz efekt tych zmian wygląda bardzo dobrze.

 

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

  • Upvote 1

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

To, że jednej osobie się to nie podoba nie ozacza, że każdy ma tego nie robić. Niekróre połączenia mogą dziwnie wygląć natomiast drugie czasem lepiej wyglądają od oryfinału. Tak samo tyczy się dodawaniu Lampek itp. Jeśli wiesz jak to dobrze zrobić to efekt bedzie udany.

 

 

Przykład bez świateł długich.

mcyqlb.jpg

 

Z światłami długimi.

26r0lw.jpg

 

Jak widać była tutaj robiona modyfikacja save. Lecz efekt tych zmian wygląda bardzo dobrze.

 

 

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Oczywiście, w tym przypadku edycja sava jest wręcz genialna moim zdaniem, ale zobacz na samochód który jest pokazany w pierwszym poście i powiedz mi, że to ci się podoba. Bo moim zdaniem (chodzi mi o auto z 1 postu) to tak jakbyś np. kupił BMW z silnikiem od fiata 126p, lampami od multipli i wnętrzem od trabanta :P

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście, w tym przypadku edycja sava jest wręcz genialna moim zdaniem, ale zobacz na samochód który jest pokazany w pierwszym poście i powiedz mi, że to ci się podoba. Bo moim zdaniem (chodzi mi o auto z 1 postu) to tak jakbyś np. kupił BMW z silnikiem od fiata 126p, lampami od multipli i wnętrzem od trabanta :P

Są gusta i gusta. Ja np. na górne orurowanie zakładam ledy i standardowo 2 koguty i halogeny i wygląda to całkiem przyzwoicie ;)

Ps. Multiply to ty już lepiej z niczym nie mieszaj, bo to już i tak tragicznie wygląda :P

  • Upvote 1

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

Też jestem tego samego zdania. Żadna z tekstur nie wystaje z innej. Sam jeszcze przed dodaniem Mercedesa jeździłem man-jestickiem :)

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Dobra skoro temat się ruszył pytanko mam :P Jak uzystać efekt "plastikowego" podwozia w Scanii? Tak jak na pierwszym foto Fredziola? :) Podejrzewam że jest to zabawa z malowaniem ale nie wiem jak się do tego zabrać :D

Musisz mieć DLC High Power Cargo Pack, jest to malowanie Heavy Duty. Czyli to samo malowanie, które ma Iveco-Renia.

  • Upvote 1

76561198171586221.png

Link to comment
Share on other sites

Dobra skoro temat się ruszył pytanko mam :P Jak uzystać efekt "plastikowego" podwozia w Scanii? Tak jak na pierwszym foto Fredziola? :) Podejrzewam że jest to zabawa z malowaniem ale nie wiem jak się do tego zabrać :D

 

 

Musisz mieć DLC High Power Cargo Pack, jest to malowanie Heavy Duty. Czyli to samo malowanie, które ma Iveco-Renia.

 

Dokładnie tak jak powiedział Aieq, żeby zrobić ten "plastikowy" zderzak musisz mieć High Cargo Packa, w którym wybierasz malowanie Heavy Dutyi po prostu zamiast mieś 2-kolorowy spód malujesz na 1 kolor czarny bądź szary, jak wolisz :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Takie coś dzisiaj otrzymałem:

image,dRGfEgz46W,400.png

Monotematyczna choinka, szkoda, że już po świętach. Fakt - to nie jest fajne.

Dla mnie też to jest przegięcię. Dlatego też gdy zajmuje się edycją save patrze by wszystko pasowało do siebie, a nie wkładać wszystkiebczęści jakie są dostępne.

Wysłane z mojego SM-G531F przy użyciu Tapatalka

Procesor: Intel(R) Core(TM) i5-7600K CPU @ 3.80GHz

Karta graficzna: GeForce GTX 1060 6GB
Płyta główna: ASRock Gaming K4 
Pamięć: 16 GB RAM (użyteczne 15.95 GB RAM)
Bieżąca rozdzielczość: 1920 x 1080, 60Hz
System operacyjny: Microsoft Windows 10 Enterprise

Monitor: 

1)  AOC G2260VWQ6 GAMING!  

2) LG 40ub800v-za

Link to comment
Share on other sites

Pff. Ja z nudów poprzedniej nocy zrobiłem 1700 kogótów......

zdjecia z fb robione telefonem dla kolegi na szybko. Screenów nie mam.

 
 
:D
 
ALe osoby obok mnie miały takie takie lagi,ja nie ale wystarczy ze zblizaly sie i lagi... Wciskam ,,O'' ludzie stoją tylko im się koła kręcą w miejscu(no chyba ze ktos nie miał wooden pc to jechal normalnie)
 
Ale usunąłem,bo to fajne tylko na chwile,normalnie sie z tym jezdzic nie dalo. Nawet menu mi lagowało :D
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.