Jump to content

Dziwna ciężarówka na Multi


xdk //E53

Recommended Posts

A ja mam nadzieję, że takie Genetyczne Molestowanie Ciężarówek będzie wyłączone. Nie dość, że już jeżdżą zestawy, które się świecą bardziej niż choinki na Boże Narodzenie, to jeszcze takie hybrydy, doklejanie jaj na mordzie. 

 

Jesli wprowadza opcje logowania i Save na multi to nie bedzie czitowania i beda same dafy,man wtdey bedzie lady klimat jeszcze bardziej bedzie się chciało grac :D

  • Upvote 1


76561198062811172.pngAddFriend.png 76561198062811172.png4640170664.png

 

Link to comment
Share on other sites

A ja mam nadzieję, że takie Genetyczne Molestowanie Ciężarówek będzie wyłączone. Nie dość, że już jeżdżą zestawy, które się świecą bardziej niż choinki na Boże Narodzenie, to jeszcze takie hybrydy, doklejanie jaj na mordzie. 

 

A  mi "zestawy które świecą się bardziej niż choinki" bardzo się podobają, może łączenie ciężarówek nie wygląda ładnie to jeżdżące choinki bardzo mi się podobają...

Poza tym o gustach się nie dyskutuje facepalm.gif

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Wystarczy rozkodować plik game.sii z folderu z save'm za pomocą tego programu: http://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=34&t=164103

 

i znaleźć linijki z wpisami definicji części dla poszczególnych ciężarówek, przykładowo wygląda to tak:

vehicle_accessory : _nameless.0000.0000.2DF1.21E0 { wear: 0 data_path: "/def/vehicle/truck/volvo.fh16_2012/data.sii"}vehicle_sound_accessory : _nameless.0000.0000.2CAD.B650 { wear: 0 data_path: "/def/vehicle/truck/volvo.fh16_2012/sound/interior.sii"}vehicle_sound_accessory : _nameless.0000.0000.2CAD.B900 { wear: 0 data_path: "/def/vehicle/truck/volvo.fh16_2012/sound/exterior.sii"}vehicle_accessory : _nameless.0000.0000.2DF1.2240 { wear: 0 data_path: "/def/vehicle/truck/volvo.fh16_2012/head_light/standard.sii"}

Wystarczy zmienić ścieżki do defów na inne z dowolnej ciężarówki, ważne żeby defy były z tej samej grupy, engine do engine, cabin do cabin itd., bo po dopisaniu np. lusterek zamiast kół spowoduje wywalenie z gry.

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

I jeżeli nie znasz ścieżek to rozpakuj plik "def.scs" z głównego katalogu gry za pomocą tego programu: http://download.eurotrucksimulator2.com/scs_extractor.zip

 

 

76561198102887152.png

 

 

 

image.png

 

 

 

Generate your own dynamic signature at

http://jmdev.ca/twitch/

 

 

 

Take a look at in-game-rules

;)

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

@xQu - tutaj się zgodze, ale wiesz ... każdy ma chęci, ale oczywiście z wykonaniem gorzej.

Ale z 2giej strony - nie można też tym 'słabszym' zabronić robienia takich rzeczy ^^.

Każdy może chcieć się wyszaleć :D.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Znam tego kolesia, Himopan, takie ciekawostki to codzienność, dla przykładu kiedyś śmigałem znim z flatbedem z ciągnikami jako cargo, fajnie to wygląda :D Sam teraz zrobie sobie Scanie R'ke z podwoziem ze Stremline dla tego bo ma fajne tylne błotniki, a kabina R te wloty powietrza.

Edit: Kabina R z podwoziem Streamline (tylne błotniki) + z przodu dolny bullbar od Dafa

cd41e6365203943.jpg 

ht0c2Bx.jpg

Link to comment
Share on other sites

@Matt55 próbowałem zrobić coś podobnego, tyle że chciałem do kabiny R'ki wstawić grill ze Streamline dla tych chromowanych wstawek napisem "Scania", i o ile kabina ze Streamline nie jest połączona z grillem, to wstawiając kabine z R'ki chyba nie da się zmienić grilla, bo jest on sprzężony z kabiną.

 

@War-Maz, ja również zbytnio nie eksperymentuję, jedynie silniki czy skrzynie biegów, ewentualnie dostawianie elementów których normalnie nie da się wsadzić do danego ciągnika, np. IVECO Hi-Way po wsadzeniu silnika i skryzni SCANII, oraz bullbara ze Stralisa zowiącego się "Momentum" staje się zupełnie innym koniem:

 

7Kl2VRB.jpg

 

Większość tu obecnych poradziła sobie samodzielnie z zabawą w plikach, więc nie widzę powodu dla którego ktoś miałby robić do tego poradniki. A osoby nie kumate mogą taką zabawą narobić problemów wszystkim znajdującym się w jego zasięgu.

40544945d6d5f8f2.png


 


a0wTFTV.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.