Jump to content

Dziwna ciężarówka na Multi


xdk //E53

Recommended Posts

Witam.

 

Miała dziś miejsce sytuacja, iż napotkałem w serwisie dziwną ciężarówkę, był to prawdopodobnie Renault Premium. A co w nim dziwnego? Otóż zaobserwowałem w nim takie elementy jak:

 

  • zderzak od IVECO Hi-Way
  • Podwójna oś z tyłu z dziwnym wydechem
  • koła z tyłu od jakiejś naczepy
  • dźwięk silnika i tym samym prawdopodobnie moc SCANII V8
  • ładunek tj. laweta samochodowa z drewnem

 

Oto screeny:

 

CO5tvXM.jpg

hOlUCxW.jpg

TkKgXR4.jpg

  • Upvote 2

40544945d6d5f8f2.png


 


a0wTFTV.png

Link to comment
Share on other sites

tylko jak cos takiego zrobic... skoro bez modyfikacji sie nie da... a mody przeciez nie dzialaja na multi...

mkXuXXh.jpg

 

Core i5 4690K @ 4.5 ghz | G.Skill 2x4gb 2400mhz ddr3 | ASUS GeForce GTX970 4096MB 256bit DirectCu II Strix OC  | Samsung SpinPoint 500gb |Crucial MX100 256GB | Asus Z-97 Pro Gamer | Silverpower 650W SP-SS650 | Zalman Z3 Plus

 

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy CukS zauważyłeś, ale to jest ten sam koleś co na zdjęciach w poście Sound'sa. Wydaje się, że może to być jakaś modyfikacja pozwalająca na dopasowanie elementów z różnych ciężarówek. Ewentualnie edycja save'a, ale po prawdzie nie wiem co i jak trzeba by było edytować aby ją tak zmutować.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

@RootKiller - czy kluczem jest tutaj język 'japoński' ? -.-

Znalazłem już co-i-jak, ale niestety wszystko jest po japońsku, a google tłumacz nie jest zbyt zaradny, żeby mi to wytłumaczyć w jasny i klarowny sposób.

A nie zamierzam specjalnie brać przyśpieszonego kursu japońskiego :D.

Pozdro.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Z tego co google.translate pomaga, to raczej działa na podobnej zasadzie co ten 'specjalny' tuning.

Wykorzystywanie tego jako MOD, pod warunkiem, że jest to coś dostępne oryginalnie w grze.

Bawienie sie na defach i tworzenie jednej nowej ciężarówki z kilku innych istniejących już w grze.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Po co się męczyć z rozkodowaniem save i tworzeniem rejestracji skoro to daje WoT...

Sprawdze rano jeszcze w jaki sposób rozkodowanie save miałoby mi pomóc...

A jak nie to mam jeszcze jeden / dwa pomysły...

Czekam na propozycje od innych =).

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Zrobiłem sobie modyfikacje podwozia 6x4-4 dla Scanii, napęd na wszystkie koła, z myślą o multi (w multi mody są wyłączone, więc zwykłe umieszczenie w katalogu mod odpada, chyba że coś się zmieniło), testowałem na singlu, kombinowałem z umieszczaniem tego pliku w różnych miejscach, modyfikowałem ścieżki dostępu do tego podwozia w save-ie i lipa - gra sie krzaczyła :angry:

Link to comment
Share on other sites

Mod jako tako w teoretyce nie zadziala w cale - niezaleznie od postaci - nie istnieje w grze - na multi nie zadziala.

Tutaj sprawa ma sie inaczej bo jest to wykorzystywanie rzeczy dostepnych w grze - wykorzystuje sie pliki/rzeczy, ktore gra widzi nornalnie bez modowania.

Problemem staje sie to, ze trzeba kazda polaczona ze soba rzecz rozlaczyc i zlaczy z inna ta ktora my chcemy zeby byla polaczona... a to jak widac wymaga chwile zabawy :P.

if i'm online you can FOLLOW ME ON MAP! //

if you have 'something' to me then write PM in English or Polish!

i don't accept anyone on steam!
photo.jpg facebook_48x48.png Twitter_logo_blue_48.pngdb7f21ef324bf7c1b313e517461a0ba9.png
3522842343.png

Link to comment
Share on other sites

Mój tok rozumowania był taki, mam scanie, w save-ie są odnośniki do poszczególnych elementów pojazdu, między innymi do podwozia. Na podstawie pliku podwozia wyciągnietego z def-a zrobiłem napęd na wszystkie koła i próbowałem wskazać grze gdzie jest plik zawierajacy to podwozie, ale nic z tego, mnie się nie udało :(

Link to comment
Share on other sites

Nie testowałem tego jeszcze na MP, ale rzeczywiście w edycji zapisu da się manipulować różnymi częściami ciężarówki podmieniając je z innych ciężarówek. Trzeba tylko wiedzieć co do czego i należy to robić dość rozważnie bo łatwo popełnić błąd i sprowokować grę do wyrzucenia crasha.

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.