Jump to content
  • 0

[Problem] Fatal Error - 1.15s Steam Release


Dlugi19948

Question

Siema. Tak więc pobrałem najnowszą wersję klienta do multiplayera lecz problem w tym ze nie moge go uruchomić. Cały czas wyświetla się komunikat Fatal Error i upomina się na zrzucenie do mniejszej wejsji gry. Wchodziłem na steam'a w ustawienia, niestety nie znalazłem tam 1.15s lecz 1.15 i to tylko beta. Jakiś pomysł jak to naprawić? Pograł by jeszcze dziś z chęcią. Z góry dzięki za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

6 answers to this question

Recommended Posts

  • 0

Na wstępie, aby gra była aktualnie w wersji 1.15 musisz na Steam zrobić następującą rzecz: We właściwościach ETS2, w zakładce Beta wybrać opcję 'Brak - Anulowanie udziału ...'. Następnie po pobraniu odpowiednich plików sprawdź czy Launcher od Multiplayer'a zwraca błąd, jeśli tak to zainstaluj Multiplayer jeszcze raz, ale podczas instalacji zwróć uwagę na katalog do ETS2, czy jest poprawny (czyli czy znajduje się w folderach Steam).

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na wstępie, aby gra była aktualnie w wersji 1.15 musisz na Steam zrobić następującą rzecz: We właściwościach ETS2, w zakładce Beta wybrać opcję 'Brak - Anulowanie udziału ...'. Następnie po pobraniu odpowiednich plików sprawdź czy Launcher od Multiplayer'a zwraca błąd, jeśli tak to zainstaluj Multiplayer jeszcze raz, ale podczas instalacji zwróć uwagę na katalog do ETS2, czy jest poprawny (czyli czy znajduje się w folderach Steam).

 

Dobra, gra mi się uruchamia, tylko problem teraz w tym, że po zalogowaniu się pojawia siękomunikat o narzędziach deweloperskich. Jakiś pomysł na to?

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Na to już nic nie poradzisz. Ewentualnie zmiana w konsoli opcji g_developer na 0 może usunąć tą informację, ale wiadomo z czym się to wiąże (np. z brakiem kamery pod klawiszem 0).

 

Problem z tym ze wyswietla mi sie tylko okno do zalogowania ale nie śmigam dalej na tirach. Modów nie mam więc sam już nie mam pojęcia co i jak.

Link to comment
Share on other sites

  • 0

Informacja o narzędziach deweloperskich pojawia się, gdy mamy włączone narzędzia deweloperskie (g_developer 1 w configu). Nie przeszkadza to w grze w żadnym stopniu, ot taka informacja, która trzeba przyznać lekko męczy, a daje trochę możliwości jak wspomniana swobodna kamera (kamera 0).

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.