Jump to content

Pracownicy


miRasss

Recommended Posts

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie pracowników - czy oddając im do dyspozycji pojazd, ma on jakiś wpływ na rozwój lub zarobki pracowników? Czy jest jakaś różnica pomiędzy tym, że oddam im całkowicie "surową" ciężarówkę, lub z lepszym silnikiem, skrzynią, innym podwoziem itp?

Link to comment
Share on other sites

Mam jeszcze takie pytanie odnośnie pracowników - czy oddając im do dyspozycji pojazd, ma on jakiś wpływ na rozwój lub zarobki pracowników? Czy jest jakaś różnica pomiędzy tym, że oddam im całkowicie "surową" ciężarówkę, lub z lepszym silnikiem, skrzynią, innym podwoziem itp?

 

Też nad tym się zastanawiałem. Bo od jakiegoś czasu gram na singlu na modach i zastanawiam się czy więcej kasy wydawać...

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Przy okazji tematu pracowników mam pytanie. Czy jest możliwe, że przez dużą ilość zatrudnionych pracowników i zakupionych ciężarówek (200 ciężarówek i kierowców) występują sekundowe ścinki w czasie gry? Wcześniej grając na takiej samej konfiguracji sprzętowej, z takimi samymi ustawieniami nie miałem żadnych lagów itd, teraz co jakiś czas pojawiają się w grze. Nie ma znaczenia serwer, ilość ludzi w okolicy itd. Save, który synchronizuje waży 10mb.

ets200283_qwnrnqw.png
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.