Jump to content

Bardzo ważna informacja - 64bit


mwl4

Recommended Posts

Wszystkie kości jakie posiadasz ( i będziesz posiadał) muszą być tej samej szybkości ! np 667mhz i 800mhz podłączone razem nie zadziałają !

 

YYY nie ?

Ja mam 667 i 800 u siebie i jakoś wszystko działa bardzo dobrze bez problemów :D

Link to comment
Share on other sites

Jestem jak najbardziej ZA!

Tylko jezeli chodzi o multi fajnie bylo by gdyby bylo bardziej sprzyjajace komputerowi xd (o fps chodzi mi tutaj)

Ludzie majac i7-4790k z overclockiem do 4.0 ghz 16 gb ram 2600 mhz i gtx 970 4gb maja klopoty z fpsami 

wiem ze to dopiero alpha ale to i tak jest z jeden strony troche nie normalne wiekszosc gier ultra (tryb multiplayer) nie maja problemu 60 fps zablokowane na ultra , ETS2 single tez , ale jezeli chodzi o multi to osoby z takimi specyfikacjami musza ograniczyc ustawienia do srednich minimum. + do tego jak ktos nagrywa/streamuje i przejezdza przez Amsterdam to porazka 5 fps jak nie mniej. 

  • Upvote 1

85c1y0b0ok3p.png

Link to comment
Share on other sites

Jestem jak najbardziej ZA!

Tylko jezeli chodzi o multi fajnie bylo by gdyby bylo bardziej sprzyjajace komputerowi xd (o fps chodzi mi tutaj)

Ludzie majac i7-4790k z overclockiem do 4.0 ghz 16 gb ram 2600 mhz i gtx 970 4gb maja klopoty z fpsami 

wiem ze to dopiero alpha ale to i tak jest z jeden strony troche nie normalne wiekszosc gier ultra (tryb multiplayer) nie maja problemu 60 fps zablokowane na ultra , ETS2 single tez , ale jezeli chodzi o multi to osoby z takimi specyfikacjami musza ograniczyc ustawienia do srednich minimum. + do tego jak ktos nagrywa/streamuje i przejezdza przez Amsterdam to porazka 5 fps jak nie mniej. 

 

Wiesz co, wydaje mi się, że ciężko będzie ogarnąć optymalizację do tej gry (po drugie problem i tak w pełni nie leży po stronie mp) ale i tak w ogóle trzeba bić brawo i dziękować twórcą, że stworzyli coś tak wielkiego, niesamowitego i dali nam możliwość lepszej zabawy w ETS2 :blush:

 

PS: Na takim sprzęcie są spadki? Ja nie doświadczam żadnych a też mam ustawione wszystko na ultra, czasami z 60 spadnie do 55 fps

76561198041797581.png

Link to comment
Share on other sites

Wiesz co, wydaje mi się, że ciężko będzie ogarnąć optymalizację do tej gry (po drugie problem i tak w pełni nie leży po stronie mp) ale i tak w ogóle trzeba bić brawo i dziękować twórcą, że stworzyli coś tak wielkiego, niesamowitego i dali nam możliwość lepszej zabawy w ETS2 :blush:

 

PS: Na takim sprzęcie są spadki? Ja nie doświadczam żadnych a też mam ustawione wszystko na ultra, czasami z 60 spadnie do 55 fps

oczywiscie , mam nadzieje ze to nie brzmialo jako nie wdziecznosc co do delelopervow. 

no ci powiem ze mam taki sprzet i mam spadki , jeszcze jak zalacze streama to swoja droga , ale no napewno da sie cos zrobic , tez gdyby kazdy mial podobna grafike i fps to by nie byly takie spadki , ale no przydalo by sie cos z tym zrobic , przyjemniej by sie gralo :) 

a jaka masz specefikacje ? 

85c1y0b0ok3p.png

Link to comment
Share on other sites

oczywiscie , mam nadzieje ze to nie brzmialo jako nie wdziecznosc co do delelopervow.

no ci powiem ze mam taki sprzet i mam spadki , jeszcze jak zalacze streama to swoja droga , ale no napewno da sie cos zrobic , tez gdyby kazdy mial podobna grafike i fps to by nie byly takie spadki , ale no przydalo by sie cos z tym zrobic , przyjemniej by sie gralo :)

a jaka masz specefikacje ?

Wydaje mi się że problem z samą optymalizacją chociaż trochę rozwiąże się kiedy SCS wyda swojego multiplayera. Michał na pewno walczy z tym jak może, aby choć trochę zoptymalizować MP, a powiedzmy sobie szczerze, że porównując MP z 2014 roku a dzisiejsze różnica jest olbrzymia.

To po pierwsze: Po drugie jak na takim sprzęcie który wymieniłeś można mieć 7 fps skoro mój laptop ciągnie Amsterdam i Rotterdam na 6-8 klatkach, dochodząc nie raz do 10 fps, a bebechy ma słabe jak diabli :P

76561198117924798.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Przecież powiedziane było że będzie w następnej aktualizacji ! Więc nie rozumiem po co te płacze u niektórych .  W sumie to po co ta wersja 64 bit komuś na gwałt potrzebna ? Obecnie to i tak raczej zmieni nie wiele to jest tylko zmiana która umożliwi większe zmiany w przyszłości i zapewnienie kompatybilności MP z AtSem ( co w przypadku tworzenia multi pod ATS pewnie ma znaczenie ) 

Link to comment
Share on other sites

 Obecnie to i tak raczej zmieni nie wiele to jest tylko zmiana która umożliwi większe zmiany w przyszłości i zapewnienie kompatybilności MP z AtSem ( co w przypadku tworzenia multi pod ATS pewnie ma znaczenie ) 

 

Ymmmmm... Lepsza optymalizacja? Nie jeden gracz MP ma spadki FPS.

 

PS: Ja przeczuwam że wersja MP z 64bitami wyjdzie w okolicach wydania ATS`a.

76561198144664228.png
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.