Jump to content

Bardzo ważna informacja - 64bit


mwl4

Recommended Posts

  • Game Developer
 

Cześć,

 
W pierwszej kolejności, życzymy wam Wesołych Świąt oraz Szczęśliwego Nowego Roku!
 
Po drugie, mamy przyjemność ogłosić, że oficjalnie planujemy integrację naszego multiplayera z American Truck Simulator!
 
Niestety to nie będzie szybkie przedsięwzięcie. Będziemy musieli przygotować nasz kod aby zapewnić tryb wieloosobowy w American Truck Simulator. Pierwszym problemem jest to, że American Truck Simulator zostanie wydany tylko na platformę 64-bitową. W założeniach naszego kodu, było wsparcie jedynie dla 32-bitowej wersji Euro Truck Simulator 2. Dlatego, już niedługo zaczniemy przystosowywać kod do platformy 64-bitowej, i wersja 32-bitowa NIE będzie już dalej wspierana. Brak dalszego wsparcia platformy x86 jest spowodowany podwójną ilością kodu do przystosowywania do nowych wersji gier (ETS2 i niedługo ATS). 
 
W niedługim czasie (mamy nadzieję, że szybko) wsparcie dla 1.22s będzie gotowe, i zostanie wydana aktualizacja na platformę 32 bitową. W następnym czasie zaczniemy portować mod do platformy x64. Kiedy wsparcie dla nowej platformy będzie gotowe, zostanie to udostępnione. Wersja 64 bitowa może być niestabilna, jednak zachęcamy graczy do korzystania z tej wersji klienta, po to abyśmy mieli już pewną bazę do zapewnienia multiplayera w American Truck Simulator. Kiedy American Truck Simulator zostanie wydany, od razu zaczniemy pracę nad przystosowaniem klienta, a jeśli zostanie wydana aktualizacja dla ETS2, będziemy dostarczać aktualizacje jedynie dla platformy 64-bitowej.
 
Całkowicie rozumiemy rozczarowanie graczy, którzy nie mają 64-bitowych systemów operacyjnych, jednak aby iść dalej musimy wybierać już teraz.
 

 

 

Źródło: http://forum.ets2mp.com/index.php?/topic/24083-very-important-information-64bit/

  • Upvote 6

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Game Developer

Od początku powinniście robić tylko 64 bitową. Wiadome że czas leci do przodu i System XP przestaje być wspierany:)

Życzę powodzenia w działaniu a tak że szybkiej realizacji kolejnych aktualizacji do ETS-a

Życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt w gronie rodzinnym, bo to w dzisiejszym dniu jest najważniejsze:)

Pozdrawiam

 

Kiedy multiplayer został wydany nie było jeszcze wersji 64 bitowej ETSa.

  • Upvote 2

l4Ki4X6aV2YY0bwKQ.gif

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

A dla mnie to będzie na razie koniec jazdy. :(

Nie mam w danej chwili funduszy na nowy komputer, który będzie miał 64bitowy system.

Nie mam również funduszy na odświeżenie komputera i zainstalowania systemu 64bitowego.

Praktycznie wraz z przejściem MP w 64bitową wersję pozostaje mi granie w inne gry np. FS2015 czy OMSI.

Nie mam zamiaru tzw. "sprzedawać" gry dla Gabe'a, bo może kiedyś uda mi się wrócić.

Po prostu szkoda - rok przegrałem na MP i na tym koniec. :(

Życzę powodzenia i może kiedyś do zobaczenia...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

A dla mnie to będzie na razie koniec jazdy. :(

Nie mam w danej chwili funduszy na nowy komputer, który będzie miał 64bitowy system.

Nie mam również funduszy na odświeżenie komputera i zainstalowania systemu 64bitowego.

Praktycznie wraz z przejściem MP w 64bitową wersję pozostaje mi granie w inne gry np. FS2015 czy OMSI.

Nie mam zamiaru tzw. "sprzedawać" gry dla Gabe'a, bo może kiedyś uda mi się wrócić.

Po prostu szkoda - rok przegrałem na MP i na tym koniec. :(

Życzę powodzenia i może kiedyś do zobaczenia...

 

Rozumiem, że jesteś tym nieszczęśliwym posiadaczem Windowsów XP?

Gwoli informacji i uświadomienia wszystkich, osoby posiadające systemy: Windows Vista, 7, 8, 8.1 oraz 10 w wersji 32-bitowej mogą legalnie zainstalować 64-bitową wersję na tym samym kluczu produktu, kwestią pozostaje tylko pozyskanie odpowiedniej płyty lub jej obrazu, którą w przypadku starszych systemów Microsoft nie udostępnia, co innego w przypadku systemów 8 wzwyż.

  • Upvote 1

rtrn263.png

Link to comment
Share on other sites

WooQash może być problem z strony technicznej , nie każdy procek (mowa o tych starszych) ma możliwość zainstalowania systemy 64 

  • Upvote 1

 beznazwy.png.c673f72127628e103b323c21ac909259.png

 

 Obecnie zatrudnionych jest 20/30 kierowców.

 REKRUTACJA JEST OTWARTA!

 Kontakt:  [email protected]

 Strona główna: http://bluetransspedition.eu

  Facebook: http://facebook.com/bluetransspedition

VTC

 

Link to comment
Share on other sites

Postęp technologiczny jest nieunikniony, o ile pamiętam to Windows XP wyszedł już w wersji 64 bit a było to w 2001 roku. Za chwile wskakujemy w 2016 więc nie widzę najmniejszego rozczulania się nad graczami, którzy posiadają taką a nie inną konfiguracje sprzętową.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.