Jump to content

[BG] Bulgarian Team/Discussion


ioki4ok27

Recommended Posts

Малко затишие е настъпило тук отново. Викам да го прекъсна малко, като си покажа моята най-вярна машина. 

Oj9YSUG.png

VhcQ8q2.png

 

Покажете си и вашите да ги видим :) 

 

 

П.С.: Нямам търпение да пуснат Пътя към Черноморието (RtBS - Road to Black Sea DLC) и да се спускам към дома :D 

  • Like 1
  • Upvote 1

ADNixT1.png

Link to comment
Share on other sites

Виждам добри промени и вече си имаме цял раздел с под теми на български. Благодаря на преводачите за добрата работа, ще помогне доста на хората, които си правят труда да четат разбира се. Ще пусна линк в ЕТС групата, ако изобщо някой го види, че в четенето никакви ги няма.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Според мен коварното е другаде; четящите драстично намаляха, а труда на @Samito_BG надали някой ще го оцени.

 

@Shteken Трябват ти малко български мотиви. От тук ми идва идеята за малко реклама на Родопите или Пирин като евентуален облик за Euro6. Не е лошо хрумване. Може би ще е добре да заформим една тема, форкусирана върху излизането на новия експанжън към нашите ширини. Аз от известно време съм замислил да правя различни облици с българска тематика, но идейте ми се броят на едната ръка

  • Like 1

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Привет на всички, оценявам факта че виждате трудът който полагам относно развитието на Българското Общество, правя всичко възможно да помагам с каквото и на който мога. Малко сме.. но вярвам че може да изградим по-голямо  общество заедно ! Принцип аз съм единственият преводач от английски на български и ми е малко трудно.. Ноо щом е за българите давам всичко от себе си..  Благодаря ви още виднъж, оценявам факта че виждате трудът ми ! Ако имате нужда от помощ на линия съм по всяко време! Хубав и спокоен ден господа! :) 

 

Линк към българският раздел може да намерите тук: https://forum.truckersmp.com/index.php?/forum/731-bulgarian/

  • Thanks 1
  • HaulieLove 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Добър вечер на всички, как сте, всичко около вас наред ли е ? Ако имате нужда от помощ на линия съм по всяко време, може да ми пишете тук във форумът: на лично съобщение, или в Дискорд: Samito_BG#6969 ! Хубава и спокойна вечер ! :)

  • Like 2
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Хей: @Handanovic, като цяло немога да ти дам информация относно това дали ще има конвой тези дни. Можеш да потърсиш в сайтове, групи, радвам се да видя че има развитите в този раздел/група. Желая ти хубав и спокоен ден, ако се нуждаеш от помощ на линия съм по всяко време ! ?

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Искам да се развием повече българи да се съберем и да караме заедно и да говорим,ще пада смях и ще е готино надявам се да го направим.

А и според мен трябва да направим група в дискорд само българи и там да се разбираме и оговараме за конвои? :)

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Handanovic, интересна теория брато, но на практика това е невъзможно. Прекалено голяма е разновидността от български граждани, ако разбираш на къде бия. Чисто технически и по изискванията за VTC на мрежовият мод, реално имаме играчи за не повече от 2-3 "фирми", като само една от тях има достатъчно играчи за ПроМодс-а. Проблемът обаче е, че всеки иска да е шеф, без да има лидерски умения => има толкова много дребни превозвачи, живеещи не повече от 2-3 месеца.

 

За да може да се случи това, което всички искаме, е желателно да бъдат изпълнени следните точки:

- да не се определя фирмен влекач;

- да не се лимитират хората в модификациите на камиона, защото някой си бил само с основната част на играта;

- да не се правят закономерности и квоти с неизпълними парамерти;

+ да има фирмена боя и поне един сегмент показващ, че сме българи;

+ да има ясна йерархия в групата -> big BOSS, заместник, началник конвои, капитани на конвоите (трафик контрол), инструктори, ,членове с шофьорски книжки и използващи волани, членове с шофьорски книжки без волани волани, членове без шофьорски книжки;

+ хората с лаг да се съпровождат от 2бр. шофьори на фирмата организатор. Това е нещо, което липсва навсякъде при нас;

+ да се правят шофьорски курсове за младоците без шоферски книжки и непознаващи правилата за движение по пътищата.

 

Всички искат да се съберат на едно място, но никой не си дава сметка какво означава това и колко работа е включена.

 

Благодаря за вниманието :)

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

@Brulikrax напълно съм съгласен с думите ти. Но не е само това. Ще добавя още:

 

* да се спре с ''детинската'' истерия, нервност, комплексиране, дразнене и мания за величие зад мониторите - в края на краищата това е една игра, нищо повече

* наистина да има освен координация и действия, и малко логика, спазване на правила и уважение от всеки един играч във даденият конвой и/или VTC като цяло

* очевидно ДА се представя БЪЛГАРИЯ в очите на другите, не като нация от селтаци, загубеняци, нахалници, тролове и злобари, а от прилични, възпитани, организирани, добри и с чувство за хумор хора, които могат да бъдат дори И приятели в този огромен дигитален свят

 

Бил съм в няколко чужди и наши VTC-та през годините от излизането на мултито, виждал съм и чувал почти всичко.

Един китайци скоро срещнах, вярно бяха като ''амбулаторни шишета'' - еднакви до последният болт и тас, и въпреки това изглеждаха адски добре. И скиновете им, и подредеността им, и това че не се държат и не карат като дебили и олигофрени. Поздравяват, изчакват, не бързат, организирани, направени, нагласени.... Абе приказка!

 

Идеята ми НЕ е да сме като от един калъп, то и няма как да сме с тоя Балкански манталитет, НО искам да вярвам, че можем да сме наистина по-смислени в действията и приказките си. И когато (ако) се съберем и организираме да караме със или без причина, да сме единни, читави и спретнати, НЕ всеки за себе и ... и после ЩО цирка е налице!

  • Like 1
  • Upvote 1
  • HaulieLove 1
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Успешна българска общност съм виждал едиснтвено в Guild Wars 2 и Elder scrolls Online, където хората се уважават и помагат едни на други, но предполагам, че това до голяма степен зависи и какво точно представлява самата игра. Имало е успешни кланове и в други, но като цяло винаги е имало и някакви разправии и простотии в тях. В ЕТС се е случвало няколко пъти да ме блъскат нарочно други българи, като за здрасти, вместо нормален поздрав. Или са ми казвали, ама що го репортваш, да не си правим мръсно, а  реално репорта е точно защото даден човек е направил мръсно. Мен не ме бърка кой от къде е, има правила. 

  • Like 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.