Jump to content

[BG] Bulgarian Team/Discussion


ioki4ok27

Recommended Posts

3 hours ago, Martin. said:

Поради Американския празник, Хелоуин, за момента игралното време е забило на нощ. Това ще продължи няколко дни, и е направено с цел, честване на празника.

Леле много съм тъп Саше ахахах.... хич не се сетих.Аз си побърках играта да ръчкам настройки и какво ли още не. Мерси много . Сега съм спокоен!

:troll:

  • Woah! 1
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 2 weeks later...

Привет, момци и моми - казано по народному. Виждам, че дискусията тече. И питам. Някой да се навърта в симулационния сървър (Европа №1), да желае да спретнем чат-пат някой конвой занапред? Хубаво ще е ако попадна на някой, който не кара като типичния софиянец със спортна кола по натоварен участък на Тракия...Изглежда начинът да извадиш забавление от играта с други, е да играеш съвместно с друг по еднакви трасета.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Блазни ме. При условие, че се наберат играчи със сериозно отношение, ала ориентирани към правилната игра, спазващи етикет, вместо "изметта", което представлява огромна част от общността - и с право я наричам така, малко са хората, които играят такива симулатори просто за извличане на удоволствие, вместо това се наблюдава най-активната възраст от 9-15, решили да правят тунинг демонстрации, показвайки колко допълнителни пакети със съдържание имат, накичили камионите си с всеразлични и ненужни детайли, водещи до абсолютно сриване на играта. Поне в пиковите часове. Ако всеки не използваше извънгабаритните сигнализации винаги, а по предназначение, и не прекаляваше с ексцентричното разкрасяване, ситуацията щеше да е идея по-добра.

 

Но това са мой трактовки. Обикновено идвам от друго време и не попадам в класата на геймърите самият аз, така че се разграничавам от това поведение - разхайтеното. Твърде стриктен съм, дори и във виртуалното тираджийство. :D

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Шофьори няма толкова , колкото български фирми, защото всеки иска да е шеф. Аз също имам фирма, Mad Cow Logistics, фирмата е нова и с малко хора все още, но и не мисля да взимам повече от 15-на. Предпочитам малка фирма,  но да са по-сериозни като цяло.

За сингалните светлини вече има команда от конзолата, това е от 1.33.
Ако искаш по-малко идиоти, препоръчвам ЕУ3, вечер има  хора и в него. ЕУ1 е най-добър избор и аз лично го харесвам като правила, но за съжаление е празен през повечето време и е по-добре на сингъл, отколкото в него.
Също така е хубаво на ЕУ2 да се обикаля по-далеч от Кале - Дуйсбург пътя. Аз минавам и от там, но гледам да е 1-2 пъти седмично само, че е някакъв ужас.

Link to comment
Share on other sites

Истина е, @Batslav Отказах се напълно и мигновено от втория сървър; там, изглежда, присъстват повече от играчите, на които концепцията за безопасност им е далечна. Че... каквито ги виждаш във видеоиграта, такива и на улицата.

 

Аз казвам... ще е добре да спретнем нещо като група в Discord, - или нещо по-добро, не съм особен почитател на кичозните софтуери, пълни с дузина емотикони и работи, които дори не използвам, знам ли... Teamspeak например, куп примери - където да се обединят по-сериозните играчи. Или поне тези, които намират забавление да карат в конвой или индивидуално на групи, без да прехвърчат на светофари, да правят верижни катастрофи... инак казано, без глупашки изпълнения.

 

Такива играчи, междувпрочем, изобщо намират ли се? Досега не съм се сблъсквал, а може би са мираж.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Нещо забавно от мен.

Над смълчаните полета
тролят с хак едни момчета.
С патрулката админ премина
перма банове ще има.


Припев (2)
Бип, бип, бип, 
бип, бип, бип,
хайде карай бе, дръвник.


Със колата бързо движи,
блъска всичко де що види.
На завоя изхвърча
целият сървър му се смя.


Припев (2)


Пред сервиза нещо стана
чу се звън като камбана.
В небето двама излетяха
повече не ги видяха.


Припев (2)

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

On 12/17/2018 at 5:53 PM, Zakxaev68 said:

Истина е, @Batslav Отказах се напълно и мигновено от втория сървър; там, изглежда, присъстват повече от играчите, на които концепцията за безопасност им е далечна. Че... каквито ги виждаш във видеоиграта, такива и на улицата.

 

Аз казвам... ще е добре да спретнем нещо като група в Discord, - или нещо по-добро, не съм особен почитател на кичозните софтуери, пълни с дузина емотикони и работи, които дори не използвам, знам ли... Teamspeak например, куп примери - където да се обединят по-сериозните играчи. Или поне тези, които намират забавление да карат в конвой или индивидуално на групи, без да прехвърчат на светофари, да правят верижни катастрофи... инак казано, без глупашки изпълнения.

 

Такива играчи, междувпрочем, изобщо намират ли се? Досега не съм се сблъсквал, а може би са мираж.

 

Факт е, че множеството от хората, които играят тази игра, не знаят как се шофира, а да не говорим за правилата на пътя. Все още има хора, които карат нормално и не са мираж, но са рядкост. А за темата с компаниите, лично аз бях правил компания по едното време, и беше доста успешна. Ако мислиш да правиш българска фирма, ще ти е трудно да намериш стабилни хора, които да карат сериозно и да са над 15.

Link to comment
Share on other sites

Прогнозата гласи... гласи това, че за да се разреши използването на подобен вид модификация, касаеща промяната на времето (дори и не динамична) провокира нуждата от споделяне на файлове между клиент(потребител) и сървър(услуга), бидейки доста сложно да се разпространи файл с размер приблизително 800mb към 5-6 хиляди потребители без нуждата от наемане на нов сървър, който да обслужва тях, надали член на екипа би се наел да наема сървър по това време на годината, камо ли да прави нови интерпретации на специална инфраструктура за това.

 

Не вдявам какво толкова ощастливява другите да впиват очи в нищо повече от текстура с добавен ефект на заснеженост отгоре, изключваме дъждовните капки променени в снежинки.

 

Повече кич за изразходвано дисково пространство.

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Привет на всички аз съм нов в ETS 2 , започнах да играя на първият сървър как мога да се свържа с Българи има доста неща които не са ми ясни та ако може някой да мо обясни това онова.Предварително благодаря.

Link to comment
Share on other sites

Ловец. Обяснението е в логиката, принципно, а познаването на пътния правилник е колкото важно във виртуалната среда, толкова и в реална...

 

...обикновено в симулаторите няма нищо заложено като комплексност, напротив. Затова и повечето такива заглавия попадат в категорията на релаксиращите. Нищо не се изисква отвъд възможността да си създаваш сам удоволствието, пък на някои от нас тираджийските симулатори са ни слабост. Макар модификацията да не е първа хубост, от потребителя зависи дали или не си извлича забавление.

 

Ако разполагаш с подходяща периферия, като скъп волан, ръчно изработени аксесоари към него и прочие, тогава е въпрос на търпение по настройките и отново, комфорт.

 

Честно казано, хлапашкото отношение в играчите започва да ме отблъсква от всякакво интернет присъствие в TruckersMP напоследък, но всеки както намери.

  • Like 1

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Наистина би било повече от приятно да се съберем приятна компания и да покараме. Но като знам, че винаги ще има хлапета, които обичат да тролват, това би било сравнително трудно. Но ако желаете, винаги може да се обърнете към мен, да покараме заедно!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Добро утро колеги. Ами сега на 16.02.2019 по принцип имам Международен конвой и ще присъстват всякакви. Можете да дойдете разбира се който желаете, но не е проблем един ден да се разберем да се съберем само сериозни шофьори някъде

 

:check: EuroTrans-International (Международен конвой) :check:

Между другото....Бях гледал някъде във по старите коментари да се направи една Българска сериозна фирма със сериозни играчи спазващи правилата на TruckersMP. Ние от EuroTrans-International вървим по този път и усилено се стараем да издигаме във мащабен план. Аз като собственик на тази фирма съм се зарекъл да приемам играчи във фирмата си който да са над 18+ години. Имам 2-3 изключения на по 16-17 години,но са сериозни момчета (за сега)

 

ET-INT (New Logo).png

s0b1esk1_86 :90:

 

Link to comment
Share on other sites

Звучи отчасти въодушевяващо - въпреки всичко, виждам, че сте избрали маршрут през Монпелие до Германия, а Монпелие не е част от основната карта, докато аз нямам налични по-новите разширения - Франция, Италия, Скандинавия и Прибалтика. Поне за момента, но кой знае... занапред може и да отскоча към Скандинавия.

 

Може би да отскоча някъде по пътя към Германия, но не съм убеден, че си струва усилията да се присъединява някой при изминат половината път - става ситуацията като "куче влачи колиба".

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Наблюдавам активността на темата... Изглежда сякаш съм единственият, който отразява.. ъм.. върти дискусия. В този ред на мисли; хубаво е, че набираш участници, @[ET-INT] s0b1esk1_86, но лично аз някак си развих впоследствие някакъв неприязън, след краткото ми пътуване през ада с последния ви конвой, а също и друг такъв с българска нишка.

 

Нищо, от това което прочетох и разучих за събитията (вашето и това на Gosheto.A - Balkan Trans, състояло се на 3-ти март), преди да се "предам" на едните опити да видя за какво иде реч да си в глутницата с българи, не се оказа такова, квквото излезе. Първата ми мисъл беше: "стой далеч". Втората ми мисъл, след като бях там, си остана такава: "стой далеч". От това, искам да кажа, че няма никаква кохерентност/последователност между всички на опашката - поне едната скорост да се поддържаше по черните пътища.

 

Ала, не, благодаря за поканата все пак.

  • True Story 1

spacer.png

spacer.png

spacer.png

Link to comment
Share on other sites

Както съм казвал много пъти след различни конвои. Един конвой е толкова добър, колкото са участниците в него. Присъствал съм на конвои на Евтротранс и мога да кажа, че техните са на доста по-добро ниво от други публични български, но е факт, че проблеми се получават и при тях. Това не зависи по никакъв начин от тях и няма как да бъде избегнато. За да се получи по-добър конвой, трябва да сме само фирми, така може да се получат само дребни проблеми и леки катастрофи предимно заради лаг, което е нещо нормално.

  • Thanks 1
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Благодаря ти @Batslav 
Вярно е, при всеки има някакви проблеми от към лагване във играта особенно при висок брой присъстващи по конвойте или при преминаване през градските части на картата. Доста често се случва да попадаме на лагове от сървъра, но това както казваш ти е неизбежно

s0b1esk1_86 :90:

 

Link to comment
Share on other sites

Привет отново момци! Бях поспрял играта за известно време и реших пак да я почна по сериозно виждам че сте обсъждали доста неща тук и ако иска някой да направим конвойче да се свърже с мен или ако иска с нещо да помогна.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.