Jump to content

[BG] Bulgarian Team/Discussion


ioki4ok27

Recommended Posts

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Принципно да, но май никой не я наглежда. Даже ще помоля админа, модератора или който е там да преведе новите правила, като за мен от простолюдието. Благодаря предварително! :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

"Имах" играта от 2013-та....но си я купих когато MP беше пуснат :D

 

 

On 1/15/2017 at 9:40 PM, NOVAKABG said:

Принципно да, но май никой не я наглежда. Даже ще помоля админа, модератора или който е там да преведе новите правила, като за мен от простолюдието. Благодаря предварително! :D

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

И аз съм в ''играта'' почти от излизането и, с леко закъснение и в мултито, ни явно и тук вече почти никой не влиза, както и в  http://ets2bg.com/ където направо си е "мъртвило"...

Във http://ets2c.com/  изключително рядко виждам наши конвои, незнам да имаме и известни, актуални и активни VTC-та към момента...? (Не че влизам всеки ден там, но поне 1-2 пъти седмично карам с квито конвои има в момента).

Също така не съм чул да има и официален teamspeak/skype/discord канал?

Да не говорим колко др. неща ги няма, липсват, малки са или разкъсани... Нищо общо с др. екипи/групи/тимове по Европа дето кипят от игра и организация там. Бил съм в няколко, но си предпочтам Родното!

Май само се събираме оттук оттам чат пат на официалните ни празници и това е...

Иначе правилата са ни преведени повече от добре.

 

Към края на юни ще се опитам да организирам наш конвой, всеки е добре дошъл!

http://ets2c.com/view/64142/-vinnie-gdask-service-station

Edited by Vynzen
  • Upvote 1
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Ще се радвам да се развие нашата общност и да покажем, че българите можем не само да се блъскаме едни други и да се псуваме, а да направим нещо смислено,професионално,организирано.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ба ба ба....  Не можеш предприемете на всички  шофьори от  нашата българска общност.Не всеки хора от нас искат лошо карат в игра.Нещо реален  шофьори   да  харесвате  карат на по-добрето и многото професионално + имат нещо  удоволствия от този "тракинг".Извинете за моя слаба дикция , аз по-малък учим се по-добър на български език. Аз съм  на добро мисли.Добър народ , Красен и хубави само за България.Лека нощ за вас всички души :)

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Слаба рИкия сме у тия камионЕ сите Бугари... Не мое се  сБереме 1 пат като ората!

 

Джани, кво стана с http://ets2bg.com/ - нещо Умре тоталка, даже и не зарежда вече?  :ph34r:

Edited by Vynzen
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Здравейте хора.

Може ли да малко да ми помогнете с тия виртуални компании, защото изглеждат интересни. Разбрах какво представляват, но така и не разбрах как се прави, как да влезнеш и така нататъка.... Иначе има ли пичове с G25/27/29ки и тоя тип волани тука ;д?

Link to comment
Share on other sites

До края на годината ще се зарадваме на още 1 DLC: Euro Truck Simulator 2: Italia

 

01.jpg 

 

05.jpg

 

Bella Italia ще е поредното разширение в картата на ЕТS2. Както във Франция, така и тук ще бъдат добавени множество градове, села, пътища, забележителноsти. Нови локални компании за превози на товари, вероятно и нови фериботни пътища с конкретни връзки към др. страни ще са също част от това. Ще има толкова много различни комбинирани среди -  от високи планини до бреговете на моретата, от обработваемата земеделска земя до по-пустинните и по-сухите места. Зад волана насладя ще носят типичните черти на Италия като пътища, водещи през Апенините, където тунелите и мостовете се редуват с живописни гледки и криви сегменти, отваряйки гледката към далечни хоризонти. Географията и формата на Италия също ще доведат до относително висока концентрация на градове и индустрии в новият експенжън.

 

04.jpg

 

03.jpg

 

 

След предстоящият съвсем скоро 1.28 Ъпдейт,  SCS споменават, че това Белла Италия ще бъде пуcната към краят на т.г. Да ни е честито!

Edited by Vynzen
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Така се надявах балканите да ги добавят на dlc. Лично не ми беше толкова интересна Франция, но пък ме радваха тесните пътища и селцата. Така де, Скандинавия ме радва, но като цяло това, което ProMaps правят е пъти по-добро. Ще го взема и това dlc :D. Дано да добавят покрай dlc-то и ъпдейт на Iveco-то, защото е си мъртво като гледам, но пък с двигател на Volvo е супер.

Link to comment
Share on other sites

Да се включа и аз, макар и да не обичам форума толкова много.

Елмо, това с Балканите не го виждам да се случи (поне скоро) и не заради друго, ами защото ако излезе, най-вероятно като requirement ще бъде вече да си купил Going East и/или Bella Italia, a.k.a. единствените начини реално да стигнеш до Балканите. Много хора ще го тълкуват като опит за печелене пари от страна на SCS.  За мен лично няма да е проблем, защото съм купил всички map DLC-та от Going East до Vive La France, но за някой, който не може да си го позволи, ще бъде проблем и това ще се стовари върху SCS. Другата възможност е постепенно да добавят градове/държави от Балканите като безплатен ъпдейт за Going East както направиха с 2 града от Унгария преди 2-3 години, но отново, това няма да се случи скоро.

 

1

Link to comment
Share on other sites

Често при излизане на някое мап длс или нов ъпдейт се появяват нови и нови коментари за Балканите в SCS форуми/блогове и т.н.. Аз лично обаче не мисля, че скоро ще можем да видим дори столиците, както някой и др. голям град.... но със сигурност ще дойде и този ден, за нас и всичките ни съседи наоколо.

Иска ми  е обаче, тези добавки да са включени в бъдещи  ъпдейти, а не толкова като големи, специални и скъпи длс-та, където отново всяко едно ще е по 15-20 евро макар, че  въпреки тази цена това би зарадвало страшно много играчи от въпросните страни.

 

Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Италия: Архитектура (към Bella Italia)

 

Винаги е интересно преживяване за нашите дизайнери на карти да изследват нови части от света на играта и след това да ги пресъздават чрез работата си. Ние събираме много знания за европейските страни, които иначе бихме посещавали само като туристи. Шегуваме се помежду си, че след като приключим да работим върху нов регион на картата, ние знаем повече за страната, отколкото много хора, родени там.

 

01_wip.jpg 

 

02_wip.jpg


Пътната мрежа, природата и типичната местна архитектура са хлябът и маслото на всяка карта. Те определят типа среда, която намирате в нашите игри. Те включват сгради, магазини, индустрии, всички уникални пътни възли и магистрали, както и архитектурни забележителности. Нашият екип за разработки е прекарал много време в проучване и обработка на данни и се надяваме, че ще намерите и оцените крайните резултати, които заслужават усилието и времето, което сме инвестирали.

 

003_wip.jpg

 

006_wip.jpg

 

004_wip.jpg

Edited by Vynzen
  • Thanks 1
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Италия: Околовръстни пътища (към Bella Italia )

 

Изборът, който трябва да направим за пътната мрежа в нашите игри, винаги е труден. С мащаба на нашия виртуален свят около 1:20 до реалността трябва да бъдем много селективни за комбинирането на определени магистрали, по-малки пътища, градове и части от градовете, които трябва да представляват дадена област.

 

01_wip.jpg

 

Винаги се опитваме да избираме места, които са характерни за регионите и градовете, но няма начин да се вместим в целия модел на градските пътища в картата на играта. В някои случаи успяваме да се доближим до центъра на града с голяма пътна артерия. В повечето случаи, обаче, трябва да вземем част от околовръстния път (б.а. - още наимнования: beltway, beltline, loop), който обкръжава града и няколко важни свързващи пътя. Градският силует е само на хоризонта, но ние все още успяваме да идентифицираме и пресъздадем куп интересни забележителности, които са близо до играчите, които да се движат и да разпознават, като се стремим към момента "Аха! Знам това място!" .

 

02_wip.jpg 

 

03_wip.jpg

 

Всичко това, разбира се, се отнася и за създаването на най-новата ни експанзия на картата за Euro Truck Simulator 2: Italia, която ще е достъпна по-късно тази година. Нашата функционална пътна мрежа ще ни обслужва добре, за да свържем индустриалните зони със градските околовръстни пътища, с много докосвания на реалността, разпознаваеми гледни точки и амбициозни пътни възли и кръстовища.

 

04_wip.jpg

 

05_wip.jpg

 

06_wip.jpg

 

Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Надявам се, че ScsSoftware е включен в картата в Турция, когато добавите балканската карта.

Между другото, аз съм от Турция :)

Link to comment
Share on other sites

@BigLarge   Ние всички (Българи, Турци, Румънци, Гърци, Сърби, Македонци и т.н...) се надяваме, БАЛКАНИТЕ да бъдат обединени в бъдеще време от SCS в едно голямо и хубаво, НЕ скъпо, качествено DLC! B)

 

 

Между другото, най-новите актуализации от SCS са:

 

*Официалният промо трейлър на American Truck Simulator - New Mexico DLC

 

 

*"Няколко разкрития по все още работещото се  "Special Transport" DLC за Euro Truck Simulator 2

 

 

Силно се надявам да ги видим в продажба до края на годината заедно с Bella Italia DLC и ъпдейта на новата SCANIA S and R ... ДАНО !

  • Like 1
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

НАЙ-ВАЖНОТО за КАМИОН-джийската Общност в момента: 

 

news_post1.jpg?t=1508798734

 

Мега разпродажби на ETS 2  & ATS заглавията и техните допълнения - НАЛАЗВАЙТЕ, че приключват след няколко дни!

 

 

 

И малко подобрения от SCS в основната карта на ИТАЛИЯ  - Italia: Core Map Enhancements

002_wip.jpg

Тъй като все още работим по  DLC-то за Италия, ние запазихме и известно време за освежаване и подобряване на малка част от Северна Италия от  главната карта в основната игра. В резултат на това ще има много видима промяна за всички вас в предстоящият ЪПдейт на играта, независимо дали бързате да се сдобиете с DLC-то, за да се насладите на шофиране чак до Южната част на Италия или не.

001_wip.jpg 

 

005_wip.jpg

 

003_wip.jpg

 

004_wip.jpg

Euro Truck Simulator 2 вече съдържа няколко града и доста участъци от пътя в долината По (Po Valley). Добавили сме значителни подобрения в целия регион, но най-вече и повече в Милано. Градът е напълно възстановен от нулата.

008_wip.jpg

 

007_wip.jpg

 

008_wip.jpg

 

 

 

Edited by Vinnie P. B.
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.