Jump to content
Experiencing kernel error or random crashes on TruckersMP Island? ×

[BG] Bulgarian Team/Discussion


ioki4ok27

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Zdraveite vsichke shofori.Moeto ime е Robert.Az sim ot polsha , no moj tatko idva s bylgaria ( от пазарджик) grad.Az igraia v ets2 na multiplayer ofitsalno dve godini plyus sim na virtualna speditsia/kompanyia.Az sim na osemnaiset godini i iskam pouchit pomalko na bylgarski ezik :) .Malko gavariat po BG , znam perfektno cirilica.Niakoi iska pyt v ets , govorja na ts3 sled angilski , bylgarski , nemski .. Li si pokana / ot men :) .

  • Upvote 1

76561198023044031.pngAddFriend.png

76561198425988068.pngAddFriend.png

ETS2, ATS, MUSIC RACER.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Привет и от мен :) Преди време имаше български форум за виртуалните симулатори ETS, Haulin, Across America и останалите от поредицата 18 WoS но вече не го намирам, въобще няма подобен форум или аз поне не намирам. Мисълта ми е...няма ли да е хубаво и удобно да си направим един такъв форум?

76561198110245942_v1.png

signature.png

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
On 10.02.2016 г. at 0:00 AM, matt_bg said:

Привет и от мен :) Преди време имаше български форум за виртуалните симулатори ETS, Haulin, Across America и останалите от поредицата 18 WoS но вече не го намирам, въобще няма подобен форум или аз поне не намирам. Мисълта ми е...няма ли да е хубаво и удобно да си направим един такъв форум?

 

Имаше едно време, но явно е умрял. До няколко дни ще имаме такъв форум. Когато е готов, ще ви дам линка.

Core i7-4770, GTX 1050 Ti 4GB, Corsair 32GB RAM, Arch Linux Cinnamon, Firefox x64

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Не, няма нищо ново какво може да има :D Да ви се похваля само бяха ме баннали за 1 месец, но ме ънбаннаха защото пуснах апел - причината беше безполезен трафик по EuroPort-а до Ротердам :D:D:D Да сме живи и здрави.. Важно е, че вече карам отново ;) 

76561198082924369.png

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
On 20.05.2016 г. at 10:56 PM, DjaniInGame said:

Не, няма нищо ново какво може да има :D Да ви се похваля само бяха ме баннали за 1 месец, но ме ънбаннаха защото пуснах апел - причината беше безполезен трафик по EuroPort-а до Ротердам :D:D:D Да сме живи и здрави.. Важно е, че вече карам отново ;) 

И карай умно :D

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
On 26.06.2016 г. at 10:16 AM, gazara887 said:

15 дена бан заради ник браво на аутист http://truckersmp.com/en_US/user/275979
и все още няма отговор след APEAL 

И как може някои които е бил баннат да има администраторски права нали админите трябва да са за пример

Банът, който има, е тестов.. Така за протокола да ти кажа ;)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Аз и всички момчета от фирмата ми (повечето са българи) оценяваме труда, който полагаш, за да развиеш българската общност в играта :) Жалко, че не всички ползват форумите (да не кажа почти никой от българската общност). 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • Guest locked this topic
  • FirestarteR93 unlocked this topic
  • 3 weeks later...

между другото, Някои от правилата бяха променени

 

Ето и промените

Spoiler

Име (Username/Tag) Обновено
(Използване на имена съдържащи обиди, расизъм, умишлено копиращи имена на администратори, законоприлагащи органи, насотящи или бивши политици и т.н. Забранено е добавянето на "Forum Mod", "TS3 Admin", "Admin", "Police", "Security" или подобни, предполагащи, че сте част от администрацията на TruckersMP )

 

Неуместни табели (Inappropriate License/Interior Plates) ново

(Използване на табели съдържащи обиди, нецензурно съдържание и др.)


Състезания  (Racing) Обновено

(не важи за пистата в DLC Аризона)
 
Рискови изпреварвания  (Inappropriate Overtaking)  Обновено
(Изпреварвания на места с интензивен трафик като Eurpoort,  места без видимост (завои, хълмове и т.н.))
 
Обиди  (Profanity/Insulting users/Insulting Administrators) Обновено
(обиди, дискриминация на расова или религиозна основа, обиди към администрацията  или играчите в играта, Facebook, Teamspeak, Youtube и др.)

 

Спамене на чата - (Chat Spamming) ново

(Злоупотребяване на чата с цел спамене на едно и също съобщение във зона с интензивен трафик. Не важи за пилотиране(насочване) на конвой)

 

Спамене на оплаквания (Report Spamming)   ново

 

Каране без светлини през нощта (Driving without lights)  Обновено

Не е позволено карането без светлини  - Светлините Ви трябва да са включени от 19:00 (7PM) до 07:00 (7AM)

 

Тормоз  (Bullying/Harassment)  Обновено

(Всякакъв вид тормозене вкл. заплахи, обиди и т.н.)

 

Безразсъдно шофиране (Reckless driving) ново

(Опасно шофиране вкл. каране на заден, каране в насрещното, отнемане на предимство, игнориране на останалите играчи, неспазване на правилата и т.н.)

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Здравейте и от мен! 
Май не сме много активни тука, но и аз от скоро си купих играта (оригиналната) иначе преди това си я играх пиратска. Вече за 2 дена някъде от както я играя на няколко пъти засякох Българи в играта, но викам да потърся хора във форума. Или ако има някакви групи (активни) във facebook ? 
Ще ми е интересно дали има някакви групи/отбори и да караме заедно. 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Има ли организиран БГ тийм/екип/крю/втс или подобно където се събират Българи и карат разумно и по правилата, без глупости и изгъзици? Без цигании, простотии, псувни и хамалски изпълнения. Свестни момчета/момичета които обичат да карат спокойно и приветливо?

Edited by Vynzen
Support, Help, Run and Shout with NATURE and ANIMALS KINGDOM!

1.pngwwf.jpg?itok=uISmlZ_l

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ами както казах по нагоре има фирми в който можеш да влезнеш и да караш за тях. Аз съм в такава фирма, само че, някой от фирмите искат изисквания, като например километри. Ако си научил нещо ново относно темата, моля сподели.

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.